Komunikaty PR

Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!

2024-06-19  |  15:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.08 MB )

Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Targówek rozbudzi wyobraźnię wyjątkowym wydarzeniem, a wszystko za sprawą uwielbianych klocków LEGO® Minecraft®! W specjalnie przygotowanych strefach miłośnicy spikselowanych klocków będą mogli przenieść się do świata gry, przeżyć ekscytujące przygody i wykorzystać swoją kreatywność do tworzenia niesamowitych projektów LEGO®. Dobrą zabawę podkręcą upominki i możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w scenerii LEGO® Minecraft®.


Na dobry początek wakacji, w piątek i sobotę, 21 i 22 czerwca, centrum handlowe Targówek zaprasza najmłodszych na kreatywny weekend! To prawdziwa gratka dla pasjonatów LEGO® Minecraft®! Uczestników czekają prawdziwe wyzwania, podczas których odkryją swoje manualne umiejętności i zanurzą się w niesamowitym świecie klocków i pikseli.

Na gości czekać będą wyjątkowe atrakcje! W strefie KUŹNIA fani będą mogli zbudować własne narzędzia, które pomogą im przetrwać w świecie gry. Za wykonane zadanie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek! W WARSZTACIE zostanie zaprezentowana ekspozycja najbardziej okazałych oficjalnych zestawów oraz będzie możliwość skonstruowania wybranego kompletu. W strefie PRACOWNIA gracze będą mogli zbudować przy użyciu klocków LEGO® własne projekty ze świata LEGO® Minecraft®. Natomiast w JASKINI uczestnicy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w wyjątkowej pikselowej scenerii. Nie zabraknie też atrakcji dla najmniejszych fanów klocków. Dla najmłodszych powstanie strefa LEGO® DUPLO®, w której będą mogli budować i pozować do zdjęć na wykonanym z klocków motorku DUPLO. To również dobre miejsce na chwilę odpoczynku dla opiekunów.

Do udziału w kreatywnej zabawie centrum handlowe Targówek zaprasza w dniach 21 i 22 czerwca w godzinach – w piątek od 14:00-19:00, a w sobotę 12.00-19.00.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/aktualnosci/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Bezpłatne warsztaty budowania z klocków dla najmłodszych w CH Targówek! Biuro prasowe
2024-07-08 | 12:00

Bezpłatne warsztaty budowania z klocków dla najmłodszych w CH Targówek!

Spędź z nami kreatywne wakacje w mieście! Warszawskie centrum handlowe Targówek zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Wakacyjnej Akademii Budowania! Przez cały lipiec najmłodsi
Dziecko Projekt Plaża kolejny raz we współpracy z marką MGA
2024-07-08 | 01:00

"Projekt Plaża" kolejny raz we współpracy z marką MGA

Już 5 lipca rusza 16. edycja wakacyjnej trasy TVN po najpiękniejszych polskich kurortach. W tym roku zaplanowano obecność wydarzenia m.in. w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie,
Dziecko Jak zdrowe nawyki żywieniowe kształtują przyszłość dzieci?
2024-07-08 | 01:00

Jak zdrowe nawyki żywieniowe kształtują przyszłość dzieci?

Zdrowe odżywianie jest fundamentalnym elementem, który wpływa na rozwój fizyczny, emocjonalny i umysłowy dziecka. To, jak karmimy nasze dzieci, ma bezpośredni wpływ na ich

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.