Komunikaty PR

Papaya Young Creators przedłuża czas na zgłoszenia do 6 marca.

2022-02-28  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Litwińska
Be Communications S.C.

Kijowska 5
03-738 Warszawa
a.litwinska|becomms.pl| |a.litwinska|becomms.pl
+48 669 404 434
www.becomms.pl
Do pobrania Deadline ( 1.12 MB )

Papaya Young Creators przedłuża czas na zgłoszenia.  Pomysły można przesyłać do 6 marca.

Organizatorzy i partnerzy konkursu zdecydowali się przesunąć termin wysyłania zgłoszeń we wszystkich kategoriach do 6 marca, g. 23:59.

Papaya Young Creators to nowa nazwa oraz formuła flagowego programu promocji młodych talentów realizowanego od 2014 roku przez Papaya Films, największy dom produkcyjny w Polsce. W obecnej, historycznie najbardziej rozwiniętej edycji, młodym twórcom, pod szyldem „Unlock Your Potential”, organizator i partnerzy oferują udział w aż 5 kategoriach konkursowych.

Uczestnicy mogą zgłaszać swoje pomysły w każdej kategorii. Limit eksplikacji wysłanych przez osobę lub duet w wieku 20-35 lat, to trzy zgłoszenia w jednej kategorii. Pozwala to na wysłanie nawet 15 zgłoszeń, z których każde ma szanse na przejście do kolejnego etapu konkursu.

W 9. edycji konkursu do grona jurorów dołączyły postacie bezpośrednio związane z produkcją contentu na takich platformach jak TikTok i Instagram. Znaleźć tam można zarówno reżyserów, dyrektorów kreatywnych i producentów, jak i postacie ze świata mediów i twórców. Zespół ten będzie wspierać wybranych uczestników w kolejnym etapie konkursu.

Nowy harmonogram Papaya Young Creators, pełna lista jurorów w poszczególnych kategoriach oraz pozostałe szczegóły dostępne są na www.papayayoungcreators.com.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Be Communications S.C.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film REPORTAŻ „EKSTRADYCJA JULIANA ASSANGE’A” NA ARTE.TV Biuro prasowe
2024-07-02 | 01:00

REPORTAŻ „EKSTRADYCJA JULIANA ASSANGE’A” NA ARTE.TV

Julian Assange, został zwolniony z brytyjskiego więzienia Belmarsh i opuścił Wielką Brytanię na pokładzie samolotu w poniedziałek rano. Założyciel WikiLeaks zawarł ugodę z
Film Udaj się do najbardziej romantycznych zakątków Francji z Romance TV!
2024-06-27 | 10:00

Udaj się do najbardziej romantycznych zakątków Francji z Romance TV!

Francuzi 14 lipca obchodzą swoje święto narodowe, a widzowie Romance TV w tym dniu będą mieli okazję przenieść się do tego pięknego kraju, dzięki ukochanym filmom przygotowanym przez
Film Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!
2024-06-25 | 12:30

Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!

Liczna reprezentacja postaci znanych z filmów o superbohaterach, już 2 lipca zawita do centrum handlowego Targówek w ramach Wystawy Superbohaterów, która zagości w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.