Młoda, piękna i zabójcza. Mroczna tajemnica 17-latki w serialu 'No Angel'
Publicis
Wołoska
02-583 Warszawa
malgorzata.urbas|publicis-consultants.com| |malgorzata.urbas|publicis-consultants.com
882140108
https://www.publicisgroupe.com/en/splash-en
Angelina to jedna z tych nastolatek, którymi każdy chciał być, ale nikt nie chciał stanąć im na drodze. Jest piękna, popularna i dobrze radzi sobie w szkole. Wśród tych cech nie znalazła się skromność, ale czemu się tu dziwić? Dziewczyna żyje pełnią nastoletniego życia, spędza czas z przyjaciółmi i sporo imprezuje. Ma jednak sekret, o którym nie wiedzą nawet jej bliscy przyjaciele. Serial ‘No Angel’ to szczypta czarnego humoru wymieszana z horrorem, ale takim zapakowanym w różowy, błyszczący futerał. Nowa produkcja oryginalna już na Viaplay!
Diabeł tkwi w szczegółach
Życie 17-letniej Angeliny z pozoru wydaje się idealne. Ma doskonałe wyniki w nauce, grupę bliskich przyjaciół, jest szablonową ‘it girl’, która nie może narzekać na wygląd, popularność ani intelekt. Lubi swoje małomiasteczkowe życie i świetnie sobie z nim radzi. Jednak od kiedy pamięta ma pewną słabość. Zawsze musiała powstrzymywać rosnący w niej głód. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie był to głód... śmierci. Młoda seryjna morderczyni stara się nie poddawać swoim słabościom, ale zwyczajnie jej to nie wychodzi. W serialu nie zabraknie krwawych scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji… posypanych różowym brokatem. Zapowiada się ekscytujący seans!
Obsada
W głównej roli serialu ‘No Angel’ wystąpi Youssra El Abdouni (‘Kalifat’, ‘Szybki cash: Serial’), a w postać jej najlepszej przyjaciółki Fanny wcieli się początkująca aktorka Felicia Sjöström Nilsson. W produkcji zobaczymy również Bahar Pars znaną z nominowanego do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego 'Mężczyzny imieniem Ove', Rachel Mohlin (‘Morderstwo zaczyna się od M’), oraz Edvarda Olssona (‘Follower’).
Młode talenty
Autorką serialu ‘No Angel’ jest zdobywczyni nagrody Viaplay Talent Awards EliSophie Andrée. Plebiscyt ma na celu wspieranie młodych, utalentowanych twórców z krajów nordyckich.
Jako twórca serialu ‘No Angel’ z niecierpliwością czekam na premierę. Mogę się tylko domyślać, że podobne uczucie towarzyszy rodzicom oczekującym na przyjście potomka na świat. Mam nadzieję, że połączenie krwi i różu przypadnie widzom do gustu, ale przede wszystkim chciałabym, by dobrze przyjęli Angelinę. Dotychczas należała tylko do mnie, teraz mam okazję przedstawić ją również szerokiej publiczności. - mówi EliSophie André.
Producentem serialu ‘No Angel’ jest Hawa Sanneh, a za część kreatywną odpowiada Isabelle Jalmestig Moreno. Producentami wykonawczymi serialu są Isabelle Hultén z Viaplay Group oraz Alexander Tanno z Viaplay Studios.
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV
Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”
Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.