Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. To wielkie święto piłki nożnej śledzić będą miliony kibiców wspierających swoje reprezentacje. Do wspólnego oglądania rozgrywek zaprasza także Fuzja, która oficjalnie otwiera Strefę Kibica w niezwykle klimatycznej przestrzeni – industrialnej Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle.
Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Biało – Czerwonym! Pierwszy mecz Reprezentacji Polski odbędzie się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 15:00. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Holandią, a mecz będzie transmitowany prosto ze stadionu piłkarskiego w Hamburgu – Volksparkstadion. Z pozostałymi grupowymi rywalami Polacy zagrają 21 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 oraz 25 czerwca (wtorek) także o godzinie 18:00. Na Olympiastadion w Berlinie nasza drużyna zmierzy się z Austrią, natomiast w Dortmundzie na Signal Iduna Park zagramy z Francją. Walkę Polaków o wyjście z grupy śledzić będzie można na żywo na wielkim ekranie, który od 16 czerwca pojawi się w niezwykłym wnętrzu zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w Fuzji, a ściślej w historycznej Kotłowni. Na kibiców czekać będą tutaj leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.
Sportowe emocje w Fuzji nie opuszczą nas aż do samego końca. W Strefie Kibica w Fuzji wspólnie oglądać będziemy na żywo również półfinały oraz finał Euro 2024. Już teraz zapraszamy 9 lipca (wtorek) o godzinie 21:00, 10 lipca (środa) o godzinie 21:00 oraz w niedzielny wieczór 14 lipca także o 21:00.
Do Elektrowni Karola Scheiblera, gdzie funkcjonować będzie Strefa Kibica, dotrzemy od ulicy Milionowej 6a oraz od ulicy Tymienieckiego m.in. poprzez przejście łączące kompleks z Fabryką Sztuki.
Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:
16 czerwca Polska – Holandia, niedziela 15:00
21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00
25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00
9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał
10 lipca, środa, 21:00 półfinał
14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024
Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: W tym kraju aktorzy są na końcu przewodu pokarmowego. Nikt nas nie broni, nie mamy związków zawodowych jak w USA
Aktorka nie szczędzi gorzkich słów pod adresem środowiska polskich filmowców. Jest rozgoryczona tym, że w branży nie można na nikogo liczyć nawet wtedy, kiedy dochodzi do utraty pracy, mobbingu czy nadużyć finansowych. Artyści się nie wspierają, a rywalizacja o role i obawa przed konsekwencjami wyrażania krytyki wobec reżyserów czy producentów powodują, że atmosfera jest niezwykle napięta. Joanna Kurowska zwraca też uwagę na konieczność przeprowadzenia reformy Zawiązku Artystów Scen Polskich. Jej zdaniem to sztuczny twór, który w rzeczywistości nie dba o aktorów, nie broni ich praw i interesów.
Prawo
Coraz więcej rodziców odmawia zaszczepienia dzieci. Statystyki mogłoby poprawić ograniczenie dostępu do żłobków i przedszkoli
W ciągu ostatnich kilku lat liczba uchyleń od szczepień obowiązkowych dzieci i młodzieży zwiększyła się prawie dwukrotnie – z 48,6 tys. w 2019 roku do 87,3 tys. w 2023 roku – wynika z danych NIZP PZH-PIB. W efekcie coraz więcej zapomnianych chorób powraca i rośnie liczba zachorowań m.in. na odrę czy krztusiec. Wraz rosnącym odsetkiem odmów powracają pomysły, by uzależnić od szczepień miejsce w żłobku czy przedszkolu, ale eksperci podkreślają, że potrzebna jest przede wszystkim edukacja rodziców.
Media
Karolina Pilarczyk: W nowym programie każdy z nas potrzebował pomocy medycznej. Ja straciłam kawałeczek palca
Drifterka podkreśla, że niektóre zadania w programie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” były na tyle wymagające, że kończyły się kontuzjami i urazami. Karolina Pilarczyk zaznacza, że największą motywacją była dla niej możliwość zmierzenia się z uznanymi sportowcami, których podziwia od lat. Ma też świadomość, że różni się od pozostałych uczestników formatu, ponieważ jej dyscyplina koncentruje się nie na przygotowaniu fizycznym, ale na umiejętności prowadzenia samochodu wyścigowego, gdzie kluczowe są refleks, panowanie nad emocjami i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji.