Komunikaty PR

Cuda nie z tej Ziemi – premiera 3. sezonu serialu „Cudotwórcy: Szlak oregoński”

2022-02-16  |  08:00
Biuro prasowe

Koło terapeutyczne dla banitów, SPA dla złoczyńców, taniec voguing w kowbojskiej tawernie i gościnny występ Karamo z „Porad różowej brygady” – taki miks komediowych motywów widzowie znajdą w nowym, 3. sezonie serialu „Cudotwórcy: Szlak oregoński”. Premierowy sezon już od niedzieli 20 lutego w Warner TV.

 

Twórca konceptu „Cudotwórców” to Simon Rich, komik i pisarz. W 2012 roku ukazała się jego książka o tym samym tytule, która opowiada o podniebnej korporacji, zarządzanej przez Boga. 7 lat później rozpoczęła się emisja 1. sezonu serialu „Cudotwórcy”, opartego na książce autora, który został jego scenarzystą i reżyserem. W głównych bohaterów wcielili się Steve Buscemi (Bóg) i Daniel Radcliffe (anioł). Rich w wywiadzie dla „Variety” wyznał, że najpiękniejsza w tym formacie telewizyjnym jest możliwość dostosowywania go do takich motywów, które w naturalny sposób będą pasować do tematyki serii. Dlatego w drugim sezonie twórcy przenieśli bohaterów do czasów średniowiecznych, gdzie postać Boga zmieniła się w poddanego, a anioł został średniowiecznym księciem.

Fabuła nadchodzącego 3. sezonu jest oparta na retro grze „Oregon Trail” („Szlak oregoński”). Edukacyjna gra z przełomu lat 80. i 90. miała uczyć dzieci o podróży, jaką przebyło w XIX wieku wielu Amerykanów, aby zacząć nowe, dostatnie życie na wybrzeżach Pacyfiku. Zabawa zamieniała poważny temat w lekką formułę, a premierowy sezon wynosi nieskomplikowany format gry do poziomu sprawnie napisanej, niebojącej się absurdu komedii.

Rich do spółki z aktorami stworzyli nowoczesne postaci, których problemy nie odbiegają od naszych – ale bohaterowie próbują odnaleźć się w historycznych okolicznościach XIX wieku. Daniel Radcliffe jest kaznodzieją Ezekielem, a Steve Buscemi to banita Benny, który chce odpokutować swoje grzechy. Organizuje terapeutyczne koło wsparcia dla innych przestępców, jednak wśród podróżnych znajdują się też hedonistyczni złoczyńcy, którzy wolą odpoczywać w SPA niż pracować nad sobą. Ezekiel walczy z radosną naturą, aby dopasować się do bogobojnej żony, jednak jego droga do przemiany jest wyboista. W jednym z odcinków bierze udział w pokazie tańca voguingu. W innym wszystkich bohaterów odwiedzi postać ekscentrycznego patrioty, która wspiera Ezekiela w życiu w zgodzie z sobą – gościnnie wcielił się w niego Karamo Brown, prowadzący hitowy show „Porady różowej brygady”.

Warner TV zaprasza na 10-odcinkową podróż po XIX-wiecznym szlaku Stanów Zjednoczonych.

Emisja:

20.02, godz. 11:00 – odcinki 1-4

27.02, godz. 11:00 – odcinki 5-7

06.03, godz. 11:00 – odcinki 8-10

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Marka Warner TV należy do WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc. (NYSE:T). Więcej informacji na stronie warnertv.pl. 

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PR.Turner.Polska@turner.com

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film REPORTAŻ „EKSTRADYCJA JULIANA ASSANGE’A” NA ARTE.TV Biuro prasowe
2024-07-02 | 01:00

REPORTAŻ „EKSTRADYCJA JULIANA ASSANGE’A” NA ARTE.TV

Julian Assange, został zwolniony z brytyjskiego więzienia Belmarsh i opuścił Wielką Brytanię na pokładzie samolotu w poniedziałek rano. Założyciel WikiLeaks zawarł ugodę z
Film Udaj się do najbardziej romantycznych zakątków Francji z Romance TV!
2024-06-27 | 10:00

Udaj się do najbardziej romantycznych zakątków Francji z Romance TV!

Francuzi 14 lipca obchodzą swoje święto narodowe, a widzowie Romance TV w tym dniu będą mieli okazję przenieść się do tego pięknego kraju, dzięki ukochanym filmom przygotowanym przez
Film Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!
2024-06-25 | 12:30

Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!

Liczna reprezentacja postaci znanych z filmów o superbohaterach, już 2 lipca zawita do centrum handlowego Targówek w ramach Wystawy Superbohaterów, która zagości w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.