Komunikaty PR

Podziel się miejscem parkingowym na Święta

2021-12-23  |  16:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.03 MB )

Święta Bożego Narodzenia to okres wzmożonego ruchu na drogach. Wszyscy kierowcy starają się dojechać na czas po zakupy i prezenty. Problem zagęszczenia ruchu występuje nie tylko na drogach, ale także na osiedlowych uliczkach i parkingach. Kto z nas nie zastanawia się czy jego kurier zdąży dotrzeć z zamówionymi upominkami, a może właśnie nie ma gdzie zaparkować? Podczas tych Świąt możemy pomóc bliskim i innym znaleźć miejsca parkingowe i szybciej zaparkować. Jak to zrobić? Wystarczy uruchomić aplikację mobilną TiPark i dołączyć do jej społeczności.

Święta Bożego Narodzenia to czas wzmożonego ruchu na drogach. Wiadomo, że w tym okresie wjazd samochodem do centrum może być dużym wyzwaniem, ale dzięki technologii można dziś uniknąć korków i problemów z parkowaniem. Tak jak samochodowe nawigacyjne GPS pozwalają wybrać najlepszą trasę, tak aplikacja TiPark pozwala na szybsze znalezienie miejsca parkingowego.

Jak szybciej parkować z TiPark?

Wszystko opiera się na społeczności – osoby, które widzą wolne miejsca parkingowe, zaznaczają je na mapie w aplikacji. Kierowcy, którzy korzystają z TiPark mogą dzięki temu szybciej zaparkować i w podziękowaniu przekazać za to napiwek. Można wymieniać się miejscami prywatnymi, zaznaczać wolne miejsca parkingowe w trakcie jazdy lub czekając w domu przy oknie na kuriera z prezentami, przyjaciół czy rodzinę.

Z aplikacji TiPark korzysta już kilka tysięcy kierowców w Warszawie i Krakowie. Aplikacja działa w całej Polsce. Podarujmy sobie trochę więcej czasu i pomóżmy wszystkim spóźnionym kierowcom szybciej zaparkować w te Święta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja „Dzień z assistance” – niezwykła licytacja dla WOŚP Biuro prasowe
2022-01-20 | 18:15

„Dzień z assistance” – niezwykła licytacja dla WOŚP

„Dzień z assistance” – licytacja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Chcesz sprawić niezwykły prezent swojemu dziecku? A może sam jesteś ciekaw, jak wygląda
Motoryzacja Lexus (częściowo) żegna się ze swoim logotypem
2022-01-14 | 15:00

Lexus (częściowo) żegna się ze swoim logotypem

Co wyróżnia tylną część nadwozia nowego Lexusa NX? Nie trzeba wprawnego oka, by zauważyć, że zamiast pojedynczego logotypu projektanci zastosowali duże, rozstrzelone litery
Motoryzacja Rozmowa przez telefon za kółkiem? Oto słuchawki Bluetooth od marki Hama
2022-01-05 | 13:56

Rozmowa przez telefon za kółkiem? Oto słuchawki Bluetooth od marki Hama

Firma wprowadziła na rynek dwa modele bezprzewodowych zestawów słuchawkowych z obsługą asystentów głosowych, przyciskiem wielofunkcyjnym i możliwością sparowania z dwoma

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Robert Kochanek: Aby się rozwijać, trzeba sobie podnosić poprzeczkę. W tym roku chcę mieć więcej czasu dla siebie, żeby się rozwijać

Tancerz zaznacza, że na szczycie listy jego postanowień noworocznych jest nieustanny rozwój, doskonalenie swoich umiejętności i podejmowanie nowych projektów związanych z tańcem w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Ale żeby podołać wszystkim wyzwaniom, trzeba też znaleźć czas na odpoczynek i zebranie sił, a tego ostatnio brakowało, bo Robert Kochanek był bardzo zapracowany. Jego zdaniem kluczem do sukcesu jest dobra organizacja i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej. On sam, mimo różnych przeciwności losu i negatywnych skutków pandemii, nie poddaje się i szuka dla siebie najbardziej optymalnych rozwiązań.

Sport

Klub piłkarski Piast Gliwice rusza z pilotażem mobilnych badań USG podczas meczów i treningów. Z wypracowanych standardów medycznych mają docelowo skorzystać również inne kluby Ekstraklasy

Medyk wbiegający na murawę boiska, żeby pomóc zawodnikowi, który uległ kontuzji, to częsty widok podczas transmisji meczy piłkarskich. Jako pierwszy w Polsce – i jeden z niewielu w Europie – śląski Piast Gliwice rozpoczął właśnie pilotażowy projekt z firmą Philips, w ramach którego diagnostyka sportowców podczas meczów oraz treningów prowadzona będzie z wykorzystaniem innowacyjnych technologii medycznych. Pozwoli to na lepszą ocenę stanu zdrowia sportowców w trakcie rozgrywek. Docelowo pilotaż ten może zostać rozszerzony na wszystkie kluby Ekstraklasy.

Finanse

Na rynku brakuje co najmniej 0,5 mln przystępnych cenowo mieszkań. Prawie połowa młodych Polaków mieszka z rodzicami

Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc wśród krajów Unii Europejskiej pod względem zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych swoich obywateli. Wciąż wiele rodzin mieszka w przeludnionych nieruchomościach, bo brakuje lokali dostępnych cenowo. – Przybywa mieszkań inwestycyjnych, natomiast większość polskich gospodarstw domowych nie stać na zakup mieszkania na własność, dlatego że zdolność kredytową posiada mniej więcej 30–40 proc. z nich – zauważa Magdalena Ruszkowska-Cieślak, prezeska zarządu Fundacji Habitat for Humanity Poland. Wielu z nich nie stać nawet na najem na warunkach rynkowych, dlatego potrzebne są rozwiązania systemowe wspierające mieszkalnictwo.