Komunikaty PR

„Strach nocy letniej” w Warner TV

2022-06-28  |  10:00
Biuro prasowe

Jedyna w swoim rodzaju seria horrorów-thrillerów, klasyk gatunku filmów z dreszczykiem, komediowe potwory – wszystko to czeka na widzów w Warner TV! W lipcu stacja zaprasza na „Strach nocy letniej”, czyli maraton z produkcjami takimi jak „Oszukać przeznaczenie” czy „Piątek trzynastego”. Premierowa emisja już w niedzielę 3 lipca o 22:00.

 

Dobry horror może być filmem psychologicznym, zawierać jump scare’y, chwytać za serce i pokazywać nadprzyrodzone zjawiska. To tylko kilka z wielu cech jakościowej produkcji z grozą. Jednak powinna łączyć je jeszcze jedna zbieżność: trzymanie w napięciu. Dzięki Warner TV każdy niedzielny wieczór zostanie zwieńczony dawką ekscytującego napięcia. Zarówno dla fanów kinowego dreszczyku, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę ze strasznymi filmami.

Cykl w lipcu rozpocznie i zakończy się produkcjami z serii „Oszukać przeznaczenie”. W fikcyjnym świecie bohaterowie doznają wizji apokalipsy, zanim ona się wydarzy. Wkładają wiele wysiłku, by powstrzymać tytułowe przeznaczenie i odwrócić koleje losu potencjalnych ofiar. Pierwsza część pokazuje starania postaci o powstrzymanie katastrofy lotniczej, a druga wypadku na autostradzie.

Warner TV wyemituje też klasyki gatunku z lat 80. Nasycony jump scare’ami „Piątek trzynastego” opowiada o bohaterze, który odnawia obóz wypoczynkowy w lesie. Poprzedni został zlikwidowany po serii tajemniczych zabójstw, ale zdeterminowany Steve Christy (aktor) zamierza przyciągnąć turystów do ośrodka. Niestety, odpowiedzialnej za rewitalizację grupie osób zaczynają przydarzać się groźne zdarzenia…

Uciekać przed wrogiem z morderczymi zapędami muszą także bohaterowie „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”. Kirsty, główna bohaterka pierwszej części serii, trafia do szpitala psychiatrycznego. Szybko okazuje się, że jest to pułapka i jeden ze specjalistów szpitala chce otworzyć bramy tytułowych piekieł. Kirsty musi uciec przed nim i uwolnionymi z piekła złymi stworami, Cenobitami.

Stacja przygotowała również emisję tytułu „Amerykański wilkołak w Paryżu”, gdzie horrorowa konwencja spotyka komediowy sznyt. Bohaterka poprzedzającego tę produkcję filmu, „Amerykański wilkołak w Londynie”, mieszka wraz z rodziną we Francji. Należą do społeczności wilkołaków, które stworzyły substancję pozwalającą na przemianę w człowieka nie tylko w trakcie pełni księżyca. Ich losy splątują się z losami trójki turystów przebywających w Paryżu. Wszystkie postaci czeka wiele strasznie komicznych sytuacji i niejedno zaskoczenie.

 

Plan emisji:

3.07, godz. 22:00 – „Oszukać przeznaczenie”

10.07, godz. 23:00 – „Piątek trzynastego”

17.07, godz. 22:00 – „Amerykański wilkołak w Paryżu”

24.07, godz. 22:00 – „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”

31.07, godz. 22:00 – „Oszukać przeznaczenie 2”

 

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Więcej informacji na stronie warnertv.pl. 

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PolandPR@warnermedia.com  

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV Biuro prasowe
2022-08-10 | 10:00

Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV

W poniedziałek 15 sierpnia jest narodowe święto Italii – Ferragosto. Wywodzi się z antycznych czasów i tego dnia Włosi tańczą na ulicach, bawią się i świętują środek
Film Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”
2022-08-05 | 08:58

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe
Film Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe
2022-08-05 | 08:43

Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe

Rusza letnie kino samochodowe! Do wspólnego oglądania filmów w plenerze zaprasza Atrium Molo. W dniach 13, 20 i 27 sierpnia zmotoryzowani widzowie będą mogli obejrzeć

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu