Komunikaty PR

MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV!

2021-01-19  |  16:00
Biuro prasowe

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych. W każdy poniedziałek lutego o godz. 20:00 widzowie obejrzą premierę pełnych akcji komedii romantycznych. W same Walentynki Romance TV po raz pierwszy pokaże wzruszający film obyczajowy „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Niedzielne wieczory tradycyjnie należeć będą do komisarza Laurence’a i kryminalnych zagadek. Zaś 27 lutego Romance TV zaprasza na maraton cudownych filmów o miłości, która nie zna granic!

W imię miłości - premiery pełnych akcji komedii romantycznych

W miesiącu miłości i namiętności w Romance TV wszystko kręci się oczywiście wokół jednego tematu, czyli uczuć! Ale aby doszło do szczęśliwego zakończenia, najpierw często należy pokonać ogrom piętrzących się trudności i przeciwieństw. Niejednokrotnie bywa też tak, że robiąc coś w imię miłości, ludzie mijają się z prawdą… Tak dzieje się również w emitowanych przez Romance TV czterech premierach komedii romantycznych, które będzie można obejrzeć w każdy poniedziałek lutego o godzinie 20.00. Już 1 lutego zapraszamy na „Program: wirowanie”. Tydzień później pokażemy „Mój koszmarny przyjaciel”. 15 lutego wyemitujemy komedię „Teściowie”, a w ostatni poniedziałek miesiąca zapraszamy na „Oszust matrymonialny i jego żona”.

Premiera na Walentynki

Święto Zakochanych to magiczny dzień. Kochać i okazywać miłość powinniśmy sobie zawsze, ale Walentynki rządzą się swoimi prawami. Z tej okazji o godz. 17:50 Romance TV zaprasza swoich widzów na premierowy film „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Akcja wiedzie widzów do dziewiętnastowiecznych Indii, gdzie młoda Amerykanka zakochuje się w przystojnym i zawadiackim bracie przyrodnim pewnego maharadży, a to nieuchronnie prowadzi do nieoczekiwanych powikłań i nagłych zwrotów akcji.

Uczucia nie znają granic - cudowne filmy o miłości

Na sobotę 27 lutego Romance TV przygotował dla widzów maraton filmowy pełen miłości. W Ameryce - kraju nieograniczonych możliwości i niekończących się cudownych krajobrazów, samotne, opuszczone serca walczą o spokój ducha. Dziewięć wyjątkowych hitów telewizyjnych zaprowadzi nas do malowniczych miejsc i opowie historie, w których zawsze zwycięża miłość. Start już o godz. 9:05 filmem „Mój George”, następnie „Zaproszenie o godz. 10:55, o godz. 12:40 „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” o godz. 14:30, „Niania wbrew woli” o godz. 16:25, o godz. 18:15 „Przeznaczenie”, o godz. 20:00 „Pan Hoppy i żółwie”, „Z całego serca: ślub” o godz. 21:50, a na koniec maratonu zapraszamy na „Art&Soul o godz. 23:40.

Kontynuacja kryminalnej serii filmowej "Kryminalne zagadki Agathy Christie"

W każdą niedzielę lutego o godz. 20:00 Romance TV tradycyjnie wyemituje jedną z czterech nowych, pełnych napięcia historii powstałych na kanwie powieści kryminalnych słynnej autorki Agathy Christie.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka - tel. 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Media Ponad 215 000 słuchaczy podcastów poznało czekoladowy świat E.Wedel! Biuro prasowe
2021-02-25 | 01:00

Ponad 215 000 słuchaczy podcastów poznało czekoladowy świat E.Wedel!

W tym roku E.Wedel świętuję swoje 170. urodziny. Bogata i długa historia marki to cenna opowieść nie tylko dla fanów czekolady, ale także przedwojennej Polski i Warszawy. To
Media W styczniu strajk kobiet popularniejszy niż WOŚP. Najaktywniejsze miasta w sieci
2021-02-09 | 11:36

W styczniu strajk kobiet popularniejszy niż WOŚP. Najaktywniejsze miasta w sieci

Październikowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, orzekający niekonstytucyjność przepisów dopuszczających aborcję z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu, mimo pandemii oraz
Media Pracownicy Amazon zadbali o seniorów
2021-01-28 | 14:55

Pracownicy Amazon zadbali o seniorów

Pandemia diametralnie zmieniła sposób funkcjonowania całego społeczeństwa. Problemy związane z izolacją i wprowadzonymi ograniczeniami dotknęły każdego. Jedną z grup, która

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Anna Dereszowska: Będę grała zdecydowanie mniej spektakli. Moje dzieci bardziej mnie potrzebują niż widzowie w teatrze

Aktorka przyznaje, że pandemia zmusiła ją do refleksji, przewartościowania swojego dotychczasowego życia i ustalenia nowej listy priorytetów. Podczas lockdownu Anna Dereszowska miała wreszcie okazję, żeby przemyśleć wiele ważnych spraw. Przekonała się między innymi o tym, ile korzyści przynosi odpowiedni balans między pracą a życiem prywatnym. Wcześniej większość wieczorów spędzała na scenie, a w ciągu dnia w pośpiechu próbowała godzić ze sobą wiele różnych obowiązków. Teraz już wie, że można się spełniać zawodowo tak, by nie cierpieli na tym najbliżsi.

Muzyka

Rafał Szatan: Moim priorytetem jest to, żeby w końcu skończyć płytę. Czuję, że jest mi to potrzebne

Muzyk tłumaczy, że pandemia zmieniła sposób, w jaki planuje swój czas. Stara się koncentrować na teraźniejszości i nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Przyznaje, że brakuje mu występów na żywo. Systematyczny kontakt z publicznością był dla niego zastrzykiem energii i motywacją do działania. Rafał Szatan ma nadzieję, że już wkrótce obostrzenia dotyczące pandemii zostaną zniesione i artyści będą mogli powrócić do regularnej aktywności zawodowej.

Farmacja

Badania naukowców potwierdzają, że w walce z wirusami skuteczne są ekstrakty roślinne. Mogą chronić także przed koronawirusem [DEPESZA]

Z analiz naukowych wynika, że koronawirus SARS-CoV-2, tak jak inne wirusy, wnika do organizmu przez otwarte śluzówki, głównie w nosie i ustach. Stąd powszechny nakaz zasłaniania ich maseczkami w miejscach publicznych. Zwłaszcza nos, którym oddychamy, stanowi podstawową barierę dla wnikania wirusów i drobnoustrojów, dlatego należy wspierać znajdujące się w nim naturalne mechanizmy ochronne. Naukowcy wzięli pod lupę spraye do nosa, zawierające m.in. naturalne ekstrakty czystka kreteńskiego czy szałwii lekarskiej, i wykazali, że hamują one namnażanie komórek wirusowych w warunkach in vitro, regenerując przy tym błonę śluzową nosa. To z kolei ogranicza możliwość przedostawania się wirusów do organizmu. Lekarze podkreślają, że zawarte w nosie i gardle naturalne funkcje obronne organizmu można wspierać naturalnymi metodami.