Francuska marka Alix Avien debiutuje w Polsce
Francuska marka Alix Avien wzbogaca portfolio Super-Pharm i jest gotowa wprowadzić zamieszanie na polskim rynku kosmetycznym. Posiadający szeroki asortyment artykułów do makijażu paryski brand debiutuje właśnie w Polsce, jednak natomiast na światowym rynku dostępny jest już od 25 lat. W bogatej ofercie Alix Avien nie brakuje prawdziwych makijażowych perełek, a kosmetyków w charakterystycznych szarych opakowaniach nie sposób będzie przeoczyć.
W Alix Avien Paris nie ma miejsca na przypadek, tutaj każdy element został dokładnie przemyślany. Charakterystyczny dla marki kolor szary kolor to oznaka równowagi. Dzięki zachowaniu balansu pomiędzy intensywną czernią i delikatną bielą powstał wyciszający odcień, który stanowi idealne tło dla naturalnego piękna. Taka jest bowiem idea marki – tworzyć produkty, które podkreślają urodę i dopasowują się do swojej właścicielki. Minimalistki, wielbicielki francuskiego szyku, eksecentryczki kochające eksperymenty z kolorem – w ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. W makijażu nie ma bowiem miejsca na ograniczenia i sztywne standardy. Kosmetyki Alix Avien powstały po to, by pomóc wyrażać siebie. Wszystkie produkty zostały opracowane przez naukowców w profesjonalnych laboratoriach, a do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości składniki, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności.
W portfolio marki znajdują się wszystkie kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu oraz jego wykończenia. Szeroki asortyment obejmuje primery i bazy pod makijaż, podkłady i kremy BB, korektory, pudry i spraye utrwalające. Tak szeroka gama produktów pozwala na wykonanie profesjonalego makijażu we własnym zakresie. Na kosmetyki do oczu i ust składają się cienie, tusze, eyelinery i kredki, a także szminki i pomadki. Alix Avien to jednak nie tylko kosmetyki do twarzy – marka oferuje też akcesoria i kosmetyki do ciała, a niedługo także lakiery do paznokci. Wysoka jakość kosmetyków i francuski sznyt przyciągnęły do marki rzesze konsumentek na całym świecie, a teraz o ich zaletach będą mogły przekonać się klientki Super-Pharm – wszystkie produkty Alix Avien dostępne są na wyłączność w sklepach stacjonarnych oraz online, na www.superpharm.pl.

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nowe technologie

Anna Dec: Często zapominamy, że poza ekranami telefonów jest prawdziwe życie i wartościowi ludzie. Bądźmy blisko nich i komunikujmy się najprościej, jak tylko się da
Prezenterka przyznaje, że w naszym społeczeństwie można zauważyć coraz większe bariery komunikacyjne, dlatego stoimy przed niezwykle trudnym wyzwaniem zachowania równowagi między korzystaniem z nowoczesnych mediów a pielęgnowaniem relacji osobistych. Aby jednak zobaczyć drugiego człowieka, czegoś się od niego nauczyć czy zainspirować jego życiem, przede wszystkim trzeba wyjrzeć zza szklanych ekranów swoich telefonów. Anna Dec zauważa też, że w dzisiejszych czasach coraz rzadziej rozmawiamy ze sobą w realnym świecie, a zbyt często poprzez różnego rodzaju komunikatory.
Prawo
70 proc. Polaków planuje wyjazd na urlop w sezonie letnim 2025. Do łask wracają wakacje last minute

Ponad 70 proc. Polaków planuje wyjechać na urlop w sezonie letnim, czyli między końcem czerwca a końcem września – wynika z badania Polskiej Organizacji Turystycznej. 35 proc. zamierza wyjechać tylko raz, a 30 proc. – co najmniej dwa razy. Z grupy wyjeżdżających jedna trzecia wybierze się na wyjazd zagraniczny. Jak wskazuje Katarzyna Turosieńska z Polskiej Izby Turystyki, po kilku latach ponownie do łask wracają oferty last minute, a zagraniczne kierunki pozostają niezmienne – prym wiodą m.in. Grecja, Tunezja, Egipt czy Hiszpania.
Prawo
Adaptacje poddaszy bez odpowiednich zabezpieczeń to realne zagrożenie pożarowe. Eksperci apelują o lepsze egzekwowanie przepisów

Z danych Państwowej Straży Pożarnej wynika, że w okresie od 1 stycznia do 13 lipca 2025 roku doszło do blisko 77 tys. pożarów. Ponad 17 tys. wybuchło w budynkach mieszkalnych, co jest nieco wyższym wynikiem niż rok temu. Ogień zbyt łatwo rozprzestrzenia się przez nieodpowiednio zabezpieczone kanały wentylacyjne i trasy kablowe. Źródłem problemów są także zaadaptowane poddasza bez zabezpieczeń przeciwpożarowych czy dachy z instalacjami fotowoltaicznymi.