Komunikaty PR

Endolift – skuteczna broń również z cellulitem!

2020-12-22  |  01:00
Biuro prasowe

Na przestrzeni kilku miesięcy sytuacja wielu z nas diametralnie się zmieniła. Praca zdalna sprawiła, że o wiele mniej się ruszamy. Nie bez znaczenia pozostaje też obecna pora roku – jesienno-zimowa aura nie skłania do aktywności fizycznej. Wszytko to sprawia, że nawet jeśli starasz się być aktywna, to zauważyłaś, że twoje ciało jednak trochę się zmieniło – straciło jędrność, pojawił się cellulit. Co zrobić, aby odzyskało dawną formę? Wyjaśniamy!

Cellulit nie bierze się znikąd!

Wielomiesięczne przebywanie w domu nie sprzyja utrzymywaniu nienagannej sylwetki. Doskonale wiesz, że podstawą jej utrzymania zawsze będzie zrównoważona dieta i aktywność fizyczna. Pandemia zmieniła jednak styl życia wielu z nas. Dużo mniej się ruszamy, więcej podjadamy, co utrudnia próby pozbycia się dodatkowych kilogramów czy cellulitu. Wiele z nas walczy również z wiotkością skóry, ale w domowym zaciszu walka ta jest nierówna i bez specjalistycznych zabiegów nie osiągniemy spektakularnych rezultatów. Kiedy problemy się już pojawiły – zacznij działać – wybierz się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej!

Sposób na cellulit!

Co jednak wybrać z gąszcza ofert? Zdecyduj się na popularny zabieg Endolift. To terapia, która świetnia sprawdza się w ujędrnianiu, liftingu i usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej, a do tego co niedawno odkryli lekarze, daje wspaniałe rezultaty także w usuwaniu cellulitu! – Laserowy zabieg Endolift bezinwazyjnie stymuluje naturalne procesy odnowy skóry, natychmiast przekłada się to na widoczną redukcję cellulitu – mówi dr Marcin Wolfinger z Dr Wolfinger Clinic. Zabieg ten jest więc nadzieją na odzyskanie gładkiego, pięknego ciała. 

Jak działa?

Endolift to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg laserowy, dający doskonałe efekty już po jednej wizycie. – Energia wiązki laserowej jest aplikowana pod skórę przez mikrowłókna, prawie niewyczuwalne przez pacjenta. Endolift nie wymaga nacięć, ani podawania znieczulenia – jest niemal bezbolesny i nieinwazyjny, nie pozostawia śladów na skórze. Działa najlepiej na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud, w okolicach brzucha, ramion i kolan. W ciągu kilku miesięcy po zabiegu w naszym organizmie cały czas mnożą się fibroblasty. Pozytywny efekt widać od razu po zabiegu, jest on trwały i pogłębia się z każdym tygodniem. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu – tłumaczy dr Wolfinger.

Tak wygodnie!

Zabieg Endolift to rozwiązanie dla osób, które poszukują remedium na pojawiający się uporczywy cellulit oraz utratę jędrności skóry. Laser poprzez jednoczesną stymulację wytwarzania kolagenu sprawia, że w miejscu wykonywania zabiegu staje się ona bardziej napięta i jędrna – wszystko podczas jednej wizyty w gabinecie, bez specjalnego przygotowywania – wygodnie i szybko!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata Biuro prasowe
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3
Uroda Hollywood Hair otworzy salon w Rzeszowie
2024-06-26 | 09:00

Hollywood Hair otworzy salon w Rzeszowie

Hollywood Hair - marka będąca liderem na krajowym rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji kosmetyki i akcesoria do nich, już we wrześniu br. otworzy nowy salon w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.