Komunikaty PR

Spotkanie autorskie online z Martinem Lewandowskim i Grzegorzem Sobieszkiem

2021-08-06  |  17:00
Biuro prasowe

Spotkanie autorskie online z Martinem Lewandowskim i Grzegorzem Sobieszkiem – środa, 11 sierpnia, godz. 18:00

KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli. W związku z premierą książki „Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” (Wydawnictwo Słowne) bohaterami kolejnego spotkania z cyklu Premiera online będą Martin Lewandowski i Grzegorz Sobieszek. Rozmowę z autorami poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

W życiu ważne jest podejmowanie odważnych decyzji. Najgorsze są obawy – czasami realne, a czasami irracjonalne. W życiu, jak w sporcie: jeśli sparaliżuje cię strach, to niczego nie zdobędziesz. Strach jest jedyną klatką, której należy się naprawdę wystrzegać. Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.

Gale KSW to nie tylko pojedynki – to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To często wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób. W książce autorzy zdradzają m.in.: gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy i jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom, a także jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale, któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy, czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Książka „Powstanie Bohaterów” – wyjątkowa książka 9-letniej Ali i jej taty Biuro prasowe
2024-12-09 | 11:00

„Powstanie Bohaterów” – wyjątkowa książka 9-letniej Ali i jej taty

Młoda wyobraźnia, wielkie marzenia i wsparcie najbliższych – właśnie te trzy elementy stworzyły „Powstanie Bohaterów”, niezwykłą książkę napisaną przez
Książka O agresji w książkach Young Adult - rzeczywistość czy przesada?
2024-11-14 | 01:00

O agresji w książkach Young Adult - rzeczywistość czy przesada?

„Czemu w książkach Young Adult jest tyle agresji?” To temat wspólnej debaty radiowej Czwórki i Big Book Cafe. To kolejna już w cyklu debata pokazująca różne
Książka Młode głosy. Co by było, gdyby nie Wattpad? - debata Czwórki i Big Book Cafe
2024-10-28 | 15:00

Młode głosy. Co by było, gdyby nie Wattpad? - debata Czwórki i Big Book Cafe

Radiowa Czwórka oraz Big Book Cafe zapraszają na drugą wspólną debatę poświęconą czytelnictwu wśród młodzieży. Justyna Dżbik – Kluge, dyrektorka –

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.