Komunikaty PR

Taniej do Europy z nawigacją AutoMapa

2022-06-27  |  14:20
Biuro prasowe

Podczas gdy na rynku rosną ceny usług turystycznych oraz paliwa, AutoMapa obniża cenę na nawigację z mapami całej Europy, która w nowej subskrypcji rocznej kosztuje 8,25 zł miesięcznie.  

 Sezon wakacyjny właśnie się zaczyna, a Polacy planują lub już wybierają się w pierwsze trasy po Europie. Zgodnie z wynikami badania na zlecenie Accor Northern Europe, 53 proc. z nas chce podróżować więcej niż przed 2020 rokiem, a prawie 60 proc. jest skłonnych wydać więcej na wakacje w tym roku. Polacy najchętniej wybiorą Hiszpanię (40 proc.), Włochy (39 proc,), Grecję (33 proc.) czy Chorwację (32 proc.).    

Dane European Travel Commission  wskazują zaś, że ponad 2,3 mln z nas może wybierać się na urlop samochodem. AutoMapa, chcąc ułatwić zagraniczne podróże własnym autem, wprowadza nową subskrypcję roczną, obejmującą w niższej cenie najdokładniejsze mapy Polski i całej Europy. Od 24 czerwca, za rok nawigacji z AutoMapą po Europie kierowcy zapłacą jedynie 99 zł, co w przeliczeniu na miesiąc stanowi równowartość zaledwie jednego litra paliwa.  

Do tej pory użytkownik przy zakupie subskrypcji musiał zdecydować, czy wybiera mapy Polski czy Europy. Na progu wakacji ułatwiamy te decyzje, oferując kierowcom więcej za mniej. Pełne dane mapowe Europy są od teraz zawarte w podstawowej subskrypcji, która jest dodatkowo tańsza od dotychczasowej licencji na Europę - komentuje Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapa.  

W kontekście podróży zagranicznych spore znaczenie ma fakt, że AutoMapa umożliwia pobranie pełnych danych mapowych do pamięci urządzenia, a wszystkie operacje wyszukiwania i wyznaczania tras odbywają się lokalnie w smartfonie lub tablecie.  

"Pełna funkcjonalność offline odróżnia nasz produkt od większości nawigacji dostępnych na rynku. Zabezpiecza to naszych użytkowników przed niespodziewanymi kosztami roamingu danych lub brakiem dostępu do nawigacji, gdy zagraniczna sieć działa niestabilnie.” - dodaje Rafał Mikołajczak. Podróżując przez różne kraje, kierowcy wysoko oceniają wyświetlane przez AutoMapę informacje o obowiązującym w danym miejscu ograniczeniu prędkości. 

Subskrypcja roczna jako najczęściej wybierana przez użytkowników i najkorzystniejsza cenowo, jest rekomendowanym wyborem. Dla mniej zdecydowanych lub korzystających z nawigacji sezonowo, AutoMapa proponuje także alternatywną subskrypcję miesięczną bez zobowiązań, w cenie 29 zł za miesiąc, z pełnymi mapami Europy. 

  Wygodnie, bezpiecznie i do celu  

 AutoMapa to nowoczesna nawigacja łącząca zalety rozwiązań online i offline, która głosem Krzysztofa Hołowczyca prowadzi kierowców po Polsce i Europie od niemal 20 lat. Zawiera szczegółowe, na bieżąco aktualizowane autorskie mapy Polski z aktualnymi danymi o przejezdności dróg, rozmieszczeniu radarów, kontroli drogowych, danymi traffic oraz najwyższej jakości mapy Europy rozwijane we współpracy z partnerami zagranicznymi. 

Posiadacze samochodów wyposażonych w Android Auto lub CarPlay mogą używać funkcji nawigacyjnych na zintegrowanym wyświetlaczu pojazdu. W całej Europie AutoMapa informuje o dozwolonej prędkości na danej trasie, ostrzegając o ewentualnym przekroczeniu. Dzięki temu kierowcy łatwiej jest dostosować się do przepisów obowiązujących w danym kraju i, mając wsparcie w nowoczesnej aplikacji, czerpać więcej radości z samej podróży.  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Przygotuj swój jednoślad do wiosny Biuro prasowe
2023-03-27 | 13:45

Przygotuj swój jednoślad do wiosny

Przed pierwszą jazdą motocyklem lub skuterem należy obowiązkowo naładować akumulator, nasmarować łańcuch, oraz napełnić bak. Warto także sprawdzić poziom oleju oraz cieczy w układzie
Motoryzacja Wyścig NASCAR z gwiazdami Formuły 1 i komentarzem Mikołaja Sokoła
2023-03-23 | 01:00

Wyścig NASCAR z gwiazdami Formuły 1 i komentarzem Mikołaja Sokoła

Szósta runda tegorocznego sezonu w NASCAR Cup Series, przenosi kierowców najpopularniejszej serii wyścigowej Ameryki na teksański tor drogowy Circuit of The Americas. Samochody
Motoryzacja Georgia przywita kierowców NASCAR Cup Series - Ambetter Health 400 w Motowizji!
2023-03-17 | 01:00

Georgia przywita kierowców NASCAR Cup Series - Ambetter Health 400 w Motowizji!

Atlanta Motor Speedway to kolejny przystanek na tegorocznej mapie cyklu NASCAR Cup Series. Obiekt, który przed ubiegłym sezonem przeszedł rekonfigurację i stał się trzecim

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.