15. sezon „Górskich ratowników” od 2 września w Romance TV!
Agencja Face It
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/
Już od poniedziałku 2 września na antenę Romance TV powraca wyczekiwany serial „Górscy ratownicy! W 15. sezonie na fanów czekają nowe wyzwania jakich podjąć muszą się bohaterowie, nie tylko w pracy ale też w życiu prywatnym. Premierowe odcinki stacja pokaże od poniedziałku do piątku o godz. 21:55.
Wyczekiwany serial powraca z nowym sezonem!
W najnowszym, 15. sezonie serialu „Górscy ratownicy” Markus Kofler i jego zespół przekraczają granice swoich fizycznych i psychicznych możliwości, żeby ratować ludzkie życie. Nasi bohaterowie w życiu prywatnym – jak my wszyscy - także mają wzloty i upadki. Na widzów czekają spektakularne akcje ratownicze i wielkie emocje.
Górscy ratownicy: Podejrzany (2 września, godz. 21:55)
Już w pierwszym odcinku ratownicy znajdują w górach wśród skał przewodnika górskiego Maxa Horvatha, który jest ranny. Towarzysz Maxa, Sebastian Neulinger, znikł. Poszukiwania utrudnia to, że Max niczego nie pamięta…
Górscy ratownicy: Braterska miłość (3 września, godz. 21:55)
Następnie widzowie poznają historię Theresy i Xavera Rittów, pary przedsiębiorców, działających w branży strojów ludowych, których życie nie może być lepsze. W końcu doczekają się dziecka, a wkrótce będą obchodzić jubileusz swojej rodzinnej firmy. Xaver nie wie jednak, że biologicznym ojcem dziecka jest Lukas, brat Xavera…
Górscy ratownicy: Ze strachu (4 września, godz. 21:55)
W środowym odcinku zobaczymy, że niespodziewanie, po trzech latach nieobecności, zjawia się Robert Wenninger, mąż Susanne i ojciec nastoletniego Jonasa. Jego syn wie, że Robert nie znikł tak po prostu, i radzi mu, że dał spokój jemu i jego matce. Ich rozmowa kończy się tragicznie!
Górscy ratownicy: Alpejskie ognie (5 września, godz. 21:55)
W czwartej odsłonie serii mimo sprzeciwu rodziców Bastian Kessler i jego młodsza siostra idą w góry oglądać ogniska rozpalane z okazji letniego przesilenia. Dochodzi do groźnego incydentu. Tobias ma wyrzuty sumienia, ponieważ przed niespodziewaną śmiercią ojca zdążył się z nim pokłócić.
Górscy ratownicy: Kruchy lód (6 września, godz. 21:55)
Urodzinowy lot kończy się tragedią. Lutza Stritzingera ogarnia panika, kiedy widzi zdjęcie swojej córki Aliny i jej nowego chłopaka, a to stwarza napiętą atmosferę w kabinie. Śmigłowiec z Lutzem, jego żoną i pilotem Michaelem Dörflerem na pokładzie spada na ziemię.
Górscy ratownicy: Spóźniona skrucha (9 września, godz. 21:55)
W ostatnim odcinku serii Karl pokłócił się ze swoją matką, Moną Münster i pojechał w góry na narty. Tam obserwuje go nieznajoma kobieta. Mona próbuje dogonić syna, ale zostaje zepchnięta z trasy narciarskiej… Przez kogo?
Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.
Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.
romance-tv.pl
facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia
romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV
Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”
Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.