Polska baza obrotowa Avionaut IQ Orbit już dostępna w sprzedaży!
Rumour PR
Al. Rzeczypospolitej 17/30
02-972 Warszawa
katarzyna.rossa|rumour.pl| |katarzyna.rossa|rumour.pl
+48503066001
https://rumour.pl/
Avionaut, polski producent fotelików samochodowych wraz z 30 września wprowadza do sprzedaży regularnej bazę obrotową IQ Orbit. Długo wyczekiwana przez klientów, IQ Orbit oferuje łatwy sposób montażu fotelików, wspierając zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę użytkowania.
Baza IQ Orbit to przełomowe rozwiązanie na rynku akcesoriów samochodowych, które wprowadza rewolucję w codziennym użytkowaniu fotelików. System Click 'n' Drive, zastosowany w bazie, umożliwia obrócenie fotelika w stronę drzwi samochodu zaledwie jednym kliknięciem. To znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka, a sam montaż fotelika staje się szybki i intuicyjny. Produkt jest kompatybilny z popularnymi modelami fotelików Avionaut: Pixel PRO 2.0 C, AeroFIX RWF 2.0 C oraz AeroFIX 2.0 C, wspierając przy tym pozycję tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do co najmniej 4 roku życia, zgodnie z regulacją ONZ nr 129 oraz rygorystycznymi standardami szwedzkiego Testu Plus. Dodatkowo, kompatybilność bazy pozwala na wykorzystanie jej na różnych etapach rozwoju dziecka.
Baza IQ Orbit jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych rodziców, którzy poszukują rozwiązań bezpiecznych, a jednocześnie ułatwiających codzienną opiekę nad dzieckiem. IQ Orbit dostępna jest w wybranych sklepach stacjonarnych i online.
Cena regularna bazy:
Avionaut IQ Orbit – 1049zł
Avionaut IQ Orbit w zestawie z fotelikiem Pixel PRO 2.0 C – 2049zł
Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: https://iq-orbit.com/

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy

Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić
Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.