Komunikaty PR

Parkowanie z TiPark – Jak cenna może być informacja?

2022-04-29  |  12:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.01 MB )

Informacja coraz częściej staje się dobrem materialnym i ten trend nie omija branży parkingowej. Strefy parkingowe w centrach miast kurczą się z każdym rokiem, nic więc dziwnego, że wolna przestrzeń do zaparkowania samochodu zyskuje na wartości, a co za tym idzie także jego wymiana. Użytkownicy aplikacji TiPark coraz chętniej płacą za udzielenie informacji o wolnym miejscu parkingowym.

Jak uzyskać informacje o wolnym miejscu parkingowym?

Wystarczy regularnie korzystać z TiPark. Poprzez aplikację można wysyłać powiadomienie do osób z okolicy z prośbą o zaznaczanie na mapie wolnego miejsca lub swojej pozycji przed odjazdem. Użytkownicy szukający miejsca parkingowego często zostawiają napiwek po dotarciu na wolne miejsce.

Innym sposobem jest rezerwacja miejsca parkingowego. Na mapie dostępnej w aplikacji można znaleźć kierowców, którzy mają zamiar wyjechać z miejsca parkingowego i mogą je bezpośrednio udostępnić za drobną opłatą. W tym układzie opłaty dokonuje się przed wymianą miejsca.

Czym jest TiPark i gdzie go znaleźć?

To mobilna aplikacja, której użytkownicy zaznaczają na mapie wolne miejsca parkingowe oraz wymieniają się miejscami na ulicach i parkingach. Dzięki TiPark można łatwiej parkować w całej Polsce, ale to rozwiązanie największą popularnością cieszy się w Warszawie i Krakowie.  Aby zacząć korzystać z aplikacji TiPark wystarczy ją zainstalować za pośrednictwem sklepów Google Play i App Store. Dzięki użytkowaniu aplikacji można szybko stać się częścią społeczności TiPark.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy Biuro prasowe
2024-12-30 | 12:00

Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy

Jazda rowerem w sezonie zimowym stawia przed rowerzystami nie lada wyzwania, zwłaszcza gdy korzystają z jednośladów ze wspomaganiem elektrycznym. Klasyczne baterie litowo-jonowe w takich
Motoryzacja Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
2024-12-19 | 12:00

Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams

6,5 tys. historii, 75 dni napływających zgłoszeń, 11 finalistów i 1 zwycięzca, a w zasadzie zwyciężczyni – tak w liczbach prezentuje się finał konkursu Uber Dreams. Podczas
Motoryzacja Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday
2024-11-28 | 10:00

Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday

Prido, polski producent wideorejestratorów samochodowych, przygotował ofertę promocyjną z okazji Black Week. Propozycja dotyczy flagowego wideorejestratora firmy – prido i9

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.