„Tyta dla smyka” W CH Rondo odbierzesz szkolną wyprawkę!
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Jak zaoszczędzić czas na kompletowaniu szkolnej wyprawki? Zrób zakupy w CH Rondo i odbierz wszystkie niezbędne szkolne przybory i akcesoria w prezencie! Akcja promocyjna rusza już w najbliższy piątek i potrwa do 4 września. W tych dniach klienci będą mogli również wziąć udział w Giełdzie Zajęć Pozalekcyjnych.
Wyprawka szkolna to niemały wydatek, ponoszony przez rodziców praktycznie co roku. Chcąc odciążyć domowy budżet, CH Rondo postanowiło przygotować dla klientów akcję promocyjną, w ramach której będą mogli odebrać w prezencie do zakupów wyprawkę szkolną w formie tyty (zwyczajowy prezent dla dzieci idących do szkoły), wyposażoną we wszystkie niezbędne szkolne przybory i akcesoria. Aby wziąć udział w akcji wystarczy zrobić zakupy w sklepach CH Rondo w dniach 3-4 września na kwotę min. 150 zł, a następnie zgłosić się z paragonem (w godz. 11:00-19:00) do Punktu Obsługi Akcji, w którym wydawane będą upominki. Podana kwota zakupów może być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym zakupy w hipermarkecie za max. 50 zł).
„W CH Rondo zawsze mamy na uwadze potrzeby naszych sąsiadów. Wiemy, że wielu z nich to rodziny z dziećmi, które obecnie przygotowują się do powrotu do szkoły. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję promocyjną, która ułatwi im skompletowanie szkolnej wyprawki, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Mamy nadzieję, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, a szkolne przybory i akcesoria sprawią, że dzieci z radością powrócą do szkolnych ławek” – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.
Wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji promocyjnej będą mogły również odwiedzić Giełdę Zajęć Pozalekcyjnych, organizowaną w CH Rondo w dniach 3-4 września. Na stoiskach wystawców opiekunowie będą mogli zapoznać się z ofertą zajęć szkół prywatnych oraz publicznych, oferujących zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne i wiele innych. To doskonała okazja, by poznać oferty wielu placówek w jednym miejscu i odkryć ukryte talenty czy zainteresowania u swojego dziecka.
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.