Komunikaty PR

Jim Carrey, Keanu Reeves i Chloë Grace Moretz w Warner TV!

2022-07-28  |  10:00
Biuro prasowe

Stacja zaprasza na rozpoczęcie weekendu w sensacyjny sposób! „Godziny szczytu 3”, „Amerykański ninja”, „Kick-Ass 2” i „Człowiek Tai Chi” – taki zestaw filmów Warner TV przygotowało w ramach sierpniowych „Piątków w akcji”. Emisja już od 5 sierpnia o 21:15.

 

Cykl rozpocznie „Człowiek Tai Chi”, reżyserski debiut Keanu Reevesa, gwiazdy kina akcji i mistrza wykonów w filmowych sekwencjach walk. W roli głównej Reeves obsadził Tigera Hu Chena, z którym wcześniej współpracował na planie filmów „Matrix Reaktywacja” i „Matrix Rewolucje”. Postać ta bierze udział w azjatyckich walkach organizowanych przez nielegalną grupę, prowadzoną przez Donakę Marka. Bohaterowie zmienią się z partnerów we wrogów, a fabuła zapewni widzom solidną porcję rozrywki w popisowych scenach akcji.

Gwiazda „Amerykańskiego ninja” to Michael Dudikoff. Jego filmowa passa rozpoczęła się właśnie od tej produkcji, dzięki której publiczność zobaczyła opowieść o sztukach walki w zachodnim wydaniu. Aktor wcielił się w Joe Armstronga, żołnierza amerykańskiej armii. Przekazano mu dowodzenie nad wojskowym konwojem, który został zaatakowany przez zamaskowanych wojowników ninja. Jedną z pasażerek konwoju była także córka dowódcy bazy wojskowej. Dzięki znajomości karate, aikido i judo Armstrong zdołał ją ocalić, lecz nikt inny oprócz tych dwóch postaci nie przeżył ataku. Podejrzenie dokonania zabójstwa padnie na głównego bohatera, który będzie musiał oczyścić się z zarzutów.

Producentem „Kick-Ass 2” jest Brad Pitt. To przewrotna historia, której protagonistą jest Dave Lizowski, wielbiciel superbohaterów. Sam chce zostać herosem z supermocami. Chociaż ich nie posiada, nie powstrzymuje go to przed walką ze złoczyńcami. W emitowanym przez Warner TV sequelu do pierwszego filmu o tym samym tytule, on i poznana wcześniej Hit Girl wkraczają do akcji po dłuższej przerwie. Tym razem muszą walczyć z grupą złoczyńców, na której czele stoi The Mother F%&*^r. Pomagają im inni wojownicy-amatorzy, pod dowództwem pułkownika Stars and Stripes.

Cykl zakończą „Godziny szczytu 3” z Chrisem Tuckerem i Jackiem Chanem w rolach głównych. Lee i Carter spotkają się po trzech latach od zakończenia wydarzeń z filmu „Godziny szczytu 2”, gdy po pokonaniu złoczyńców poszli świętować zwycięstwo w kasynie. Lee eskortuje chińskiego ambasadora do Los Angeles, aby ten złożył zeznania obciążające przestępczą organizację, triadę. Drugi został oddelegowany do pracy w drogówce za niepowodzenia w innych obowiązkach. Gdy Carter słyszy o zamachu na ambasadora, udaje się na miejsce zdarzenia. Wtedy on i Lee spotykają się ponownie i łączą siły, by dorwać zamachowca.

Plan emisji:

5.08, godz. 21:15 – „Człowiek Tai Chi”

12.08, godz. 21:20 – „Amerykański ninja”

19.08, godz. 22:20 – „Kick-Ass 2”

26.08, godz. 20:45 – „Godziny szczytu 3”

 

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn” czy „Strażnik Teksasu”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Więcej informacji na stronie warnertv.pl. 

Aktualny program TV dostępny jest na stronie https://warnertv.pl/program-tv

 

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PolandPR@warnermedia.com  

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film „Biały ogień” - kino klasy Z w ARTE.tv Biuro prasowe
2022-08-11 | 11:00

„Biały ogień” - kino klasy Z w ARTE.tv

O „Białym ogniu” mówi się, że to najlepszy z najgorszych filmów świata. Prawdziwe kino klasy Z, w którym efekty specjalne są równie żenujące,
Film Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV
2022-08-10 | 10:00

Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV

W poniedziałek 15 sierpnia jest narodowe święto Italii – Ferragosto. Wywodzi się z antycznych czasów i tego dnia Włosi tańczą na ulicach, bawią się i świętują środek
Film Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”
2022-08-05 | 08:58

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Gwiazdy

Marcin Tyszka: Zawsze na sesji chcę tworzyć tylko bajkę. Jestem bardzo wymagający i liczę na zdjęcia wybitne

Fotograf tłumaczy, że doszedł już do takiego momentu w swojej karierze, że dobre zdjęcie nie do końca go zadowala. W kadrze chce bowiem zatrzymać nie tylko dany moment lub osobę, ale zależy mu też na tym, by to wszystko miało wyjątkową otoczkę. Swoje pierwsze zdjęcia robił w piwnicy. Wtedy też nauczył się ich wywoływania. Teraz technicznie wszystko jest dużo łatwiejsze, ale lepszy sprzęt nie zastąpi wprawnego oka, dobrego wyczucia i wyobraźni, dzięki którym powstają prawdziwe fotograficzne dzieła sztuki.

Handel

Polscy i europejscy konsumenci będą musieli się pożegnać z ulubionymi kosmetykami. Propozycja Komisji Europejskiej może zagrozić branży kosmetycznej

– Zielony Ład dotknie branżę kosmetyczną w szerokim aspekcie, mówimy tu o zmianach od molekuły aż po opakowanie – mówi Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Przejawem tej zmiany jest planowana przez Komisję Europejską rewizja rozporządzenia kosmetycznego, która spowoduje radykalne zaostrzenie zasad oceniania substancji stosowanych w kosmetykach. W efekcie – jak prognozuje branża – z rynku będzie musiało zniknąć ok. 49 proc. stosowanych obecnie filtrów UV i 70 proc. substancji konserwujących, które są w kosmetykach niezbędne. – Jeśli te regulacje wejdą w życie takim kształcie, stracimy naszą konkurencyjność. Naszą rolę przejmie Azja i Korea, bo jestem pewna, że oni za tego typu regulacją nie pójdą – ocenia ekspertka.

Prawo

Ponad 520 błędów medycznych i zdarzeń niepożądanych zgłoszono do rejestru Rzecznika Praw Pacjenta. Raportowanie takich danych będzie niedługo obowiązkowe

– Dane zarówno z Polski, jak i z badań międzynarodowych pokazują, że ok. 10 proc. pacjentów hospitalizowanych w placówkach medycznych doznaje zdarzeń niepożądanych – mówi Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta. Jak podkreśla, błędy medyczne to problem o dużej skali, do którego rozwiązania ma się przyczynić procedowany właśnie projekt ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta. Zakłada on m.in. utworzenie tzw. Rejestru Zdarzeń Niepożądanych, czyli ogólnokrajowej niejawnej bazy danych o błędach medycznych. Nie czekając na ustawę, RPP prowadzi taki rejestr od początku tego roku. Do tej pory wpłynęło do niego ponad 520 zgłoszeń.

Partner serwisu