Zakochaj się w ROMANCE TV razem z ORANGE
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
Od lutego do 6 marca oferta filmowa najbardziej kobiecej i romantycznej stacji telewizyjnej – Romance TV – jest dostępna wśród odkodowanych kanałów w Telewizji od Orange. Dzięki temu widzowie będą mogli spędzić nie tylko urocze i pełne pozytywnych emocji Walentynki razem z bohaterami ulubionych filmów o miłości, ale także oglądać romantyczne baśnie, adaptacje powieści znakomitej, bestsellerowej pisarki Katie Fforde oraz nowe sezony hitowego serialu „Diagnoza Betty”.
Od lutego do 6 marca klienci Orange w ramach Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej mają bezpłatny dostęp do filmów kojących serce, emitowanych w kanale Romance TV. Lutowa oferta stacji jest imponująca, gdyż z okazji Walentynek zostaną wyemitowane całodniowe maratony filmów o miłości. W niedzielę 13 lutego stacja pokaże przepiękne filmy komediowe i obyczajowe z pozytywnym przesłaniem i szczęśliwym zakończeniem, a Dzień Zakochanych będzie prawdziwie baśniowy. Widzowie zobaczą nowe wersje klasycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Punktem kulminacyjnym tego magicznego bloku będzie telewizyjna premiera „Królewny Śnieżki nad jeziorem” o godzinie 20:00.
W niedzielę 20 i 27 lutego o godz. 20.00 Romance TV pokaże premierowo dwa nowe filmy obyczajowe oparte na powieściach bestsellerowej powieściopisarki Katie Fforde. Tym razem akcja nie rozgrywa się tym razem na Wschodnim Wybrzeżu w USA, ale w Lubece, Holsztynie i nad Zatoką Hohwacht. Widzowie poznają tajemniczą Emmę, która jako młoda dziewczyna oddała swojego syna dziecko do adopcji, a teraz rozpoznaje go w młodym pianiście, oraz także losy Marli, której rozpada się życie – jej mąż ma romans, a matka guza mózgu. Obie szykują się do wyprawy nad Bałtyk, by przemyśleć swoje dotychczasowe wybory.
Z kolei od poniedziałku 28 lutego stacja pokaże premierowo siódmy sezon uwielbianego przez widzów serialu „Diagnoza Betty” o przygodach przebojowej pielęgniarki, w rolę której wciela się popularna niemiecka aktorka Annina Hellenthal. Nowe odcinki o życiu miłosnym i zawodowym bohaterów tej bijącej rekordy popularności serii będą emitowane w każdy powszedni dzień o godz. 21.55.
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV
Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”
Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.