Komunikaty PR

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój – darmowy live z Krzysztofem Ignaczakiem

2021-04-26  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Kowalska
Face it

Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl

W środę 28 kwietnia o godz. 20.00 Krzysztof Ignaczak - siatkarz, były reprezentant kadry narodowej i zdobywca złotego medalu podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku powie, jak osiągnąć wewnętrzny spokój w świecie, który stawia coraz większe wymagania. Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków - Jakuba B. Bączka. Na live Krzysztofa Ignaczaka pt. „Jak w 5 krokach osiągnąć wewnętrzny spokój i pewność siebie” można się zapisać poprzez platformę https://livelifenow.com.pl/.  

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, relacje osobiste czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek - trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” - bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/. 

- Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz - bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! - mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Krzysztof Ignaczak – były reprezentant kadry narodowej w siatkówce, złoty medalista z Mistrzostwach Świata w 2014 i komentator sportowy. W swoim wykładzie udzieli porad, jak uzyskać wewnętrzny spokój i pewność siebie, by uciszyć kołowrót myśli, spać spokojnie, czuć się bezpiecznie i zachować spokój, kiedy ktoś ocenia nas w social mediach. Okazuje się, że wewnętrzny spokój nie jest mrzonką i da się go wypracować, korzystając z mądrych narzędzi. Krzysztof Ignaczak poruszy tematy takie jak, ulubione medytacje Jakuba B. Bączka i jego mistrzów, coś dla managera i artysty – wewnętrzny spokój może osiągnąć każdy, a także mity i bezsensowne opinie na temat osiągania spokoju, które należy obalić.

Więcej informacji na stronie https://livelifenow.com.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Face it
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Psychologia Warsztaty pierrnikowe z fundacją Gryfne Bajtle Biuro prasowe
2024-12-09 | 12:35

Warsztaty pierrnikowe z fundacją Gryfne Bajtle

W sobotę, 14 grudnia, w godz. 11.00-18.00 wraz z przedstawicielkami „Gryfnych Bajlti” oraz ich podopiecznymi zapraszamy do Parku andlowego Arena w Gliwicach na warsztaty ozdabiania
Psychologia BRAK ZDJĘCIA
2024-11-22 | 10:30

Czym różni się kariera zawodowa osób neuroatypowych od pozostałych?

Neuroróżnorodność to pojęcie, które zyskuje na popularności w kontekście współczesnego rynku pracy. Obejmuje osoby o różnych profilach neurologicznych, takich jak autyzm, ADHD, dysleksja czy zespół
Psychologia BRAK ZDJĘCIA
2024-11-12 | 10:00

Jak budować zespoły IT otwarte na zmiany

W świecie technologii zmiany są jedyną stałą. Dla osób zarządzających zespołami IT to nie tylko wyzwanie, ale i szansa – mogą być przewodnikami i przewodniczkami, którzy rozwijają potencjał swoich zespołów.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B

Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.

Problemy społeczne

Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji

Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.

Farmacja

Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi

Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.