Komunikaty PR

Wielkie surfowanie w Europie Centralnej

2021-08-05  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Żelazińska
Valkea Media

Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/

Nie trzeba jechać nad morze, by zasmakować wodnego szaleństwa! Już w najbliższy weekend, 6-7 sierpnia, w Centralnie Fajnej Letniej Strefie pojawi się tor do skimboardingu, czyli ślizgu na desce po cienkiej tafli wody. Będą też wielkoformatowe gry dla najmłodszych oraz koncert energetycznego zespołu Holly Blue. Na wszystkie imprezy wstęp wolny! 

W Centralnie Fajnej Letniej Strefie co tydzień dzieje się coś innego! Tym razem zaplanowano wyjątkową atrakcję dla miłośników sportów wodnych. Przed Europą Centralną zamontowany zostanie tor do skimboardingu o długości 30 metrów, na którym będzie można surfować! Uczestnicy otrzymają specjalne deski i wiele cennych rad instruktorów. Swoich sił w ślizganiu po płytkiej warstwie wody będą mogli spróbować wszyscy – to idealny sport i mnóstwo zabawy dla dzieci oraz dorosłych. 

Wielka gratka dla całych rodzin czekać też będzie w specjalnej strefie zabaw. Do tak lubianych przez dzieci dmuchanców tym razem dołączą gry wielkoformatowe, m.in. ogromna plansza do gry Twister czy chusta animacyjna klanza. Będzie też tor przeszkód, kącik zabaw dla malucha i ani wolnej chwili na nudę!   

W ten wyjątkowy weekend pełen sportowo-rozrywkowych emocji nie zabraknie też dobrej muzyki. W sobotni wieczór na scenie Europy Centralnej wystąpi zespół Holly Blue – trio ze Śląska, założone przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana oraz Emila Blanta – muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians. Ich wykonania mają swój własny, unikatowy klimat określany często jako inteligent pop. Oryginalne brzmienie i aranżacje tworzą niepowtarzalny klimat podczas każdego koncertu. 

Kalendarz atrakcji:

6 sierpnia, piątek

Water splash 16.00 – 19.00 

7 sierpnia, sobota

Water splash 12.00 – 19.00

Animacje dla dzieci 12.00 – 17.00

Koncert Holly Blue 19:00 

Centralnie Fajna Letnia Strefa w Europie Centralnej funkcjonować będzie aż do 19 września. Od czwartku do niedzieli do dyspozycji odwiedzających jest strefa chillout z siedziskami, ogromną, piaszczysta plażą i doskonałym jedzeniem. Dodatkowo w każdy weekend zaplanowano inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany jest aktualny program imprez. 

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Valkea Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Konsument

Wakacje wyzwaniem dla operatorów komórkowych. W najpopularniejszych kurortach ruch w sieci rośnie nawet pięciokrotnie

Długie weekendy i wakacje to wymagający czas dla operatorów komórkowych. W najbardziej obleganych kurortach udział abonentów tylko sieci Play w stosunku do liczby mieszkańców przekracza 500 proc. Dlatego operator planuje dalszą rozbudowę swojej sieci komórkowej do minimum ponad 15 tys. stacji bazowych. W latach 2020–2024 Play zainwestował w sieć i częstotliwość ponad 6 mld zł.

Farmacja

Nowe technologie mogą wspierać samoleczenie. Szczególnie pomocne są dane zbierane przez aplikacje i urządzenia mobilne

Analitycy rynkowi przewidują, że do 2035 roku rynek medycznych urządzeń noszonych na ciele zwiększy swoją wartość dwuipółkrotnie. Dane zbierane przez takie sensory zasilają algorytmy sztucznej inteligencji, co daje pacjentom wsparcie w procesie samoleczenia i pozwala im unikać błędów zwłaszcza przy przyjmowaniu leków bez recepty. Nowe technologie pomagają pacjentom również poprzez możliwość udostępniania im spersonalizowanych porad czy standardowych usług e-zdrowia, takich jak Internetowe Konto Pacjenta czy elektroniczna recepta.