Ulubieniec najmłodszych odwiedzi Promenadę! Weź udział w spotkaniu z Bingiem!
Warszawskie centrum handlowe Promenada gwarantuje weekend pełen wrażeń! Już 23 i 24 marca do galerii zawita wesoły króliczek Bing, dobrze znany najmłodszym z popularnej animacji. Ciekawa świata maskotka zaprosi dzieci do wspólnej zabawy – w programie mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!
Już w najbliższy weekend, warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedzi Bing - bohater jednej z ulubionych dziecięcych animacji. Przygody tego ciekawskiego, trzyletniego króliczka przypominają codzienność pociech w jego wieku. Najmłodsi chętnie przyglądają się perypetiom bohatera, a sami jednocześnie uczą się poznawać nowe emocje i reagować na nieznane doświadczenia.
Tych, którzy 23 i 24 marca odwiedzą Promenadę czeka moc wrażeń! W programie pełnym atrakcji znalazły się m.in. zabawy zręcznościowe, takie jak kręgle czy łowienie kaczuszek, frajda w dmuchanym, kolorowym zamku, a także sprawdzenie swojej pamięci w grze memory. Wydarzenie będzie również gratką dla małych artystów – w specjalnej strefie kreatywnej najmłodsi będą mogli przygotować własne uszy Binga! Dzieci będą mieć szansę osobiście poznać ulubioną postać i zapozować wspólnie na stanowisku fotograficznym!
To nie koniec atrakcji! Wydarzenie będzie trwało przez cały weekend, od 11.00 do 19.00. W tych godzinach na maluchów czekają wspólne zabawy, animacje i konkursy z nagrodami! Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej centrum.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.