Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. To wielkie święto piłki nożnej śledzić będą miliony kibiców wspierających swoje reprezentacje. Do wspólnego oglądania rozgrywek zaprasza także Fuzja, która oficjalnie otwiera Strefę Kibica w niezwykle klimatycznej przestrzeni – industrialnej Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle.
Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Biało – Czerwonym! Pierwszy mecz Reprezentacji Polski odbędzie się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 15:00. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Holandią, a mecz będzie transmitowany prosto ze stadionu piłkarskiego w Hamburgu – Volksparkstadion. Z pozostałymi grupowymi rywalami Polacy zagrają 21 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 oraz 25 czerwca (wtorek) także o godzinie 18:00. Na Olympiastadion w Berlinie nasza drużyna zmierzy się z Austrią, natomiast w Dortmundzie na Signal Iduna Park zagramy z Francją. Walkę Polaków o wyjście z grupy śledzić będzie można na żywo na wielkim ekranie, który od 16 czerwca pojawi się w niezwykłym wnętrzu zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w Fuzji, a ściślej w historycznej Kotłowni. Na kibiców czekać będą tutaj leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.
Sportowe emocje w Fuzji nie opuszczą nas aż do samego końca. W Strefie Kibica w Fuzji wspólnie oglądać będziemy na żywo również półfinały oraz finał Euro 2024. Już teraz zapraszamy 9 lipca (wtorek) o godzinie 21:00, 10 lipca (środa) o godzinie 21:00 oraz w niedzielny wieczór 14 lipca także o 21:00.
Do Elektrowni Karola Scheiblera, gdzie funkcjonować będzie Strefa Kibica, dotrzemy od ulicy Milionowej 6a oraz od ulicy Tymienieckiego m.in. poprzez przejście łączące kompleks z Fabryką Sztuki.
Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:
16 czerwca Polska – Holandia, niedziela 15:00
21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00
25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00
9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał
10 lipca, środa, 21:00 półfinał
14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta
Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.
Moda
Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.