Komunikaty PR

Krynica-Zdrój na trasie Wielkiej Wyprawy Maluchów

2024-07-05  |  08:53
Biuro prasowe
Kontakt

Martyna Dziopak
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
martyna.dziopak|goodonepr.pl| |martyna.dziopak|goodonepr.pl
739060588
www.goodonepr.pl

Wielka Wyprawa Maluchów to wyjątkowa akcja społeczna w formie podróży charytatywnej Fiatami 126p z Warszawy aż do Monte Cassino. Celem przedsięwzięcia, w które zaangażowane są legendy polskiej motoryzacji, jest zwrócenie uwagi na temat bezpieczeństwa na drodze, a także wsparcie dzieci, które w wyniku wypadków potrzebują pomocy oraz opieki. Jednym ze specjalnych przystanków na drodze Wyprawy będzie Krynica-Zdrój oraz Hotel Czarny Potok Resort Spa & Conference, w którym odbędzie się spotkanie z ambasadorami tego projektu. 

Wielka Wyprawa Maluchów to projekt powołany do życia w 2023 roku przez gigantów polskiej motoryzacji: Sobiesława Zasadę, Rafała Sonika oraz Kajetana Kajetanowicza. W pierwszej edycji tego wydarzenia, trasę z Bielska Białej do Monte Carlo i z powrotem do Polski pokonało 35 Maluchów prowadzonych przez takie sławy, jak Longin Bielak, Bartosz Ostałowski czy influencer Remigiusz "Rezi" Wierzgoń. Wyprawie towarzyszyły zbiórki oraz licytacje charytatywne w wyniku których pozyskano, we współpracy z partnerującymi akcji fundacjami, ponad 2 miliony złotych na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. 

Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej imponująco. Weźmie w niej udział aż 80 Maluchów, które 5 lipca wyruszą z Warszawy do Monte Cassino, gdzie wyprodukowano pierwszy model Fiata 126p. Podniesiona jest także poprzeczka dotycząca finansowego celu zbiórki - w tym roku organizatorzy mają ambicję zebrania na rzecz dzieci aż miliona euro. Idea akcji pozostaje jednak bez zmian. Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci ma zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa na drodze, uczyć młodych ludzi świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także pomagać dzieciom, które w wyniku wypadków potrzebują opieki zarówno pod kątem rehabilitacji, jak również terapii i wsparcia psychologicznego.

Spotkanie z ambasadorami Wyprawy w Krynicy-Zdroju

Jednym ze specjalnych przystanków na trasie Wyprawy jest Hotel Czarny Potok Resort Spa & Conference, który jest jednocześnie partnerem wspierającym całe przedsięwzięcie. Już 7 lipca, w Czarnym Potoku, tylko dla gości hotelowych, odbędzie się specjalne spotkanie z ambasadorami Wyprawy, wśród których są w tym roku ponownie same motoryzacyjne sławy, m.in. Sobiesław Zasada, Rafał Sonik, Maciej Wisławski, Bartosz Ostałowski, Kajetan Kajetanowicz czy Remigiusz "Rezi" Wierzgoń.

- Nasi goście hotelowi będą mogli wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu z ambasadorami Wielkiej Wyprawy Maluchów. Do tego czeka na nich niezwykła okazja obejrzenia na żywo 80 kultowych Maluchów - mówi Artur Kopacz, dyrektor marketingu Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference**** w Krynicy Zdroju. - Liczymy też na to, że zorganizowane w naszym hotelu spotkanie pozwoli na szerzenie idei Wyprawy wśród jeszcze większej liczby osób i przełoży się na to realizację zaszczytnego celu tego przedsięwzięcia - dodaje Artur Kopacz. 

O hotelu

Hotel Czarny Potok Resort Spa & Conference**** to położony nad górskim potokiem, u stóp Jaworzyny Krynickiej, luksusowy i kameralny rodzinny resort SPA. To miejsce stworzone z myślą o aktywnym wypoczynku oraz spotkaniach biznesowych. W ofercie hotelu znajduje się bogata oferta atrakcji dla całej rodziny m.in. baseny wewnętrzny i zewnętrzny, sauny, jacuzzi, Górskie SPA, mini golf, kręgielnia, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne czy specjalne strefy relaksu z baldachimami nad potokiem. Hotel jest częścią grupy J.W. Construction Holding S.A.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Good One PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Mielec SpeedWay 2024 zakończony! Mamy wyniki i nazwiska najlepszych Biuro prasowe
2024-07-23 | 11:45

Mielec SpeedWay 2024 zakończony! Mamy wyniki i nazwiska najlepszych

  W minioną niedzielę, 21 lipca, w Mielcu odbył się długo wyczekiwany piknik motoryzacyjno-lotniczy, Mielec SpeedWay2024, który przyciągnął tysiące ludzi z całego regionu.
Motoryzacja Średni wiek samochodu w Polsce jest o 3,6 roku większy niż średnia dla UE
2024-07-09 | 01:00

Średni wiek samochodu w Polsce jest o 3,6 roku większy niż średnia dla UE

W tym roku prawdopodobny jest najwyższy od lat import indywidualny używanych samochodów. To często starsze auta – średnio ponad 12-letnie. Średnia wieku samochodu
Motoryzacja Rzeź średnich firm transportowych
2024-07-09 | 01:00

Rzeź średnich firm transportowych

Średnie firmy transportowe, które rozwinęły firmy do kilkunastu pojazdów, teraz wyprzedają park maszynowy. Właściciel, jeżdżąc na 2 auta „ze szwagrem”, ma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Pomysł na trenowanie boksu zrodził się u mnie z fascynacji Sashą Sidorenko. Dyscyplina ta wymaga skupienia, a właśnie tego mi na co dzień brakuje

Aktorka zaznacza, że trenuje boks, bo pozwala jej nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Z uprawiania tej dyscypliny czerpie sporą przyjemność, zwłaszcza że robi to pod okiem mistrzyni – Sashy Sidorenko. Aleksandra Popławska podkreśla, że dla niej nie tyle liczy się zwycięstwo na ringu, ile taktyka gry, jaką przyjmuje się wobec przeciwnika.