Komunikaty PR

Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny

2024-02-20  |  11:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.07 MB )

Uratuj ulice Paryża przed Władcą Ciem! Już 23 i 24 lutego w warszawskiej Promenadzie zagoszczą super bohaterowie – Biedronka i Czarny Kot, którzy zabiorą najmłodszych na wspólną przygodę! Wśród atrakcji czekać będą m.in. kreatywne warsztaty i animacje dla dzieci!


W dniach 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00 centrum handlowe Promenada przygotowało niezwykłe wydarzenie wprost dla młodszych i starszych fanów bajki Biedronka i Czarny Kot! Popularna produkcja opowiada o dwójce licealistów, Marinette oraz Adrienie, którzy otrzymują Miraculum – biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami. Dzięki niej nastolatkowe zmieniają się w super bohaterów – Marinette staje się Biedronką a Adrien Czarnym Kotem.

Śmiałkowie, którzy w tych dniach odwiedzą Promenadę, będą mogli podjąć wyzwanie i zmierzyć się z przejściem przez skomplikowany labirynt. Ich zadaniem będzie odnalezienie ciem ukrytych na dachach paryskich budynków. Dzielne zuchy otrzymają nagrodę – dyplom od ulubionych bohaterów!

W strefie kreatywnej uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własną maskę super bohatera i namalować rysunek przedstawiający postacie. Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem to doskonała szansa by przybić piątkę, zapozować w walecznej pozie i zrobić pamiątkowe selfie. Z kolei starsi wielbiciele animowanego serialu mogą wejść do Miraculum i nagrać film w fotobudce 360 stopni, który będzie można udostępnić w swoich kanałach w mediach społecznościowych!

Strefa eventowa dostępna będzie 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami Biuro prasowe
2024-07-03 | 12:00

Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami

Premiera nowego filmu o Minionkach już w ten piątek! Przystankiem na trasie promującej nowe przygody Minionków jest warszawskie centrum handlowe Promenada, w którym zaplanowano
Dziecko Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz
2024-06-27 | 11:30

Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz

Jeśli twój nastolatek marzy o studiach zagranicznych, wakacje to dobry czas, aby mu w tym pomóc. Wcale nie chodzi o siedzenie z nosem w podręcznikach,
Dziecko Moc atrakcji w Porcie Łódź
2024-06-26 | 12:40

Moc atrakcji w Porcie Łódź

Finał Maratonu Zabawy, wspólne oglądanie meczów Euro 2024 w Strefie Kibica oraz „Dobranocka”, czyli kolejna edycja TME Polówka, podczas której

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.