Komunikaty PR

Tomek i Przyjaciele w Atrium Plejada

2023-05-29  |  12:34
Biuro prasowe

Atrium Plejada zaprasza na Dzień Dziecka z Tomkiem i Przyjaciółmi! Już w sobotę, 3 czerwca mali fani kultowej kreskówki będą mogli lepiej poznać losy jej bohaterów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie niemalże z planu filmowego! Wspólnie wybierzemy się w ekscytującą podróż w poszukiwaniu fantastycznych przygód, a po drodze odwiedzimy stacje powiązane tematycznie z głównymi postaciami bajki, gdzie czekają na Was różne atrakcje i nagrody!

 

Sympatyczna niebieska lokomotywa o imieniu Tomek wraz z przyjaciółmi przemierza wzdłuż i wszerz wyspę Sodor, odwiedzając po drodze jej mieszkańców i służąc im pomocą. Tym razem Tomek zabierze miłośników animowanego serialu do Atrium Plejada, gdzie czekać na nich będzie już w najbliższą sobotę moc atrakcji!

 

Mali gości wyruszą w ciekawą trasę kolejową z postojami na stacyjkach nawiązujących do przygód bohaterów kreskówki. Przed rozpoczęciem wycieczki z Tomkiem i Przyjaciółmi dzieci otrzymają dzienniczki, w których będą zbierać pieczątki za wzięcie udziału w zabawie na poszczególnych stacjach. Za zebranie wszystkich czterech pieczątek uczestnicy otrzymają nagrody gwarantowane od partnerów akcji. Pula nagród jest ograniczona i wynosi 200 sztuk.

 

Na małych poszukiwaczy przygód czekać będą aż cztery stacje z postojami! Pierwsza z nich to stacja bezpieczeństwa, na której dzieci dowiedzą się o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze i przejściu kolejowym, poznają znaki drogowe i nauczą się korzystania z kolejowego rozkładu jazdy. Kolejnym miejscem postoju będzie stanowisko z zajęciami plastycznymi i twórczymi, na którym będzie można wykazać się kreatywnością i fantazją w ozdabianiu dużych, kartonowych lokomotyw. Na małych kinomaniaków czekać będzie stacja kino MiniMini+ , w której odtwarzane będą pełne akcji i przygód odcinki serialu Tomek i Przyjaciele. Obowiązkowym punktem na mapie wycieczki jest stacja fotobudka, pozwalająca wycieczkowiczom uwiecznić wyjątkowe niezapomniane chwile z tego dnia.

 

Na Dzień Dziecka z Tomkiem i Przyjaciółmi Atrium Plejada zaprasza już 3 czerwca, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie skierowane jest do dziewczynek i chłopców w wieku 1-8 lat. Strefa atrakcji zlokalizowana będzie w pasażu galerii, w okolicy salonów Reserved i Cropp.

 

Serdecznie zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Tomkiem i Przyjaciółmi - tytułowymi postaciami ulubionej kreskówki. Nie ma nic lepszego niż fantastyczna i kreatywna zabawa z bohaterami, których kochają dzieci. Dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla nich szereg atrakcji, które dostarczą im dobrej zabawy i sprawią wiele radości. Będzie strefa edukacyjna, zajęcia kreatywne i filmy dla dzieci, a także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć – a wszystko swą tematyką nawiązujące do świata przygód Tomka i jego przyjaciół mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

 

Więcej szczegółów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie www.atrium-plejada.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Ekspert podpowiada, jak unikać błędów w rozszerzaniu diety najmłodszych Biuro prasowe
2023-09-27 | 15:30

Ekspert podpowiada, jak unikać błędów w rozszerzaniu diety najmłodszych

Właściwe komponowanie diety w pierwszych latach życia jest niezwykle istotne dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Niestety istnieje wiele nieścisłości związanych z rozszerzaniem
Dziecko Biedronka i Czarny Kot po raz pierwszy w Warszawie!
2023-09-27 | 12:00

Biedronka i Czarny Kot po raz pierwszy w Warszawie!

W dniach 29-30.09, w godzinach 12.00–18.00 Atrium Targówek przygotowało pełno atrakcji dla młodszych i starszych fanów bajki Biedronka i Czarny Kot. Śmiałkowie będą
Dziecko Nauka angielskiego – online czy tradycyjnie? Jak myślą rodzice?
2023-09-26 | 13:48

Nauka angielskiego – online czy tradycyjnie? Jak myślą rodzice?

Jesień to na całym świecie czas powrotu do szkoły. Rodzice intensywnie myślą więc nie tylko o szkolnej wyprawce, zmianie organizacji życia domowego, ale również o zajęciach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Za Caroline Derpienski ktoś stoi i nią steruje, żeby zrobić z niej maszynkę do pieniędzy. Uznali, że można sobie kpić z Polaków i wpychać im bzdury o Miami

Znana z programu „Żony Miami” Aneta Glam-Kurp od jakiegoś czasu jest w medialnym konflikcie z Caroline Derpienski. Mieszkanki Florydy nie szczędzą sobie słów krytyki. Zdaniem Glam-Kurp popularna ostatnio influencerka świadomie kłamie, a swoimi wypowiedziami prowokuje, bo ma w tym jakiś określony cel. Co więcej według niej Derpienski tylko pozornie gra pierwsze skrzypce. Z tyłu dyryguje nią ktoś dużo mądrzejszy.

Farmacja

Ryzyko śmierci z powodów anestezjologicznych jest dziś praktycznie zerowe. W szpitalach rośnie jednak liczba zakażeń i powikłań pooperacyjnych

Dzięki wyśrubowanym standardom wypracowywanym w ostatnich dekadach anestezjologia jest dziś jedną z najbezpieczniejszych dziedzin medycyny. Mimo to problem powikłań okołooperacyjnych narasta z powodu rosnącej liczby zakażeń szpitalnych. To zaś drastycznie pogarsza rokowania pacjentów po zabiegach operacyjnych. – Trzy obszary, w których bezpieczeństwo pacjenta i optymalizacja leczenia może być poprawiona, to właśnie zakażenia, prawidłowa farmakoterapia i prawidłowa diagnostyka obrazowa – wskazuje anestezjolog, prof. Janusz Andres. Jak podkreśla, potrzebna jest dyskusja ekspertów różnych specjalizacji, która przyczyniłaby się do rozwiązania obecnych problemów i ogólnej poprawy bezpieczeństwa hospitalizowanych pacjentów.