Komunikaty PR

KARIN ANN NOMINOWANA W KONKURSIE LA MUSIC VIDEO AWARDS 2021

2021-07-30  |  14:50
Biuro prasowe

Słowacka artystka, która zasłynęła na polskim rynku uczestnictwem w trasie koncertowej Sanah #nosorrytour oraz tym, że na antenie TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie” wyjęła w trakcie występu tęczową flagę w ramach wsparcia społeczności LGBTQ w Polsce, została nominowana w kategorii  Best Music Video w LA Music Video Awards 2021.

Nominowany teledysk do piosenki „babyboy” nawiązuje do tematów dyskryminacji na przestrzeni wielu dekad. Obrazuje nierówne traktowanie z uwagi na płeć, kolor skóry, czy religię. Pochodząca ze Słowacji artystka w wielu wywiadach mówi o tym, że traktuje twórczość artystyczną również jako platformę do wyrażania swoich uczuć i przekonań, które zostały uznane przez „New York Times” za głos Pokolenia Z. Opowiada się za równością w każdym aspekcie życia, dlatego też jej trasa supportująca Sanah nosi tytuł EQUAL a tłem do występu Karin Ann jest flaga symbolizująca równość. 

Piosenka „babyboy” była prezentowana przez Karin Ann w programie „Pytanie na śniadanie”,  kiedy to  zdobyła się na gest, którego nie odważył się dotąd wykonać żaden polski artysta. Podczas swojego debiutanckiego występu w Telewizji Polskiej utalentowana piosenkarka wyciągnęła niespodziewanie z kieszeni tęczową flagę i zwróciła się bezpośrednio do zamieszkujących Polskę przedstawicieli mniejszości seksualnych:

Chciałabym dzisiaj zadedykować tę piosenkę dla osób LGBTQIA z Polski, bo wiem, że nie macie tutaj łatwo - powiedziała prosto do kamery.

Zasługujecie na miłość, zasługujecie na to, by czuć się bezpiecznie. Jestem z wami i kocham was. Dacie radę. Bądźcie silni - dodała.

Teraz artystkę wspierają polscy influencerzy prosząc swoich odbiorców o głosowanie na teledysk do piosenki „babyboy”, który został nominowany w kategorii Best Music Video w LA Music Video Awards 2021. Chętnych zapraszamy do głosowania, a Karin Ann życzymy powodzenia! 

Link do głosowania: https://vote2sort.com/list/1089/Best-Music-Video

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Vanilla Ice powraca w kampanii Samsunga promując postawy proekologiczne Biuro prasowe
2021-09-28 | 10:00

Vanilla Ice powraca w kampanii Samsunga promując postawy proekologiczne

Vanilla Ice – gwiazda rapu w nowej wersji swojego klasycznego teledysku 'Ice Ice Baby', promuje energooszczędne korzystanie z zamrażarki   Nowe dane opublikowane przez
Muzyka Spotkanie autorskie online z Miuoshem
2021-09-27 | 14:00

Spotkanie autorskie online z Miuoshem

W Dniu Polskiej Muzyki gościem spotkania z cyklu Premiera online będzie Miuosh. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska, a okazję stanowi premiera albumu „Pieśni
Muzyka Karin Ann i jej nowy singiel
2021-09-24 | 14:30

Karin Ann i jej nowy singiel

Słowacka gwiazda alt pop’u Karin Ann prezentuje swój nowy singiel i teledysk ‘i’m a loser’. Nowy utwór to marzycielski, popowy banger, który

Więcej ważnych informacji

Media

Marcin Prokop: Janek Kliment jako juror wniósł do „Mam talent!” dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym, a jego łamana polszczyzna czasami brzmi kontrowersyjnie

Prezenter zauważa, że dzięki Michałowi Kempie i Janowi Klimentowi program wzbogacił się o dwie wyraziste osobowości. Czeski tancerz i choreograf doskonale sprawdza się w charakterze jurora, bo jest niezwykle spontaniczny, a jednocześnie poddaje uczestników bardzo wnikliwej ocenie. Z kolei sam Jan Kliment cieszy się, że dzięki temu programowi może poznawać utalentowanych i wybitnie uzdolnionych ludzi. Zdążył się już jednak przekonać, że porównywanie ich i wystawianie stosownej oceny jest niezwykle trudne.

Muzyka

Zespół Kombii: Nie rozważamy koncertów w internecie. Granie do widza w domyśle, kiedy nie ma odpowiedniej interakcji, to dla muzyków jest katastrofa

Artyści promują obecnie swój najnowszy album zatytułowany „5” i mają nadzieję, że zarówno premierowe utwory, jak i dobrze znane przeboje uda się im zaprezentować podczas specjalnej trasy koncertowej. Na razie jednak trudno coś precyzyjnie zaplanować, rezerwować jakiekolwiek terminy czy podejmować wiążące decyzje, bo nie wiadomo, kiedy nadejdzie czwarta fala koronawirusa. Członkowie zespołu Kombii podkreślają też, że nie są zwolennikami występów online. Dla nich koncert to spotkanie z publicznością, odpowiednia oprawa, nagłośnienie i energia płynąca ze sceny.

Farmacja

Biodruk 3D może zrewolucjonizować badania kliniczne i transplantologię. Już za kilka lat będzie można wydrukować z komórek zdrowe narządy do przeszczepu

Od początku 2021 roku pacjenci odzyskują wzrok dzięki biodrukowanym rogówkom oka. Tymczasem już za kilka lat możliwe będzie wydrukowanie w podobny sposób trzustki czy wątroby, które będą się nadawać do przeszczepów. Biodruk 3D pozwala również tworzyć z tkanek modele nowotworów i testować na nich działanie terapii celowanych. Wydrukowane modele tkankowe zastępują coraz częściej żywe zwierzęta w procesie badań klinicznych czy testowania kosmetyków.

Motoryzacja

Kamery w samochodach coraz powszechniejsze. Do Polski wchodzi właśnie lider w produkcji takich urządzeń

Polscy kierowcy coraz częściej montują w samochodach kamery, które rejestrują, co się dzieje w trakcie jazdy przed samochodem i w jego pobliżu. Taki sprzęt okazuje się przydatny np. w razie stłuczki, kiedy trzeba udowodnić czyjąś winę, a nagraniami – o ile są wysokiej jakości – często posiłkują się też policja i sądy. Na polski rynek wchodzi właśnie lider w produkcji takich urządzeń. Brytyjski Nextbase, który w Europie ma już ponad 60-proc. udział w sprzedaży, wprowadzi do Polski serię urządzeń naszpikowanych zaawansowanymi, inteligentnymi technologiami i dodatkowymi opcjami, które wspierają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.