Komunikaty PR

Grupa Tubądzin z premierowymi kolekcjami na Targach Cersaie

2022-09-22  |  16:00
Biuro prasowe

Najnowsze kolekcje Grupy Tubądzin zostaną zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie we Włoszech. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Grupa Tubądzin chce ponownie zachwycić uczestników wydarzenia zjawiskowymi kolekcjami.

Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie przyciągają nie tylko wiodących producentów, ale także projektantów i znawców designu z najdalszych zakątków świata. Największe, renomowane firmy mają szansę przedstawić swoje premierowe produkty oraz najpiękniejsze kolekcje w nietuzinkowej odsłonie. W event na stałe wpisała się także marka Tubądzin. Czołowy polski producent płyt ceramicznych od wielu lat pojawia się w Bolonii z premierowymi produktami stworzonymi przez utalentowanych projektantów. Już w dniach 26-30 września wystawi się ponownie, aby inspirować najnowszymi pomysłami i kreacjami.

Podczas tegorocznej edycji Targów Cersaie Grupa Tubądzin zaprezentuje nowe kolekcje stworzone przez znanych i cenionych projektantów. To doskonałe wzornictwo, które odzwierciedla aktualne trendy wnętrzarskie. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ponad 50 nowych wzorów płyt wielkoformatowych marki MONOLITH. Pozwalają one na tworzenie jednolitych kompozycji ściennych oraz podłogowych w dowolnych pomieszczeniach. Pojawią się także nowe kolekcje 30x75. Tubądzin zaprezentuje też prototypy i zupełnie nowe formaty.

Stoisko Grupy Tubądzin znajduje się w hali nr 16, miejsce C-18D-19. Zostało zaprojektowane specjalnie na Targi Cersaie. Bryła została oparta o proste linie. Design nawiązuje do natury i podkreśla charakter prezentowanych kolekcji. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Media Nowości Grupy Tubądzin na targach Cersaie 2022 Biuro prasowe
2022-09-27 | 13:30

Nowości Grupy Tubądzin na targach Cersaie 2022

Na Cersaie 2022 Grupa Tubądzin przygotowała wiele nietuzinkowych kolekcji. Projektanci, architekci, producenci oraz miłośnicy pięknych wnętrz chętnie odwiedzają stoisko firmy. Podczas
Media Kolekcja Cielo e Terra w nowej odsłonie na targach Cersaie 2022 w Boloni
2022-09-27 | 13:30

Kolekcja Cielo e Terra w nowej odsłonie na targach Cersaie 2022 w Boloni

Cielo e Terra to kolekcja płyt wielkoformatowych, która swoją prapremierę miała w 2016, podczas wystawy „Dorota Koziara” w Muzeum Miejskim we Wrocławiu. Kuratorem
Media Studio Katarzyny Bosackiej – trzeci odcinek Open the door for Tubądzin
2022-09-14 | 13:46

Studio Katarzyny Bosackiej – trzeci odcinek Open the door for Tubądzin

Programy prowadzone przez Katarzynę Bosacką przyciągają przed ekrany tysiące widzów. Studio telewizyjne, w którym je nagrywa, zostało dopracowane w najmniejszych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Seriale

Michał Piróg: Do 2024 roku jestem spokojny o pracę. Dostałem główną rolę w serialu

Tancerz cieszy się z tego, że w najbliższych miesiącach będzie miał sporo pracy i ma nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Owocem licznych castingów, w których uczestniczył, jest główna rola w serialu. Powrót do aktorstwa był spełnieniem jego marzeń, dlatego wiąże z tym projektem duże nadzieje. A już teraz Michał Piróg wylatuje do Londynu, gdzie weźmie udział w charytatywnej gali z udziałem stylistów z całego świata. Na tę okazję przygotował choreografię do krótkich spektakli z Akademią Babicz.

Muzyka

Tomasz Makowiecki: „Idol” był pierwszym talent show w Polsce i trochę działaliśmy po omacku. Dzisiaj uczestnicy takich programów już wiedzą, jak budować swój wizerunek

Artysta stał się rozpoznawalny dzięki programowi „Idol” i nie ukrywa, że ma do niego duży sentyment. Teraz na zmianę różne wspomnienia z tamtych czasów powracają bądź się zacierają, ale za największy sukces uważa to, że udało mu się zdobyć i utrzymać dobrą pozycję na rynku muzycznym. Tomasz Makowiecki zapowiada, że wiosną przyszłego roku zamierza wydać nową płytę, a w ramach jubileuszu pracy scenicznej zorganizować specjalną trasę koncertową i przypominać utwory z poszczególnych etapów kariery.

Farmacja

Przemysł medyczny bada kolejne terapeutyczne zastosowanie substancji psychodelicznych. Na świecie ten rynek jest wart ponad 4 mld dol.

Od zaburzeń i chorób psychicznych, przez autyzm, po schorzenia neurologiczne, jak choroba Parkinsona czy Alzheimera – naukowcy od lat badają zastosowanie w ich leczeniu substancji psychodelicznych. Kolejne badania naukowe w tym obszarze przynoszą nowe przeznaczenia. Rosnącą niszę rynkową wykorzystuje też biznes, m.in. terapeuci i kliniki, ale także, co nietypowe, software house’y czy muzycy. Wartość globalnego rynku substancji psychodelicznych jest szacowana 4,75 mld dol. i prognozowane są dynamiczne wzrosty. Dużym wyzwaniem w rozwoju tego rynku pozostają jednak kwestie prawa i legalności wykorzystania tych substancji.