Lechendy mogą wszystko w domu!
Lech Free wychodzi naprzeciw spadkom formy w czasie, kiedy nasza codzienna aktywność fizyczna została mocno ograniczona. Przy współpracy z trenerką personalną Natfit i zawodnikiem KSW Damianem Janikowskim, marka zachęca do ruchu, bez wychodzenia z domu. Dlaczego? Ponieważ Lechendy mogą wszystko!
Kim są wspomniane Lechendy? To osoby, które potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najmniej oczekiwanej sytuacji. Ludzie, którzy od zawsze umiejętnie godzili aktywny tryb życia ze swoimi codziennymi obowiązkami i teraz nie zamierzają tego zmieniać. Marka Lech Free gorąco zachęca do pozostania aktywnym i wraz z Runmageddonem oraz sportowcami Natalią Tober i Damianem Janikowskim, zapraszają do wspólnych, domowych treningów.
Każdy może wykonać je w swoich czterech ścianach, ponieważ niepotrzebne są żadne specjalistyczne sprzęty – za dodatkowy ciężar mogą posłużyć rzeczy codziennego użytku. Wystarczą jedynie dobre chęci i motywacja do działania!
Pierwszy trening prowadzony przez Damiana Janikowskiego jest już dostępny na Facebookowym wydarzeniu Lechendy mogą wszystko. Kolejny pojawi się jeszcze w tym tygodniu – tym razem poprowadzi go Natfit. Aby nie przegapić żadnego nowego video, najlepiej dołączyć do wydarzenia i włączyć powiadomienia o nowych postach. Oprócz publikowanych filmów z inspiracjami, jakie ćwiczenia można wykonać w domu, dodatkowo planowane są również transmisje live. Dzięki nim będzie można we własnym domu odbyć pełny trening z ambasadorami marki oraz z kilkoma gośćmi specjalnymi, znanymi między innymi z eventów Runmageddonu.
Ponadto, żeby zmobilizować uczestników do aktywnego udziału w wydarzeniu, zaplanowany jest konkurs, w którym do wygrania będą sportowe gadżety od Lecha Free – zestawy piłek, mat oraz gum active bands. Wygrać je można dzieląc się zdjęciami i video ze swoich domowych treningów oznaczonych hasztagiem #MożeszWszystko i @lechfree.
Już teraz dołącz do wydarzenia i zacznij ćwiczyć z ambasadorami Lecha Free. Zostań Lechendą i pokaż wszystkim, że nawet w domu można wszystko! Link do wydarzenia: www.bit.ly/Lechendy_mogą_wszystko_w_domu
Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.