Komunikaty PR

Czy hatchback może być elegancki? Lexus CT Cherished Touring jest

2022-03-17  |  11:00
Biuro prasowe

Auta w specjalnych edycjach mają zwykle przyciągać uwagę na ulicy i manifestować sobą swoją wyjątkowość. Ale Lexus CT Cherished Touring taki nie jest. Jego projektanci zamiast na krzykliwe barwy postawili na delikatną elegancję. Przedstawiamy bliżej nową wersję hybrydowego hatchbacka, która właśnie trafia do japońskich salonów Lexusa. I która zapisze się w historii modelu.
 

Liczą się detale i kolory

W przypadku Lexusa CT Cherished Touring kluczowe są detale. Atrapa chłodnicy, obudowy przednich lamp przeciwmgielnych i listwy wykańczające tylny zderzak pomalowano srebrnym lakierem. Specjalne auto jest dostępne w sześciu konfiguracjach kolorystycznych nadwozia, w tym w dwóch dwukolorowych wariantach. W obu dach ma srebrną barwę Sonic Titanium i kontrastuje z białym (Sonic Quartz) lub czarnym (Graphite Black Glass Flake) kolorem pozostałej części auta. We wnętrzu znajdziemy natomiast czarną tapicerkę z licznymi bordowymi wstawkami (na fotelach oraz boczkach drzwi) i dodatkowymi przeszyciami w tym samym kolorze.

Lexus CT Cherished Touring w standardzie otrzymuje podgrzewane kierownicę i fotele, wycieraczki z czujnikiem deszczu czy pakiet systemów bezpieczeństwa aktywnego Lexus Safety System +. A pod maską pracuje dobrze znany napęd hybrydowy o mocy 136 KM z silnikiem 1.8. Lexus wycenia model CT Cherished Touring na 4 223 000 jenów, czyli około 153 tys. złotych. Auto jest dostępne w japońskich salonach marki od 3 marca.

Od 2011 do 2022 roku

Lexus CT to auto dobrze znane Polakom i często spotykane na naszych drogach. Dla wielu osób japoński hatchback okazał się rozsądnie wycenioną przepustką do świata aut klasy premium. Produkcja japońskiego hatchbacka ruszyła w 2011 roku i od tamtej pory z fabryki wyjechało łącznie 380 tys. egzemplarzy modelu, które trafiły na 65 rynków. Lexus oficjalnie ogłosił, że w październiku 2022 roku skończy produkować model CT. Wersję Cherished Touring możemy więc uznać za stworzoną na pożegnanie z hybrydowym hatchbackiem.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy Biuro prasowe
2024-12-30 | 12:00

Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy

Jazda rowerem w sezonie zimowym stawia przed rowerzystami nie lada wyzwania, zwłaszcza gdy korzystają z jednośladów ze wspomaganiem elektrycznym. Klasyczne baterie litowo-jonowe w takich
Motoryzacja Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
2024-12-19 | 12:00

Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams

6,5 tys. historii, 75 dni napływających zgłoszeń, 11 finalistów i 1 zwycięzca, a w zasadzie zwyciężczyni – tak w liczbach prezentuje się finał konkursu Uber Dreams. Podczas
Motoryzacja Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday
2024-11-28 | 10:00

Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday

Prido, polski producent wideorejestratorów samochodowych, przygotował ofertę promocyjną z okazji Black Week. Propozycja dotyczy flagowego wideorejestratora firmy – prido i9

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne

Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.

Problemy społeczne

Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia

Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.

Media

Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka

Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.