Komunikaty PR

Trwa odliczanie do startu Misji Kosmos w Atrium Biała!

2024-05-28  |  11:02
Biuro prasowe

Jak wygląda nasza Galaktyka? Z jakimi planetami sąsiaduje Ziemia? Czy trudno jest chodzić po Księżycu? No i co ciekawego znajduje się w przestworzach? Do wspólnego odkrywania tajemnic kosmosu zaprasza Atrium Biała! Z okazji Święta Dzieci, od 31 maja do 8 czerwca, białostockie centrum zaplanowało dla odkrywców i  poszukiwaczy przygód Misję Kosmos! Na małych gości czeka wyjątkowa, kilkudniowa misja z ciekawymi kosmicznymi aktywnościami, kreatywnymi warsztatami i pamiątkowymi dyplomami!

 

Jak przystało na Dzień Dziecka, w Atrium Biała nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, zwłaszcza dla prawdziwych fanów kosmosu. Szykuje się naprawdę wystrzałowa impreza. Będzie astralnie, zabawnie, ciekawie i twórczo. Przez osiem dni na najmłodszych czekają odlotowe aktywności! Podczas nich żądni przygód odkrywcy będą mieli okazję wyruszyć w ekscytującą podróż kosmiczną, pełną atrakcji i edukacyjnych doświadczeń.

 

Fascynujące tajemnice kosmosu odsłonią przed nimi stanowiska wyposażone w ścianki edukacyjne z Układem Słonecznym i z ciekawostkami o Księżycu i znanych astronautach. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ocalaniu spadających gwiazd, a także, dzięki interaktywnemu stanowisku edukacyjnemu - w zabawie poznawania nowych gwiazdozbiorów, na którym dowiedzą się ciekawostek o gwiezdnych konstelacjach i będą mogli ułożyć swój ulubiony gwiazdozbiór. Chętni spróbują też swoich sił w wystrzeliwaniu rakiety kosmicznej! Na miejscu będzie można nie tylko wystrzelić w galaktyczną przestrzeń super dynamiczną, piankową rakietę, ale również sprawdzić swoją trafność w rzucie do celu w okno rakiety.

 

Trudno byłoby wyobrazić sobie naszą międzyplanetarną misję bez możliwości dotykania kosmicznego pyłu! Dlatego też uczestnicy Misji Kosmos będą mogli wspólnie bawić się kosmicznym pyłem w postaci brokatowych slime’ów w najróżniejszych kolorach oraz zabrać jego część ze sobą do domu. Do dyspozycji gości będą probówki, łyżki i miarki. Na małych gości czeka również spacer po stacji kosmicznej. Każdy będzie mógł poczuć się astronautą i za sprawą okularów VR odbyć wirtualny spacer po Księżycu, a także zaliczyć lot rakietą kosmiczną na multimedialnym stanowisku. Wystarczy zerknąć w okno rakiety, aby zobaczyć Ziemię z kosmosu!

 

Chętni będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach astronomicznych, podczas których stworzą kosmiczne prace plastyczne – trójwymiarowe gwiazdozbiory, kolorowe planety i kartonowe rakiety. Dzielni odkrywcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

 

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie strefa Łowcy Gwiazd dla członków programu #maszokazje. Dla jego użytkowników, po aktywowaniu kuponu, dostępna będzie specjalna strefa Bubble Tent w postaci kuli wypełnionej balonami (znajdująca się przy sklepie Media Markt). Uczestnicy Misji Kosmos będą mogli wejść do niej na 3 minuty i zostać kosmicznym łowcą gwiazd. Wśród wirujących balonów znajdują się także te w kształcie gwiazd. Za złapanie srebrnej gwiazdy, każde dziecko otrzyma wyjątkowy dyplom.

 

Misja Kosmos rozlokowana będzie w trzech strefach na terenie Atrium Biała: na Rotundzie przy perfumerii Sephora, na małej Rotundzie przy sklepie Media Markt oraz w pasażu przy salonie Reserved. Wydarzenie potrwa 8 dni, w okresie od 31 maja do 8 czerwca (z pominięciem niedzieli, 2 czerwca), codziennie w godz. 12.00-18.00. Udział w Misji Kosmos jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz Biuro prasowe
2024-06-27 | 11:30

Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz

Jeśli twój nastolatek marzy o studiach zagranicznych, wakacje to dobry czas, aby mu w tym pomóc. Wcale nie chodzi o siedzenie z nosem w podręcznikach,
Dziecko Moc atrakcji w Porcie Łódź
2024-06-26 | 12:40

Moc atrakcji w Porcie Łódź

Finał Maratonu Zabawy, wspólne oglądanie meczów Euro 2024 w Strefie Kibica oraz „Dobranocka”, czyli kolejna edycja TME Polówka, podczas której
Dziecko Jak przygotować się do porodu – 5 cennych rad
2024-06-24 | 19:00

Jak przygotować się do porodu – 5 cennych rad

Choć do tego niezwykłego momentu jest dużo czasu na przygotowania, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć je jak najwcześniej. Ważne jest nie tylko skompletowanie wyprawki czy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.