Szósta edycja Toyota Off-Road Festival
Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road Festival. Właściciele i fani terenowych Toyot spotkają się po dwuletniej przerwie w nowym miejscu – na torze Olszyna Motopark 4x4 na Dolnym Śląsku. Uczestnicy zlotu będą mogli się sprawdzić na kilku trasach o różnym stopniu trudności – od umiarkowanego po ekstremalny. Festiwal będzie też okazją do świętowania 70-lecia Toyoty Land Cruiser.
Land Cruiser Adventure Club zaprasza na Toyota Off-Road Festival, trzydniową imprezę dla kierowców terenowych samochodów Toyoty. W tym roku zlot jest organizowany w nowym, sierpniowym terminie i w nowym miejscu.
Po pięciu spotkaniach w Wielkopolsce przyszedł czas na docenienie walorów Dolnego Śląska. Na torze Olszyna Motopark 4x4 w pobliżu czeskiej i niemieckiej granicy będzie można sprawdzić swoje umiejętności na trzech wymagających trasach off-roadowych oraz roadbookowych trasach turystycznych, które pozwolą docenić przyrodnicze i widokowe walory Dolnego Śląska. Na kierowców i ich terenowe Toyoty czeka wyjątkowo wymagająca trasa KANION, trasa LEJE PO BOMBACH wiodąca przez efektowne pozostałości po uderzeniach lotniczych bomb oraz zróżnicowana trasa WZGÓRZA.
Uczestnicy będą mieli także okazję do wzięcia udziału w szkoleniach off-roadowych prowadzonych przez Romana Wasika z Expert Driving Academy oraz będą mogli skorzystać z przejażdżki amfibią. W sobotę Jerzy Wierzbicki opowie o swojej wyprawie do Omanu. Spotkanie zakończy się w niedzielę wspólnym śniadaniem. Na Festiwalu na pewno nie zabraknie wielu ciekawych, modyfikowanych egzemplarzy Land Cruisera, który w tym roku obchodzi swoje 70-lecie.
Więcej informacji o Toyota Off-Road Festival oraz szczegółowy program imprezy są dostępne na stronie https://toyotaoffroadfestival.pl/.
Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy
Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Psychologia
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.