Komunikaty PR

Letnie kino na kółkach w Atrium Plejada

2021-07-22  |  12:33
Biuro prasowe

W lipcu rusza letnie kino samochodowe! Podobnie jak w ubiegłym roku, do wspólnego oglądania filmów w plenerze zapraszają Atrium Plejada oraz Bytomskie Centrum Kultury. W piątkowe i sobotnie wieczory bytomianie mają okazję obejrzeć aż cztery ciekawe seanse, emitowane kolejno, po jednym filmie w ciągu dnia. Zmotoryzowani widzowie będą mogli uczestniczyć w projekcji pod gołym niebem w dwóch terminach: 24-25 lipca oraz 31 lipca-1 sierpnia. Jako pierwsza zostanie wyemitowana 24 lipca francuska komedia „Spódnice w  górę”.

Letnie wieczory w Atrium Plejada upłyną pod znakiem dobrej rozrywki filmowej. Podczas dwóch ostatnich weekendów lipca, bytomskie centrum handlowe oraz Bytomskie Centrum Kultury zaplanowały dla klientów wygodną i bezpieczną formę relaksu w postaci kina samochodowego. Pokazy filmowe wyświetlane będą w  piątkowe i sobotnie wieczory, o  godz. 21.15, w wydzielonej strefie na parkingu Atrium Plejada.

 

Filmowy repertuar zapowiada się naprawdę emocjonująco. Na wielkim ekranie widzowie będą mogli obejrzeć cztery niezwykłe projekcje:

  • 24 lipca – „Spódnice w górę”, francuska komedia z 2014 r., w reżyserii Audrey Dana
  • 25 lipca – „Stand up girl”, francuska komedia z 2017 r., reż. Nawell Madani i Ludovic Colbeau-Justin
  • 31 lipca – „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, Dania/Finlandia/Szwecja,

film sportowy/dramat z 2017 r. reż. Janus Metz

  • 1 sierpnia – „Mamy2mamy”, francuska komedia z 2017 r., w reż. Noémie Saglio.

- Nasze kino plenerowe od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród bytomian. Dlatego także w tym roku postanowiliśmy zadbać o dobry nastrój mieszkańców, dostarczając im niezapomnianych, kinowych emocji. Repertuar tworzą najlepsze produkcje z ostatnich lat, z przewagą francuskich komedii, idealnych na wspólne wieczorne oglądanie. Propozycje filmowe dobraliśmy tak, aby widzowie mogli się zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój. Letnie kino pod chmurką to  ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla osób pozostających w okresie wakacji w mieście. To także niepowtarzalna okazja na doskonałą rozrywkę poprzez wspólne oglądanie seansu filmowego w plenerze z  rodziną, przyjaciółmi lub najbliższymi - mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.

Ilość miejsc w kinie plenerowym jest ograniczona. Udział w pokazie filmowym jest odpłatny i kosztuje .

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-plejada.pl i https://www.becek.pl/.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Nadciąga „Heat by PERRIER” – nowy spot reklamowy już w Polsce! Biuro prasowe
2021-08-03 | 15:11

Nadciąga „Heat by PERRIER” – nowy spot reklamowy już w Polsce!

- Francuska marka naturalnej wody mineralnej PERRIER już od ponad 150 lat zachwyca swoją niezwykłą mieszanką ponadczasowej klasyki z nutą szaleństwa i zabawy. Wartości
Film Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników kina
2021-07-27 | 08:20

Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników kina

Lato to doskonały moment, aby cieszyć się premierami filmowymi na dużym ekranie. Z tej okazji Program PAYBACK razem z Multikinem, jednym z największych operatorów kinowych w Polsce,
Film Cykl dokumentalny „Lekarstwo na koronawirusa” w ARTE.tv
2021-07-27 | 08:00

Cykl dokumentalny „Lekarstwo na koronawirusa” w ARTE.tv

Czwarta fala w Europie już daje o sobie znać, a nas czeka powrót obostrzeń i kolejny lockdown. Jak żyć z koronawirusem? Francuscy lekarze dokonali bezprecedensowego odkrycia, lecz

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2021

Muzyka

Irena Santor: Żal mi, że Jerzy Połomski już nie śpiewa. Ja też za dużo pracowałam i byłam zmęczona, dlatego pożegnałam się z estradą

Pierwsza dama polskiej piosenki zaznacza, że wzmożona aktywność estradowa, choć przynosi wiele pozytywnych przeżyć i emocji, to jednak jest niezwykle wyczerpująca. Przygotowania do koncertów, udział w festiwalach, praca w studiu nagrań i nieustanne dbanie o struny głosowe dały jej się mocno we znaki. Dlatego też artystka postanowiła definitywnie zakończyć karierę i odpocząć. Taką samą decyzję podjął również Jerzy Połomski. Piosenkarka podkreśla, że bardzo ceni swojego kolegę po fachu i żałuje, że już go publicznie nie usłyszy.

Patronat Newserii

Gwiazdy

Monika Dryl: Ten rok wszystkim nam dał mocno w kość. Zorganizowałam więc wakacje blisko natury, żeby nam odpoczęła głowa

Aktorka podkreśla, że wybrała taką formę wypoczynku, która pozwoli jej zresetować umysł i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Nie ukrywa, że lockdown i związane z nim ograniczenia, a przede wszystkim zdalne nauczanie, były dla niej bardzo męczące. Musiała się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, które przysporzyły jej wielu problemów. Urlop działa więc na nią zbawiennie, bo wreszcie może się oderwać od szarej rzeczywistości.

Problemy społeczne

Polacy wypoczywają z telefonem w ręku. Co czwarta osoba odczuwa presję odpowiadania na służbowe maile i telefony podczas urlopu

Przynajmniej dwutygodniowy urlop jest jednym z najlepszych sposobów zwiększania satysfakcji i efektywności pracowników. Tymczasem w Polsce – jak wynika z najnowszego badania Hays – 39 proc. specjalistów i menedżerów nie pamięta, kiedy ostatnio tyle wypoczywało, a co trzeci pozostaje online nawet w trakcie wakacji. Badania Tax Care pokazały z kolei, że aż 46 proc. menedżerów na urlopie wciąż wykonuje swoje obowiązki i zarządza zespołami. Randstad wskazuje natomiast, że 27 proc. Polaków odczuwa presję, aby podczas urlopu odpowiadać na służbowe maile i telefony. Warto je jednak wyłączyć, bo nieefektywny wypoczynek może mieć poważniejsze konsekwencje: od problemów z pamięcią i koncentracją po wypalenie zawodowe.