Komunikaty PR

Mio MiVue 866 - pierwszy wideorejestrator z Night Vision Ultra

2021-01-31  |  19:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.63 MB )

Idealne nagranie w każdych warunkach

 

Zima to jeden z najtrudniejszych okresów dla kierowców. Słaba widoczność na drodze wynikająca z częstych opadów śniegu i marznącego deszczu oraz rozpoczynająca się od godziny 16 szarówka powoduje, że o wypadek nie trudno. Bardzo często wideorejestratory nie radzą sobie w wyżej opisanych warunkach, a nagrania są ciemne i niewiele na nich widać. Problem ten został rozwiązany w najnowszym modelu Mio MiVue 866,  w którym połączono wysokiej jakości optykę z autorskimi rozwiązaniami Mio. Pierwszym elementem, który gwarantuje wysokiej jakości obraz to sensor Mio Ultra. Jest on półtora razy większy od standardowych sensorów przez co obraz zyskuje żywe kolory i posiada odpowiednią jasność nawet, gdy jest słabe oświetlenie. Oprócz zapewnienia odpowiednich kolorów ważne jest, by wideorejestator był w stanie nagrać nie tylko drogę, ale również otoczenie, które bardzo często ma istotny wpływ na ocenę zarejestrowanej sytuacji. Dlatego Mio MiVue 866 posiada szeroki kąt widzenia wynoszący 150 stopni. Ponadto kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD w 60 klatkach na sekundę. Takie połącznie gwarantuje, nie tylko szeroką perspektywę nagrania, ale również płynne odtwarzanie trasy pokonanej nawet z dużą prędkością.

 

Nie bez znaczenia dla zachowania jakości obrazu jest wykorzystanie autorskiej technologii dedykowanej nagraniom w słabo naświetlonych miejscach - Mio Night Vison Ultra. To dzięki niej obraz trasy nagranej podczas popołudniowej szarówki, czy w trakcie podróży przez nieoświetlone miejskie przedmieścia będzie jasny i czytelny. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nagranie z wideorejestratora producent wyposażył urządzenie w wbudowany moduł GPS. Zapisze on między innymi współrzędne oraz czas, w którym zostało wykonane nagranie. Dodatkowo trzyosiowy czujnik ruchu automatycznie zapamięta i zapisze na nagraniu wszystkie nagłe zmiany kierunku ruchu.

 

Kompan podróży

 

Mio MiVue 866 cechuje nie tylko wysoka jakość nagrań, ale również wiele funkcji wspierających kierowcę. Niewątpliwie jedną z najbardziej przydatnych jest informacja o fotoradarach oraz o odcinkowym pomiarze prędkości. Urządzenie na swoim 2,7’’ calowym ekranie pokaże kierowcy dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru. Wskaże ograniczenia prędkości, średnią prędkość pokonanego dystansu oraz pozostały czas niezbędny do przejechania wraz z dystansem, po którym pomiar się zakończy. Warto również zauważyć, że kamera posiada funkcję automatycznego startu wraz z włączeniem silnika. MiVue 866 pozwala wykonać kopię zapasową nagrania na smartfonie oraz umożliwia automatyczną aktualizacji oprogramowania, ponieważ MiVue 866 posiada wbudowany moduł WiFi.

 

 

2 tryby parkingowe

 

To, co wyróżnia Mio MiVue 866 wśród innych modeli dostępnych na rynku to możliwość wyboru spośród dwóch trybów parkingowy – aktywnego lub pasywnego. Dzięki zastosowaniu pasywnego trybu parkingowego Mio MiVue 866 po wyłączeniu auta przechodzi w stan czuwania i w momencie zarejestrowania drgań zwiastujących stłuczkę czy obtarcie automatycznie zapisuje to zdarzenie. Bateria wbudowana w urządzenie może chronić nasze auto do 48 godzin. Urządzenie posiada możliwość uruchomienia aktywnego trybu parkingowego, który kompleksowo monitoruje zarówno przód jak i tył auta przez 24 godziny na dobę. Wystarczy, że do wideorejetratora podłączymy zewnętrzne zasilanie SmartBox oraz kamerę tylną Mio MiVue A50. Dzięki MiVue A50 możemy także w trakcie jazdy nagrać wszystko to, co dzieje się za naszym autem. Warto również wspomnieć, że Mio MiVue A50 to pierwsza na rynku kamera tylna, z technologią Mio Night Vision Pro. Pozwala ona kierowcy korzystającemu z urządzenia cieszyć się pełnym i wyraźnym nagraniem trasy niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia.

 

Urządzenie jest dostępne u partnerów handlowych w cenie 899 złotych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy Biuro prasowe
2024-12-30 | 12:00

Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy

Jazda rowerem w sezonie zimowym stawia przed rowerzystami nie lada wyzwania, zwłaszcza gdy korzystają z jednośladów ze wspomaganiem elektrycznym. Klasyczne baterie litowo-jonowe w takich
Motoryzacja Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
2024-12-19 | 12:00

Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams

6,5 tys. historii, 75 dni napływających zgłoszeń, 11 finalistów i 1 zwycięzca, a w zasadzie zwyciężczyni – tak w liczbach prezentuje się finał konkursu Uber Dreams. Podczas
Motoryzacja Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday
2024-11-28 | 10:00

Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday

Prido, polski producent wideorejestratorów samochodowych, przygotował ofertę promocyjną z okazji Black Week. Propozycja dotyczy flagowego wideorejestratora firmy – prido i9

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.