Komunikaty PR

System szkół z internatem w USA. Wywiad z Billem Newmanem

2022-12-22  |  16:30
Biuro prasowe
Kontakt

Andrzej Bromski
Bromo

ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl

Zapraszamy na wywiad z Billem Newmanem z North Country School, na temat edukacji w USA i systemu szkół z internatem w Ameryce.

Co wyróżnia tzw "boarding schools" w USA?

W żadnej innej placówce oświatowej nie znajdziesz takiego stopnia indywidualnej troski i uwagi uczniów, jak w szkole z internatem. Musisz zrozumieć, że nauczyciel w szkole z internatem wykonuje trzy razy więcej pracy niż nauczyciel w szkole prywatnej lub publicznej. Są to rzadkie osoby, które zobowiązały się do monastycznego stylu życia i które poświęcają swoją niepodzielną uwagę swoim uczniom. Są rodzicami domu lub akademika; trenują co najmniej dwa pełne sezony; są głowami stołów do posiłków; są na wieczornej sali do nauki; ORAZ muszą zapewnić weekendowe zajęcia i nadzór.

Jakie są główne róznice jeśli chodzi o nauczanie?

Nauczyciele w szkole z internatem mogą łatwo rozpoznać zmiany w zachowaniu, nastroju i odpowiednio zareagować. Twierdzę, że ci nauczyciele znają swoich uczniów lepiej niż ich rodzice, ponieważ spędzają niezliczone godziny z każdym i każdym… każdego dnia. Dzięki temu lepiej rozumiemy, w jaki sposób uczniowie się uczą i jak nauczyciele mogą następnie różnicować swój program nauczania w ramach każdej klasy. Kto potrzebuje więcej wyzwań? Kto potrzebuje więcej wsparcia naprawczego? W szkole z internatem średnia wielkość klasy wynosi od 10 do 15 uczniów. Nie ma tylnego rzędu i nie ma kryjówki. Każdy uczeń rozumie, że musi przyjść na zajęcia przygotowany i gotowy do udziału.

Prosze opowiedzieć o tym, jak wygląda nauka w North Country School.

Wszystko to odbywa się na pięknym kampusie o powierzchni 220 akrów, który postrzegamy jako przedłużenie naszych klas. Żadna inna szkoła naszego typu nie stosuje modelu opartego na miejscu w takim stopniu jak my, ponieważ żadna inna szkoła z internatem dla juniorów nie znajduje się w górach Adirondack na obrzeżach Lake Placid w stanie Nowy Jork, gdzie odbywały się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1932 i 1980 roku. Tak więc, oprócz świata przyrody, nasi uczniowie mają dostęp do wszystkich obiektów olimpijskich, w tym owalu do łyżwiarstwa szybkiego, skoczni narciarskich. bobsleje i saneczkarstwo, aw każde wtorkowe popołudnie jazda na nartach w Whiteface Mountain. Oferujemy tak zwane stypendia za zasługi dla naprawdę wyjątkowych studentów, którzy będą mieli realny wpływ na naszą społeczność. Nie planujemy otwierania innych szkół w USA, ponieważ nigdy nie znajdziesz tak sielankowej scenerii, która służy również jako laboratorium edukacyjne. Mam nadzieję, że daje to nieco lepszy wgląd nie tylko w wyjątkową wartość szkół z internatem, ale także w wyjątkowy charakter, który definiuje North Country School.

Bardzo dziękuję za rozmowę.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Bromo
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Seriale

Sport

Coraz lepsze perspektywy dla branży fitness. Sieć Xtreme Fitness Gyms zapowiada rozwój również poza Polską

Ponad połowa Polaków deklaruje aktywność fizyczną co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BIG InfoMonitor, w 2025 roku 14 proc. osób planuje zwiększyć wydatki na siłownię, dietę oraz wizyty u specjalistów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie sieci fitness dynamicznie rozwijają swoją działalność i dostosowują liczbę placówek do popytu. Xtreme Fitness Gyms zamierza do 2027 roku uruchomić 227 lokalizacji, w tym roku ma też powstać około 10 placówek Xtreme KiDS przeznaczonych dla dzieci. W planach jest również ekspansja zagraniczna.

Konsument

Klienci oczekują od salonów optycznych nie tylko profesjonalnych badań wzroku. Ważne jest także doradztwo w doborze oprawek

Coraz więcej osób w Polsce zmaga się z wadami wzroku. Świadczy o tym także rosnąca z roku na rok liczba skierowań do optometrystów, którzy profesjonalnie dobierają okulary lub soczewki korekcyjne. Klienci oczekują od salonów optycznych właściwej opieki konsumenckiej, kompetencji oraz indywidualnego potraktowania. Dlatego, aby wyróżnić się na rynku optycznym, sieć salonów optycznych OKKO, których właścicielem jest Medicover, stawia na połączenie kompleksowej opieki optometrycznej z doradztwem stylistów.