Niterra przedłuża współpracę ze Scuderia Ferrari
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Jako wieloletni oficjalny dostawca Scuderia Ferrari, zespołu wyścigowego Formuły 1, firma Niterra, specjalizująca się w zapłonie i elektronice samochodowej, przedłużyła współpracę z marką, która znana jest z ikonicznego logo przedstawiającego czarnego rumaka.
Przez niemal trzy dekady Niterra dostarczała iskrę dla legendarnych czerwonych bolidów wyścigowych, przyczyniając się do zdobycia przez zespół sześciu tytułów mistrza kierowców i ośmiu tytułów konstruktorów. Jako dostawca najwyższej klasy rozwiązań, firma jest znana z zaangażowania w sporty motorowe i ich rozwój. Kontynuacja ścisłej współpracy Nittera z najstarszym i odnoszącym największe sukcesy zespołem Formuły 1 będzie miała na celu m.in. dostarczanie dostosowanych do indywidualnych potrzeb technologii zapłonowych oraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie specjalistycznej wiedzy.
13 lutego 2024 roku Ferrari zaprezentowało SF-24 - auto, które weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata Formuły 1. Samochód prowadzony będzie przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza, w szóstym dla Leclerca i czwartym dla Sinza sezonie z zespołem Scuderia Ferrari.
„Cieszymy się z kontynuacji naszej wieloletniej współpracy ze Scuderia Ferrari – ta nazwa uosabia wszystko, co jest tak ekscytujące w wyścigach Formuły 1. W ciągu prawie 30 lat z tym kultowym zespołem udało nam się opracować przełomowe technologie zapłonu, które przyniosły bezpośrednie korzyści zarówno naszym produktom w sektorze OE, jak i Aftermarket. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i kolejne wspólne sukcesy” – komentuje Damien Germès, President & CEO Niterra EMEA GmbH, Regional President EMEA oraz Corporate Officer of the Global Headquarters w Japonii.
Mistrzostwa Świata Formuły 1 w sezonie 2024 roku rozpoczęły się 29 lutego w Sakhir w Bahrajnie i zakończą się 8 grudnia, po 24 etapach, w Yas Marina w Abu Zabi. Zespół Niterra jest dumny z faktu, że może być częścią kolejnego ekscytującego rozdziału dla zespołu Scuderia i życzy mu wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Wygraj przejazd supersamochodem na lotnisko! Easy Parking i Cylindersi zapraszają do konkursu

Nowego Mercedesa zamówisz w kolorze „Beczki” swojego dziadka albo wymarzonego klasyka

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.