Szósta edycja Meczu Narodów na żywo w Motowizji
Agencja Face It
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/
Po raz szósty odbędzie się Mecz Narodów imienia Heleny Skrzydlewskiej, coroczny turniej organizowany przez Orzeł Łódź. W tym roku oryginalnie miał być nieformalnym rozpoczęciem sezonu łódzkiej drużyny, jednak przez niesprzyjające warunki pogodowe zawody zostały przeniesione na 30 lipca. Tradycyjnie zaproszono żużlowe gwiazdy, które zobaczyć będzie można na żywo w Motowizji.
Pierwszy raz Mecz Narodów odbył się w 2018 roku jako swego rodzaju otwarcie stadionu w Łodzi. Wcześniej wystartowali w nim zawodnicy Orła w rywalizacji ligowej, jednak wtedy mecz przerwano z powodu opadów deszczu.
Tegoroczna edycja oryginalnie miała odbyć się 10 kwietnia. Opady deszczu ze śniegiem połączone z przymrozkami pokrzyżowały jednak plany organizatorów. Tym razem pogoda powinna być lepsza, przez co łódzcy fani mogą szykować się na żużlowe widowisko.
Tegoroczny Mecz Narodów spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy masowo wykupili bilety dostępne za symboliczną złotówkę. Większość zachowała swoje wejściówki zakupione na kwietniowy termin, a dla tych, którzy nie mogą ostatecznie pojawić się na meczu, jest opcja odsprzedaży innym zainteresowanym. Tym, którym nie uda się znaleźć na stadionie, będą mogli jednak obejrzeć zawody w telewizji. Trzeci rok z rzędu Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej transmitować będzie Motowizja.
- Helena Skrzydlewska miała ogromny wkład w łódzki żużel. Mecz Narodów to wspaniała inicjatywa mająca na celu nie tylko upamiętnienie mecenaski sportu, ale także zapewnienie dodatkowych atrakcji dla łódzkich fanów. Mam nadzieję, że tym razem pogoda dopisze i czekać nas będzie niesamowity turniej – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.
Mecz Narodów będzie częścią wyjątkowego weekendu na antenie Motowizji. Transmisja z żużlowych zawodów będzie wpleciona między odcinki specjalne rundy Rajdowych Mistrzostw Europy – Rajdu Rzymu.
Transmisja Meczu Narodów im. H.Skrzydlewskiej, niedziela 30 lipca, godz. 15:25.
Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Motowizja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację czy Autoportret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander "Ostry" Ostrowski). Programy jak Motowizja Sport PL i AutoSpeed dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: w tym transmisje z licznych zawodów żużlowych, a także wyścigów serii NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany, Euroformula Open, Ferrari Challenge Europe oraz relacje z WRC, ERC, WRX, RSMP, GSMP, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.
Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na Platformie Canal+ na pozycji 190, w Orange TV – pozycja 128, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, Vectra – pozycja 215, Multimedia Polska – pozycja 127, TOYA - pozycja 34 oraz w Inea na kanale 532 oraz 150 (Hiway) jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport, w player.pl – pakiet Moto oraz WP Pilot, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
WWW: https://www.motowizja.pl
FACEBOOK: www.facebook.com/motowizja
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/motowizja/
TWITTER: https://twitter.com/motowizja

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy

Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień
Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Moda
Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.