Komunikaty PR

Fabryka Prezentów i jarmark świąteczny w Pasażu Łódzkim

2022-12-01  |  12:00
Biuro prasowe

Pasaż Łódzki przed Świętami zmieni się w prawdziwą Fabrykę Prezentów. 3 grudnia oraz w przedświąteczne weekendy klienci będą mieli możliwość odbioru licznych upominków. Można będzie zdobyć wyjątkowe prezenty dla siebie lub dla swoich najbliższych, takie jak: nagrody rzeczowe, karty podarunkowe na zakupy czy vouchery do punktów rozrywkowych w Łodzi. Dodatkowo, odwiedzających gości w prawdziwie świąteczny klimat wprowadzi jarmark bożonarodzeniowy. Na stoiskach znajdą się m.in. choinkowe ozdoby, słodkości czy regionalna żywność.

W przedświątecznym czasie warto zajrzeć do Pasażu Łódzkiego. Z okazji Mikołajek, 3 grudnia, a następnie w każdy kolejny weekend aż do Świąt, centrum organizuje dla swoich klientów Fabrykę Prezentów. Osoby, które w tych dniach wybiorą się tu na zakupy, będą mogły wziąć udział w akcji i otrzymać wyjątkowe prezenty.

Pasaż Łódzki przygotował bardzo atrakcyjne podarunki, które z pewnością ucieszą obdarowanych, jak również mogą być prezentem pod choinkę dla najbliższych. Będą to bowiem nagrody rzeczowe, karty podarunkowe na zakupy w całym centrum oraz vouchery do punktów rozrywkowych w Łodzi m.in. do teatru, aquaparku, czy parku trampolin. Upominki otrzymają osoby, które w dniach 3, 10-11 oraz 17-18 grudnia zrobią zakupy za minimum 200 zł i zgłoszą się na stoisko promocyjne.

Robiąc przedświąteczne zakupy w Pasażu Łódzkim lub kupując podarunki dla bliskich, samemu można otrzymać prezent. Przygotowaliśmy dla naszych klientów fantastyczne upominki, które są bardzo uniwersalne i można wykorzystać je na zakup wymarzonych prezentów, a także niezapomniane spędzenie czasu z najbliższymi” - mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

Świąteczny klimat da się poczuć w Pasażu Łódzkim już w ostatnich dniach listopada. Wtedy to na terenie centrum zagoszczą pierwsze stoiska bożonarodzeniowego jarmarku, który będzie otwarty aż do Świąt. Klienci będą mogli zakupić tu świąteczne ozdoby, lampki czy bombki, wyjątkowe słodkości, czekolady, słodkie świąteczne zestawy, a także różnorodną żywność od lokalnych dostawców m.in. wędliny, sery oraz miody. Na stoiskach znajdą się również pomysły na oryginalne gwiazdkowe prezenty jak np. prawdziwe góralskie skarpety. Zaś od 7 grudnia, aż do Wigilii włącznie na parkingu centrum można będzie kupić żywe choinki.

W okresie przedświątecznym do centrum zawitają również charakterystyczne aniołki, u których można będzie zakupić opłatek, sianko i świeczki na świąteczny stół.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Znana marka modowa w Atrium Biała Biuro prasowe
2024-08-09 | 16:10

Znana marka modowa w Atrium Biała

Oryginalne wzornictwo, unikatowe, kolorowe ubrania inspirowane twórczością młodych artystów – to atuty marki odzieżowej Medicine, która już wkrótce wprowadzi
Zakupy Blisko 200 000 kajzerek sprzedanych w sklepie Lidl Polska na Pol’and’Rock
2024-08-07 | 12:45

Blisko 200 000 kajzerek sprzedanych w sklepie Lidl Polska na Pol’and’Rock

Uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata wiedzą, że zawsze mogą liczyć na Lidla! Na Pol’and’Rock Festivalu już po raz 14. stanął rockowy sklep Lidl Polska, który
Zakupy Udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:05

Udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.