Bajkowe Walentynki z ROMANCE TV
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Stacja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie!
W niedzielę 13 lutego Romance TV od rana aż do później nocy zaprasza na filmy kojące serce. Stacja porwie widzów na cały przedwalentynkowy dzień do krainy nieograniczonych możliwości, gdzie miłość nie zna granic ani przeszkód i co najważniejsze - może przydarzyć się w każdym wieku i momencie naszego życia. W ramach cyklu zostaną pokazane przepiękne filmy miłosne – komediowe i obyczajowe: „Z całego serca: ślub”, „Mój George”, „Niania mimo woli”, „Zaproszenie”, „Art & Soul”, „Przeznaczenie”, „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” oraz „Pan Hoppy i żółwie”.
- Nie ma nic ważniejszego w świecie niż miłość. Nie ważne, czy to jest uczucie, która trwa całe życie czy tylko jakiś czas. Każda miłość jest niesamowita, ważna i wyjątkowa. O tym właśnie mówią filmy emitowane w Walentynki w mojej ukochanej i najbardziej romantycznej stacji ze wszystkich - Romance TV. Pamiętajcie, że nigdy nie możemy tracić nadziei, że poznamy swoją drugą połówkę, tylko trzeba wychodzić na spotkanie miłości i być na nią otwartym – mówi Daniel QCZAJ, trener motywator, ambasador Romance TV.
Walentynki w Romance TV będą prawdziwie baśniowe. 14 lutego stacja zaprasza na całodzienny maraton filmowy pod znakiem niezwykłej i magicznej zabawy. Stacja pokaże nowe wersje klasycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Od rana do wieczora widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, jak „Jorinde i Joringel”, „Baśń o złotym talarze”, „Prawdziwa narzeczona”, „O Jasiu mocarzu”, „Ogród Pani Zimy”, „Żabi król” czy „Białośnieżka i Różyczka”. Punktem kulminacyjnym tego magicznego bloku będzie emitowana o godzinie 20:00 telewizyjna premiera „Królewny Śnieżki nad jeziorem”.
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV
Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”
Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.