Komunikaty PR

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

2022-08-05  |  08:58
Biuro prasowe

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe piątki wyświetlane w nim będą pokazy filmowe. Na pierwszy seans Atrium Mosty zaprasza już 12 sierpnia. Widzowie będą mogli obejrzeć amerykańską produkcję „Jednakowo inni”. Poza emocjonującymi filmami, na widzów czekają leżaki oraz darmowy popcorn. Udział w seansach jest bezpłatny. 

 

Letnie wieczory w Atrium Mosty upłyną pod znakiem dobrej rozrywki kinowej. Podobnie, jak w poprzednich latach, również w tym roku centrum handlowe zaprasza na cykliczne „Kino na dachu”. Pokazy filmowe wyświetlane będą przez trzy kolejne wieczory piątkowe (12, 19 i 26 sierpnia), o  stałej godzinie 21.30. Seanse kinowe będą miały miejsce na ostatnim, piątym piętrze parkingu centrum handlowego Atrium Mosty, skąd roztacza się wyjątkowy widok na miasto. Na odwiedzających czekają wygodne leżaki, największe kinowe przeboje oraz darmowy popcorn. Wstęp do strefy kinowej i oglądanie filmów jest bezpłatne.

 

- „Kino na dachu” w Atrium Mosty na stałe wpisało się już w kalendarz letnich wydarzeń. Wakacyjny klimat, jaki co roku panuje na naszym dachu podczas seansów filmowych, przyciąga coraz więcej osób, które szukają wartościowej rozrywki. W tym roku również przygotowaliśmy ciekawe propozycje filmowe. W tegorocznym cyklu zaprezentowane zostaną trzy najciekawsze produkcje ubiegłych lat. Propozycje filmowe dobraliśmy tak, aby widzowie mogli się zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój. Dodatkowym atutem plenerowego kina jest jego niezwykła scenografia – z dachu galerii roztacza się wyjątkowy widok na miasto - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

 

W ramach letniego kina na dachu, jako pierwszy (12 sierpnia), widzowie obejrzą amerykański dramat z 2017 r. pt. „Jednakowo inni”. Odnoszący sukcesy artysta Ron Hall, w którego wcielił się Greg Kinnear, i jego żona Debbie (Renée Zellweger) wiodą doskonałe życie... na pozór. Kiedy ich wiara i rodzina zostają wystawione na próbę, poznają bezdomnego włóczęgę (Djimon Hounsou), z którym zaczyna łączyć ich niezwykła więź. Splot różnych wydarzeń sprawia, że od tej pory doświadczają wielu zdarzeń, podczas których poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

 

W dwa kolejne piątkowe wieczory goście zobaczą:

  • 19.08.2022 – francuski film komediowy z 2018 r. „Niezatapialni”
  • 26.08.2022 – polski film sensacyjny z 2014 r. „Jack Strong”.

 

W przypadku możliwości wystąpienia gwałtownych burz i opadów atmosferycznych, seanse mogą odbywać się wewnątrz centrum handlowego, dlatego organizatorzy wydarzenia zachęcają do bieżącego śledzenia aktualności na stronie www oraz na Facebook’u Atrium Mosty.

 

Koncert uliczny przed Atrium Mosty

Oprócz pokazów plenerowych zaplanowano także wyjątkowe wydarzenie kulturalne. W sobotę, 20 sierpnia, Atrium Mosty zaprasza mieszkańców na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mariusza Pogonowskiego z płockiego Stowarzyszenia Teatr Per Se oraz znakomitych artystów. Wykonają oni utwory do wierszy polskich poetów i pieśniarzy: Władysława Broniewskiego, Wisławy Szymborskiej, Bolesława Leśmiana, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Juliana Tuwima, Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Jonasza Kofty, Marka Grali i Wojciecha Młynarskiego. Przed płocką widownią wystąpią: Sylwia Gorajek, Mieczysław Grubiak, Natalia Kawszyn, Adam Mikołajewski, Krzysztof Misiak, Dariusz Petera, Filip Pomianowski, Maja Rybicka, Magdalena Tomaszewska, Gabriel Wiciński, Piotr Wojciechowski, i goście. Koncert odbędzie się 20 sierpnia o godz. 11.00, na zewnątrz Atrium Mosty (przy wejściu od ul. Tysiąclecia). Więcej informacji na stronie KONCERT „Broniewski i inni” - Centrum Handlowe Atrium Mosty (atrium-mosty.pl) .

 

Atrium Mosty to centrum handlowe z szeroką ofertą handlowo-usługową, oferujące mieszkańcom również ciekawą rozrywkę (m.in. letni projekt „Kino na dachu” czy koncert poezji śpiewanej). Aktualnie w płockiej galerii znajduje się kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych, a 19 sierpnia przybędzie nowy sklep - Forpepe House. Atrium Mosty to także miejsce codziennych zakupów - od 30 lipca br. płocczanie mogą robić zakupy w nowo otwartym sklepie Biedronki.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe Biuro prasowe
2022-08-05 | 08:43

Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe

Rusza letnie kino samochodowe! Do wspólnego oglądania filmów w plenerze zaprasza Atrium Molo. W dniach 13, 20 i 27 sierpnia zmotoryzowani widzowie będą mogli obejrzeć
Film Jim Carrey, Keanu Reeves i Chloë Grace Moretz w Warner TV!
2022-07-28 | 10:00

Jim Carrey, Keanu Reeves i Chloë Grace Moretz w Warner TV!

Stacja zaprasza na rozpoczęcie weekendu w sensacyjny sposób! „Godziny szczytu 3”, „Amerykański ninja”, „Kick-Ass 2” i „Człowiek Tai Chi”
Film 15. sezon „Górskiego lekarza” na specjalne życzenie widzów w ROMANCE TV
2022-07-25 | 09:00

15. sezon „Górskiego lekarza” na specjalne życzenie widzów w ROMANCE TV

Wakacyjny klimat i gorące słońce powodują dobre samopoczucie u wszystkich. Aby dobre wibracje na antenie Romance TV były jeszcze bardziej pozytywne, w sierpniu, na specjalne życzenie

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Marcin Tyszka: Z jurorami „Top Model” bardzo się różnimy i często ostro się kłócimy. Kiedyś napiszę o tym książkę

Fotograf zapewnia, że choć to już 11. edycja „Top Model”, to nie ma mowy o nudzie czy jakiejkolwiek rutynie. Zarówno jurorzy, jak i ekipa realizująca program robią bowiem wszystko, by nadal przyciągał on uwagę widzów i stał się dla kogoś trampoliną do sławy. Tym razem również nie zabraknie więc charyzmatycznych uczestników, a jury często będzie miało skrajne opinie. Marcin Tyszka zdradza też, że poza tym show już realizuje kolejne intrygujące projekty zawodowe, w których połączy zamiłowanie do egzotycznych roślin i projektowania wnętrz.

Firma

Technologia coraz szybciej przeobraża rynek pracy. Staje się kluczowa nie tylko dla rozwoju kariery, ale też wellbeingu pracowników

Technologia już dziś jest częścią codziennego życia zawodowego dużej grupy pracowników, a w przyszłości jej udział będzie rósł. 65 proc. Polaków uważa, że kompetencje cyfrowe będą odgrywać coraz ważniejszą rolę na rynku pracy, a 60 proc. ocenia, że osobom biegłym w nowych technologiach będzie łatwiej o podwyżki i awanse – wynika z badań przeprowadzonych przez Grupę Pracuj. Cyfryzacja i zmiana modelu pracy na zdalny lub hybrydowy staje się także stałym elementem wellbeingu pracowniczego. Do korzystania z dobrodziejstw tej sytuacji skłonne są przede wszystkim młode osoby, które szukają pracy elastycznej, dopasowanej do ich stylu życia.

Muzyka

Michał Szczygieł: W każdym tygodniu jestem w różnych częściach Polski. W busie jest zawsze wielka impreza, nic tylko jeździć i grać koncerty

Lato to dla artystów bardzo intensywny czas, zwłaszcza że po przerwie związanej z pandemią nie tylko oni, ale również publiczność jest spragniona koncertów. Michał Szczygieł cieszy się więc, że jest tak duże zainteresowanie jego występami i może gościć z zespołem na różnych scenach. Jeśli natomiast chodzi o plany wakacyjne, to na razie myśli tylko o kilkudniowych wypadach w góry.

Partner serwisu