MAŁE ZMIANY, OGROMNA SATYSFAKCJA
Agencja Face IT
Bagatela 10
00-585 Warszawa
i.ryfka|agencjafaceit.pl| |i.ryfka|agencjafaceit.pl
790393471
https://agencjafaceit.pl/
Jak rozpocząć pozytywne zmiany w swoim życiu? Małymi krokami i konsekwentnym działaniem. Nabycie odpowiednich umiejętności pozytywnie wpływa na jakość codziennego funkcjonowania. W zbliżeniu się do upragnionych celów pomaga m.in. systematyczność, planowanie oraz akceptacja własnej osoby.
MAŁYMI KROKAMI DO CELU
Udając się w każdą podróż, również tę ku osiągnięciu szczęścia, koniecznie musimy pamiętać o obraniu odpowiedniego kierunku. Realizacja wytypowanych zadań i życiowych misji wymaga ustalenia poszczególnych priorytetów i ilości czasu, którego potrzebujemy na ich wykonanie. Wyzwaniem jest uświadomienie sobie, że osiąganie celów odbywa się w systemie ratalnym, tzn. małymi krokami, najlepiej po jednym zadaniu codziennie. Wytrwałe zbliżanie się do nich każdego dnia przynosi radość i ogromną satysfakcję. Wraz z upływem czasu staje się naturalnym nawykiem. O czym należy jeszcze pamiętać w metodzie „małych kroków”? Dokonując wielkich rzeczy stopniowo, zawsze dawaj z siebie 100%. Cokolwiek wykonujesz – czy odpoczywasz, czy pracujesz, angażuj się w to całym sobą. Poświęcenie uwagi nie zajmuje dodatkowego czasu, a sprzyja uzyskaniu lepszych efektów naszej pracy.
ZARZĄDZAJ SWOIM CZASEM
Systematyczna, codzienna realizacja obranych celów możliwa jest dzięki umiejętności, jaką jest szczegółowe planowanie swojego czasu. Jakie korzyści daje ta kompetencja? Zapewnia komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa i swobody. Potwierdza, że mamy wpływ na upływający czas. Warto uporządkować miejsce pracy czy ubrania w szafie, by przekonać się, jaka moc tkwi w harmonii najbliższego otoczenia. To pierwszy krok ku zorganizowaniu codziennego funkcjonowania. Ludzie sukcesu twierdzą, że kalendarz i plan porządkują życie.
– Rozpisanie poszczególnych zadań na wszystkie dni w danym tygodniu pozwala układać kroki, zakotwiczać marzenia i cele w odpowiednim miejscu i czasie. W ułożonym harmonogramie możliwe jest dostrzeżenie możliwości , których nie można zobaczyć w chaosie. Porządek to potrzeba psychiczna dająca poczucie wewnętrznego uspokojenia, zapewniająca lepsze samopoczucie oraz dodająca potrzebnej energii. Kluczem sukcesu jest uporządkowanie własnego otoczenia, a później przystąpienie do planowania swojego czasu, tak by znalazło się tam miejsce na pracę, relaks i odpoczynek – mówi Łukasz Cybulski, trener personalny, autor książki „13 prawd szczęśliwego życia”.
ENERGIA, KTÓRA WRACA
Organizowanie czasu i odhaczanie kolejnych zadań to jedne z najważniejszych umiejętności przy szukaniu drogi do szczęścia. Podstawą wszelkich wyzwań, jakie obierzemy, jest szacunek i miłość do własnej osoby. Nasze wnętrze odzwierciedla otaczający świat. Dobro, jakie zgromadziliśmy w sobie, możemy wykorzystać przy realizacji życiowych celów pod warunkiem, że oddajemy je szczerze i naturalnie. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy akceptujemy siebie pod każdym względem.
Listę kompetencji, których osiągnięcie pozwoli być szczęśliwszym oraz skutecznie poprowadzi do osiągnięcia wybranych celów, w szerszym kontekście przedstawia książka „13 prawd szczęśliwego życia”, której autorem jest Łukasz Cybulski. O tym, jak odnieść sukces w życiu zawodowym i czerpać więcej z życia, dowiemy się również, oglądając jego program 13:13, emitowany o godz. 13:13, codziennie od poniedziałku do piątku na kanale You Tube. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 13 marca.
Warsztaty pierrnikowe z fundacją Gryfne Bajtle
Czym różni się kariera zawodowa osób neuroatypowych od pozostałych?
Jak budować zespoły IT otwarte na zmiany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Maciej Rock: Nie mam ulubionego gatunku muzyki ani wykonawcy. Zetknięcie się z artystami wykonującymi muzykę rockową, mroczną czy disco polo jest niezwykle fascynujące
Prezenter tłumaczy, że rolą prowadzących „Must Be the Music” jest między innymi wspieranie i motywowanie uczestników programu, którzy stresują się przed wejściem na scenę. Wartością dodaną jest natomiast dla niego to, że może poznać artystów, którzy grają niezwykle różnorodną muzykę, i bywa tak, że jakieś wykonanie bądź utwór dosłownie „wbija go w fotel”. Maciej Rock zapewnia, że nie zamyka się na żaden gatunek. Często jakieś nietuzinkowe utwory odkrywa dzięki rekomendacjom znajomych.
Finanse
Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania
Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.
Nowe technologie
Wiktor Dyduła: Słyszę coraz więcej utworów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Trudno je odróżnić od kompozycji stworzonych przez ludzi
Wokalista zauważa, że nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze życie i mają zastosowanie w różnych dziedzinach. Jeżeli natomiast chodzi o sztuczną inteligencję, to nie ma on nic przeciwko kreatywnemu jej wykorzystaniu również w branży muzycznej. Ale choć AI potrafi wygenerować już całkiem dobrze brzmiące utwory, to przecież na koncertach hologramy czy awatary nie dostarczą odbiorcom takich emocji, jakie towarzyszą występom prawdziwych artystów.