Komunikaty PR

Twórz i odkrywaj! Dzień Dziecka w Atrium Targówek

2023-05-29  |  11:15
Biuro prasowe

A gdyby tak samodzielnie wykreować swoją własną, niepowtarzalną zabawę? To możliwe! Już w najbliższą sobotę 3-go czerwca w Atrium Targówek. W tym dniu wszystkie dzieciaki z okazji ich święta będą mogły tworzyć fantastyczne budowle z klocków, rozbijać pianity ze słodyczami oraz wziąć udział w warsztatach z robotyki. Szykuje się wyśmienita zabawa. Nie może Cię zabraknąć!

W tym roku obchody Dnia Dziecka w Atrium Targówek odbędą się 3 czerwca w godz. 11:00-20:00 pod hasłem Zbudowani dobrą zabawą. Tego dnia galeria stanie się przestrzenią bez żadnych ograniczeń, gdzie wszyscy będą mieli szansę przekształcić swoje pomysły w niezapomniane doświadczenia! Będzie to prawdziwa uczta dla dzieciaków pełna tematycznych atrakcji, które przeniosą w świat kreatywności i zabawy. Na najmłodszych gości czekają wyjątkowe przygody w pięciu specjalnie przygotowanych strefach.

Wyprawa zacznie się od strefy giga klocków, w której dzieci stworzą niezwykłe konstrukcje i odkryją magię twórczej wolności. Następnie przeniosą się w świat drewnianych klocków, gdzie ograniczać będzie ich jedynie wyobraźnia. Podczas zabawy z klockami Lego, najmłodsi goście będą mogli puścić wodze fantazji i zbudować własne dzieła sztuki, które ożyją w ich rękach. A jeśli marzą o byciu inżynierem, w strefie warsztatów z robotyki wcielą się w rolę konstruktora i będą mieli możliwość stworzenia własnego robota!

Prawdziwy dreszczyk emocji nadejdzie w kolorowej strefie piniat! Klienci centrum sprawdzą swoją celność i siłę, bijąc w piniatę wypełnioną pysznymi słodkościami. Dzieci dostaną papierowe mapki, na których będą zbierać pieczątki po odwiedzeniu każdej z czterech stref: Lego, z drewnianymi klockami, dużymi klockami i robotyką.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! To świetna okazja, aby spędzić niezapomniane chwile z rodzeństwem, przyjaciółmi i całą rodziną oraz doświadczyć fascynujących przygód i wcielić się w innowacyjnych twórców. To będzie niezapomniany Dzień Dziecka!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Edukacja

Zaspokajanie potrzeb behawioralnych kota pomaga w budowaniu z nim pozytywnych relacji. Kluczem jest poznanie jego typu osobowości

Dobrostan kotów w dużej mierze zależy od właściwej opieki. Niezwykle istotne jest zaspokajanie ich potrzeb behawioralnych, wśród których ważne jest poczucie bezpieczeństwa, ale również m.in. prawidłowa dieta czy też instynkt łowiecki. Dla opiekunów pomocne w tym może być poznanie typu osobowości swojego kota. Już 7 sierpnia 2025 roku w specjalnej strefie WHISKAS przed wejściem do centrum handlowego Westfield Arkadia w Warszawie każdy będzie mógł wziąć udział w specjalnym Quizie Osobowości Kota i spotkaniu z behawiorystą.

Media

Tomasz Jacyków: W tym sezonie w Polsacie jest dużo „spadochroniarzy” z innych stacji. Ja nie oglądam telewizji w ogóle

Co prawda stylista zaznacza, że nie ogląda telewizji, ale pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. To dla niego okazja, by nie tylko samemu się pokazać na ściance w nietuzinkowym stroju, ale także podejrzeć, co pozostali postanowili na siebie założyć. Tomasz Jacyków zauważa też, że do stacji dołączyły niedawno nazwiska wcześniej kojarzone z innymi kanałami, jest więc ciekawy, jakie będą efekty tej współpracy.