Komunikaty PR

Lars Mikkelsen w głównej roli trzeciego sezonu serialu Viaplay 'Przesłuchanie'

2023-02-20  |  12:30

Zagadkowa śmierć młodej kobiety, skomplikowane śledztwo i tajemnicze powiązania na styku wielkiego biznesu i służb, a to wszystko w 3 sezonie serialu ‘Przesłuchanie’, jednego z najbardziej nagradzanych duńskich seriali kryminalnych ostatnich lat, z Larsem Mikkelsenem w roli głównej. W nowej odsłonie ‘Przesłuchania’ zobaczymy jak miliarder Holger Lang (Lars Mikkelsen) decyduje się poprowadzić na własną rękę śledztwo w sprawie morderstwa podopiecznej i potencjalnej spadkobierczyni. Serial otrzymał w ostatnich latach aż sześć nominacji Duńskiej Akademii Filmowej w najważniejszym duńskim plebiscycie filmowym ‘Robert’. Trzeci sezon jest już dostępny na platformie streamingowej Viaplay!

Morderstwo uwiecznione na kamerze

Śmierć Christiny Rasmussen budziła konsternację. Pomimo że wszystko wskazywało na samobójstwo, zrozpaczeni rodzice nie uwierzyli wstępnym ustaleniom policji. Christina miała wiele twarzy i zdaje się, że nikt nie znał ich wszystkich. Pomimo że była protegowaną i potencjalną spadkobierczynią Holgera Langa (Lars Mikkelsen), właściciela wielomilionowej firmy Lang Enterprises, miała również niejasne powiązania z półświatkiem. Gdy pewnego dnia Lang otrzymuje plik wideo z brutalnym morderstwem Christiny uwiecznionym na kamerze, mężczyzna wpada w szał. Na przekór niebezpieczeństwom Lang postanawia znaleźć mordercę na własną rękę. Mężczyzna rozpoczyna emocjonalne i autodestrukcyjne poszukiwania, podczas których stanie twarzą w twarz z najbliższymi współpracownikami, przyjaciółmi, wrogami i rodziną. Jak daleko posunie się Holger Lang, by poznać prawdę?

Obsada

W głównej roli najnowszego sezonu serii 'Przesłuchanie' zobaczymy Larsa Mikkelsena, zdobywcę nagrody Emmy 2017 dla najlepszego aktora za rolę w produkcji 'Jeźdźcy burzy' znanego również z seriali takich jak ‘House of Cards’, ‘Wiedźmin’ czy ‘Sherlock’.

‘Fabuła trzeciego sezonu ‘Przesłuchania’ znakomicie kontynuuje wątki z poprzednich sezonów. Mamy tu mocne dialogi i szybkie zwroty akcji. Nie mogę doczekać się momentu, w którym widzowie poznają dalszą część losów Holgera i poznają rozwiązanie tej historii.’ komentuje Lars Mikkelsen.

Ponadto w serialu wystąpił Pilou Asbæk wcielający się w rolę Eurona Greyjoya w ‘Grze o tron’, Evin Ahmad (‘The Rain’), oraz nominowany do międzynarodowej nagrody Emmy Sverrir Gudnason (‘Dziewczyna w sieci pająka’, ‘Borg/McEnroe’). W nowym sezonie wystąpi też cała plejada skandynawskich aktorów: Nicolas Bro (‘Most nad Sundem’), Josephine Park ('Baby Fever', ‘Pod osłoną mroku’), Jakob Oftebro ('Zbrodnia ostateczna', 'Mistrz'), Søren Malling ('Rodzice', 'Porwanie'), Lene Maria Christensen ('Zbaw nas ode złego’, 'Rose'), Solbjørg Højfeldt ('Jeźdźcy burzy', 'Riget Exodus') i Lars Brygmann ('Jeźdźcy sprawiedliwości').

‘Uwielbiam pracować z Christofferem Boe i jestem wielkim fanem ‘Przesłuchania’. Możliwość dołączenia do tak utalentowanego zespołu była dla mnie sporym zaszczytem. Mamy tutaj mocny scenariusz z wyrazistymi dialogami i intrygującą historią. Zdecydowanie trzeba to zobaczyć na własne oczy!’ – mówi Pilou Asbæk.

Twórcy

Serial został wyprodukowany przez Miso Film na zlecenie Viaplay Group. Twórcą i reżyserem serialu jest Christoffer Boe, zdobywca nagród na festiwalu w Cannes za film ‘Rekonstrukcja’ w kategoriach 'Najlepszy film długometrażowy' i 'Najlepszy debiut'. Wraz z Lasse Kyede, Rassmussenem (‘The Rain’) jest również odpowiedzialny za scenariusz serii ‘Przesłuchanie’. Producentką wykonawczą z ramienia Viaplay jest Marlene Billie Andreasen.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Publicis
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV Biuro prasowe
2024-12-18 | 11:00

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV

W grudniu lubimy wracać do znanych nam od dziecka baśniowych opowieści, które wprawiają nas w świąteczny nastrój. Historie o okrutnej Królowej Śniegu czy skąpym
Film BRAK ZDJĘCIA
2024-12-12 | 08:54

Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”

„To list miłosny do gier” – powiedział podczas tegorocznego gamescomu o serii „Secret Level” Tim Miller, współtwórca Blur Studio, reżyser, legenda efektów specjalnych i pomysłodawca
Film Serial Udar z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
2024-12-11 | 16:00

Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia

Już we wtorek, 17 grudnia, Viaplay zaprasza na premierę serialu „Udar” przedstawiającego historię warszawskiego bon-vivanta oraz gwiazdy telewizyjnych programów kulinarnych,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość

Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.

Konsument

Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.