Jactroll dołącza do Gameset jako pierwszy twórca esportowy
Jakub “Jactroll” Skurzyński to jeden z najlepszych polskich graczy League of Legends na arenie światowej. Występujący w prestiżowej lidze LEC Skurzyński jest pierwszym esportowcem, który będzie rozwijać swoją działalność w internecie pod skrzydłami Gamesetu. Działania skupione będą na kanałach gracza na YouTube oraz Twitchu, obejmą także jego profile społecznościowe.
Jestem podekscytowany dołączeniem do sieci twórców Gameset. Z pomocą ekipy agencji będę mógł rozwijać się i osiągnąć moje cele. Moi widzowie zasługują na najlepsze treści, a ta współpraca pozwoli mi dostarczać więcej jakościowego contentu dla nich - mówi Jactroll.
W sieci partnerskiej grupy LTTM obecnie zrzeszonych jest blisko 900 twórców. Ponad 250 z nich to twórcy o profilu gamingowym, którzy generują 3 miliardy wyświetleń materiałów rocznie.
W Gameset i grupie LTTM mamy bardzo długie, ponad pięcioletnie doświadczenie w pracy z największymi twórcami gamingowymi w Polsce. Ogromnie cieszę się, że naszą wiedzę i pasję do esportu będziemy mogli wykorzystać w pracy z Jactrollem. Rozwój managementu zawodników esportowych to kolejny krok w realizacji strategii Gameset, która na celu ma profesjonalizację tej części rynku, wsparcie młodych talentów oraz rozszerzenie oferty dla naszych klientów. Poza projektami z influencerami gamingowymi coraz chętniej podejmują oni współpracę z zawodnikami esportowymi w Polsce i na świecie. - powiedział Michał Kołodziej, Business Development Partner w Gameset
Za współpracę z Jactrollem odpowiedzialny będzie Michał Sutryk z zespołu Talent Managerów, którym kieruje Michał Kołodziej.
Gameset to największa sieć influencerów gamingowych oraz najczęściej nagradzana agencja gaming marketingowa w Polsce. Pomagamy markom efektywnie docierać do społeczności graczy. łączymy wiedzę z zakresu influencer marketingu, gamingu i esportu, a dzięki doświadczeniu z pracy z twórcami i z agencji tworzymy nową jakość w regionie CEE. Jesteśmy częścią LTTM – największej w Polsce grupy świadczącej usługi z zakresu wideo, influencer i gaming marketingu, wchodzącej w część holdingu Mediacap.

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.