Komunikaty PR

Filmowe party w Promenadzie!

2022-06-22  |  12:00
Biuro prasowe

Już za chwilę koniec szkoły, a w Atrium Promenada można poczuć smak rozpoczynających
się wakacji! Warszawskie centrum handlowe przygotowało moc atrakcji dla najmłodszych klientów. Bohaterowie wytwórni Illumination: pełne zwariowanych pomysłów Minionki, Gru, postacie z bajki SING oraz nieustraszone, tytułowe Zwierzaki z filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party, które potrwa od 24 do 26 czerwca.

 

Filmowe party rozpocznie się już w najbliższy piątek w samo południe na parkingu przed galerią, gdzie na najmłodszych warszawiaków będzie czekał SING PartyBus, oferując 30-minutową przejażdżkę rozśpiewanym dwupiętrowym autobusem na wzór angielskiego double deckera. We wszystkie dni od piątku do niedzieli, aż do godziny 18:00, o każdej pełnej godzinie PartyBus będzie zabierał kolejnych amatorów bajkowych przygód. Na jego pokładzie odbywać się będą konkursy z nagrodami, a każde dziecko otrzyma bąbelkowy napój oraz torbę z prezentami – goody bag. Po bezpłatne bilety na przejażdżkę zapraszamy od godziny 11:00 do SING Recepcji na poziomie 0 przy fontannie.

 

Tam też przez cały dzień Kino Illumination będzie wyświetlało krótkie bajki z ukochanymi gwiazdami kinowych hitów, a w specjalnie zaaranżowanych strefach przygotowano szereg dodatkowych atrakcji dla dzieciaków.

 

Strefa Minionkowa

Co godzinę, od 11:15 do 18:15 Gru i Minionek Mel zapraszają do wspólnego zdjęcia na tle foto ścianki. Z kolei pasjonatów zajęć zręcznościowych z pewnością zainteresuje warsztat, podczas którego maluchy, z pomocą Minionka Otto Pet Rock Shop’a, własnoręcznie wykonają spersonalizowany Minionkowy kamień i zabiorą swoje arcydzieła do domu w gustownych pudełeczkach.

 

Strefa Sing

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa, to nie może Cię zabraknąć w strefie „To Twoja chwila”, stylizowanej na gwiazdorską garderobę. Na SING scenie od 11:45 do 17:45 odbędą się konkursy z nagrodami.  

 

Strefa Zwierzaków domowych

Tutaj swoją energię dzieci spożytkują na Psotnym Torze Przeszkód, chodząc po równoważni, czołgając się w psim tunelu lub eksplorując Dmuchany Dom, usytuowany na zewnątrz, przy wejściu do TK MAXX. Nagrody, zabawki, plakaty i filmowe gadżety z pewnością pomogą zachować zwariowane wspomnienia na dłużej.

 

Więcej informacji na stronie: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV Biuro prasowe
2022-08-10 | 10:00

Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV

W poniedziałek 15 sierpnia jest narodowe święto Italii – Ferragosto. Wywodzi się z antycznych czasów i tego dnia Włosi tańczą na ulicach, bawią się i świętują środek
Film Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”
2022-08-05 | 08:58

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe
Film Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe
2022-08-05 | 08:43

Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe

Rusza letnie kino samochodowe! Do wspólnego oglądania filmów w plenerze zaprasza Atrium Molo. W dniach 13, 20 i 27 sierpnia zmotoryzowani widzowie będą mogli obejrzeć

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu