Komunikaty PR

Literackie odkrycie, czyli powieść 24-letniej Natalii Kostrzyckiej z Torunia

2021-06-02  |  06:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karolina Kapusta
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
karolina.kapusta|goodonepr.pl| |karolina.kapusta|goodonepr.pl
+ 48 796 996 211
www.goodonepr.pl
Do pobrania paranoja ( 0.03 MB )

Literackie odkrycie, czyli powieść 24-letniej Natalii Kostrzyckiej z Torunia

Natalia Kostrzycka, 24-latka z Torunia, to jedna z pisarek, która ma szansę odnieść sukces literacki, publikując własnym sumptem we współpracy z wydawnictwem self-publishingowym BookEdit. Kostrzycka w tym roku wydała thriller psychologiczny pt. “Paranoja”, który znajdował się przez kilka dni z rzędu na trzecim miejscu sprzedaży u największego polskiego dystrybutora książek. Kontynuacja powieści ukaże się jesienią tego roku, również nakładem BookEdit.


Powieść Natalii Kostrzyckiej opowiada historię młodej kobiety, Anastazji, która zaczyna podejrzewać swojego męża o romans. Bohaterka mierzy się nie tylko z kryzysem w relacji, ale również własnym wewnętrznym zagubieniem i samotnością. Brak porozumienia przeradza się w konflikty, kłamstwa i sekrety. Kiedy Anastazja na prośbę matki odwiedza dom rodzinny, kobieta staje w obliczu dawnych uczuć i rodzinnych tajemnic. Akcja gęstnieje, a czytelnik towarzyszy bohaterce w jej irracjonalnych decyzjach i działaniach, które w końcu prowadzą do tragedii.

Wyżej niż Grochola

“Paranoja” to historia rozpięta między skrajnymi emocjami, zranieniem a zemstą, miłością a zazdrością. – Zastanawiamy się, kto tak naprawdę ma paranoję. Mąż? Matka? Anastazja? Siostra? Dawid? A może czytelnik? Jeśli sami nie wiecie kto, to jest to zamierzony efekt. W książce jest wiele niewyjaśnionych spraw, a samo zakończenie otwiera drogę do drugiej części – mówi Natalia Kostrzycka. 24-letnia pisarka z Torunia odniosła sukces, znajdując się przez kilka dni z rzędu, tydzień po premierze, na trzecim miejscu sprzedaży u największego polskiego dystrybutora książek. “Paranoja” wyprzedziła tym samym książki uznanych autorek, takich jak Katarzyna Grochola czy dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska. Powieść została również dostrzeżona wśród przedstawicieli polskiej blogosfery książkowej, którzy docenili młodą autorkę za skomplikowaną fabułę i doskonale poprowadzoną intrygę.

Kontynuacja thrillera jesienią

Już wkrótce thriller doczeka się swojej kontynuacji. – Po ciepłym przyjęciu debiutu Natalii zdecydowaliśmy się na współfinansowanie kontynuacji jej powieści. To możliwe ponieważ działamy w modelu hybrydowym. Jako wydawnictwo self-publishingowe traktujemy autorów jak partnerów, którzy mają duży wpływ na cały proces pracy nad książką. Jednocześnie chcemy, by czuli się zaopiekowani i prowadzeni w karierze pisarskiej jak w tradycyjnie działającym wydawnictwie – mówi Artur Owczarski, założyciel BookEdit.

“Paranoja” Natalii Kostrzyckiej to czytelnicza perełka, która ma szansę zostać hitem wśród książek wydanych własnym wkładem finansowym. To niepokojący i pełen napięcia debiut, w którym autorka balansuje między kontrastującymi ze sobą uczuciami i igra z domysłami czytelników. Powieść jest dostępna w sprzedaży w księgarniach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce.


Natalia Kostrzycka – 24-letnia Torunianka. Pisarka z pasji, czytelniczka z zamiłowania. “Paranoja" to jej debiutancka powieść, która już tej jesieni będzie miała swoją kontynuację.

BookEdit to nowe wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki. Nakładem BookEdit ukazały się m.in.: e-book "Pokonać siebie" Andrzeja Cichockiego, "Paranoja" Natalii Kostrzyckiej oraz "Ósmy kontynent" Mariusza Szeiba.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Good One PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Książka „Powstanie Bohaterów” – wyjątkowa książka 9-letniej Ali i jej taty Biuro prasowe
2024-12-09 | 11:00

„Powstanie Bohaterów” – wyjątkowa książka 9-letniej Ali i jej taty

Młoda wyobraźnia, wielkie marzenia i wsparcie najbliższych – właśnie te trzy elementy stworzyły „Powstanie Bohaterów”, niezwykłą książkę napisaną przez
Książka O agresji w książkach Young Adult - rzeczywistość czy przesada?
2024-11-14 | 01:00

O agresji w książkach Young Adult - rzeczywistość czy przesada?

„Czemu w książkach Young Adult jest tyle agresji?” To temat wspólnej debaty radiowej Czwórki i Big Book Cafe. To kolejna już w cyklu debata pokazująca różne
Książka Młode głosy. Co by było, gdyby nie Wattpad? - debata Czwórki i Big Book Cafe
2024-10-28 | 15:00

Młode głosy. Co by było, gdyby nie Wattpad? - debata Czwórki i Big Book Cafe

Radiowa Czwórka oraz Big Book Cafe zapraszają na drugą wspólną debatę poświęconą czytelnictwu wśród młodzieży. Justyna Dżbik – Kluge, dyrektorka –

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.