Komunikaty PR

Szymon Pękala, Kamil Baleja i Przemysław Piotrowski bohaterami Premier online

2022-06-27  |  09:16
Biuro prasowe

Początek kalendarzowego lata i zakończenie roku szkolnego to znak, że sezon wakacyjny 2022 oficjalnie się rozpoczął! Najbliższe tygodnie z pewnością dla wielu upłyną pod znakiem błogiego lenistwa i relaksu. Warto sięgnąć więc po nowości książkowe. Tylko jakie tytuły wybrać? Inspiracji dostarczą spotkania z cyklu Premiera online. Swoje nowości zaprezentują w tym tygodniu: Szymon Pękala autor książki „Wojna idei. Myśl po swojemu”, Kamil Baleja, który przedstawi „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” oraz Przemysław Piotrowski z kryminałem „Bagno”.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Organizatorzy zachęcają również widzów do nagrywania pytań do gości Premier online lub oryginalnych pozdrowień w formie krótkich materiałów wideo. Należy je przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane filmy zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Szymon Pękala – poniedziałek, 27 czerwca, godz. 18:00

Bohaterem pierwszego w tym tygodniu spotkania z cyklu Premiera online będzie Szymon Pękala – publicysta, twórca kanałów Wojna Idei oraz Szymon mówi. Opowie on o książce „Wojna idei. Myśl po swojemu” (Wydawnictwo Znak Horyzont). 

Autor zachęca do nieulegania emocjom, nieszufladkowania oraz do myślenia po swojemu. Pisze o tym, jak linie kolejnych podziałów wyznaczają rytm naszego życia i pokazuje, że wszyscy jesteśmy do siebie podobni, podatni na manipulacje i skłonni do emocjonalnego reagowania. Jak się przed tym bronić? O tym usłyszycie podczas najbliższego spotkania z cyklu Premier online.

Wydarzenie poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie spotkania możliwe będzie zadawanie pytań autorowi.

Kamil Baleja – wtorek, 28 czerwca, godz. 18:00

Kolejnym gościem w studiu Empiku będzie Kamil Baleja. Jedni mówią o nim „ten pozytywny głos z radia”, inni widzą w nim zwariowanego ojca z Internetu. Podczas spotkania z cyklu Premiera online porozmawia z Weroniką Wawrzkowicz o nowym wydawnictwie – „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” (Wydawnictwo Agora). 

Kamil Baleja zawodowo jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym oraz konferansjerem. Prywatnie – mężem i tatą, ciągle wierzącym w to, że kiedyś zostanie ojcem roku. Jego nowa propozycja książkowa jest właśnie o „tacierzyństwie”. Według autora bycie ojcem przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać ciekawe historie z życia energetycznego taty. 

Przemysław Piotrowski – środa, 29 czerwca, godz. 18:00

Studio Premier online odwiedzi także Przemysław Piotrowski – autor kryminału „Bagno” (Wydawnictwo Czarna Owca).  Rozmowę z pisarzem poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Trzymająca w napięciu nowa propozycja od Przemysława Piotrowskiego to gratka dla fanów mrocznych historii. Bohaterami książki są Brudny i Zawadzka, którzy muszą odnaleźć się w kompletnie obcym im świecie wielkiej polityki, zgniłych układów i tajnych służb. W całym tym chaosie, tropiąc psychopatycznego mordercę, Brudny po raz pierwszy nie wie, czy stoi po właściwej stronie. Kulisy powstawania tej historii będzie można poznać podczas spotkania z autorem już 29 czerwca.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Książka Sylwia Chutnik bohaterką spotkania z cyklu Premiera online Biuro prasowe
2022-08-08 | 12:11

Sylwia Chutnik bohaterką spotkania z cyklu Premiera online

W czwartek 11 sierpnia o godz. 18:00 Sylwia Chutnik weźmie udział w spotkaniu autorskim online zorganizowanym przez Empik. Okazję stanowi premiera najnowszej powieści „Tyłem do kierunku
Książka Spotkaj się z autorami Archiprzewodnika po Polsce podczas Święta Architektury!
2022-08-01 | 14:40

Spotkaj się z autorami Archiprzewodnika po Polsce podczas Święta Architektury!

Po świetnie przyjętym Archiprzewodniku po Europie, ten sam duet ekspertów – praktyk i uznany architekt Robert Konieczny oraz dziennikarz i krytyk architektury Tomasz
Książka Wywiad z Przemysławem Piotrowskim
2022-07-28 | 19:45

Wywiad z Przemysławem Piotrowskim

Skąd pomysł na to, aby zrezygnować z kariery dziennikarskiej i zostać pisarzem? To nie było do końca tak, że zrezygnowałem z dziennikarstwa dla pisania. Po drodze pojawiło się kilka

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu