Komunikaty PR

W Galerii Jurajskiej pokażą nowinki ze świata motoryzacji

2024-01-24  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Do pobrania docx ( 0.03 MB )

Chcąc zobaczyć z bliska najnowsze modele aut, fani motoryzacji nie muszą już jechać na motoshow lub odwiedzać wielu salonów samochodowych. 27 i 28 stycznia w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędą się Targi Motoryzacyjne.

Największa tego typu impreza w regionie zgromadzi kilkanaście modeli pojazdów, które dopiero co zeszły z linii produkcyjnej. Odwiedzając wydarzenie, będzie można przyjrzeć się z bliska designowi aut, nowinkom ze świata elektroniki, którymi są naszpikowane, udogodnieniom, a także „przymierzyć się” za kółkiem samochodu.

– W świecie motoryzacji każda kolejna generacja aut to obecnie ogromny skok technologiczny. Organizowane w Jurajskiej targi są niepowtarzalną okazją do tego, aby zobaczyć, jak producenci zmieniają auta, zarówno pod względem sylwetki, wygody, czy zastosowanych technologii – mówi Anna Borecka, wicedyrektor Galerii Jurajskiej.

– To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, których pasjonują nowinki z tego świata. Coś dla siebie znajdą tutaj również osoby, które planują zakup czterech kółek. Na miejscu będzie można bowiem bliżej przyjrzeć się różnym markom i porównać je, na przykład pod kątem oszczędności czy funkcjonalności – dodaje.

Wśród pojazdów, które będą wystawiane, nie zabraknie najnowszych modeli takich marek jak: Ford, Toyota, Kia, Fiat, Jeep czy SsangYong. Nie zabraknie też propozycji dla wielbicieli jednośladów. W gronie wystawców znajdzie się też także salon pojazdów elektrycznych Velex, oferujący m.in. hulajnogi i skutery.

– Dzięki organizowanym targom, pod jednym dachem będzie można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze dziś marki samochodów, chętnie wybierane przez Polaków, ale przede wszystkim najnowsze ich modele, które zachwycają swoją linią – mówi Teresa Szajer, organizatorka Targów Motoryzacyjnych.

– Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł dowiedzieć się, na co dziś zwrócić uwagę przy wyborze auta i w jakie ciekawe rozwiązania w nim warto zainwestować, aby poprawić swój komfort jazdy, bezpieczeństwo na drodze czy zapewnić sobie większe oszczędności – dodaje.

Ale nie tylko nowości motoryzacyjne będą atrakcją imprezy. Organizatorzy przygotowali także coś dla wielbicieli kultowych oldtimerów. Wśród lśniących i pachnących nowością aut będzie można także zobaczyć odrestaurowanego Forda Mustanga z 1967 roku!

Imprezę dopełnią też pokazy pierwszej pomocy, którą powinien znać każdy kierowca. Pojawi się też okazja do spotkania z policjantami oraz instruktorami jazdy. Na miejscu będzie można również zapoznać się z ofertą szkół jazdy z regionu – wyliczają organizatorzy.

Targi odbywają się w godzinach od 10.00 do 22.00.
Organizatorem wydarzenia jest wydawca Życia Częstochowy i Powiatu.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Niterra przedłuża współpracę ze Scuderia Ferrari Biuro prasowe
2024-03-29 | 11:00

Niterra przedłuża współpracę ze Scuderia Ferrari

Jako wieloletni oficjalny dostawca Scuderia Ferrari, zespołu wyścigowego Formuły 1, firma Niterra, specjalizująca się w zapłonie i elektronice samochodowej, przedłużyła
Motoryzacja Wysokooktanowa majówka z AIR MOTO SHOW 2024 w Pile
2024-03-28 | 10:40

Wysokooktanowa majówka z AIR MOTO SHOW 2024 w Pile

Majówka z AIR MOTO SHOW 2024 w Pile - największe takie wydarzenie motorsportowe i lotnicze w rejonie Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich entuzjastów lotnictwa i motoryzacji
Motoryzacja Duża moc zwiększa ryzyko wypadków. Tak wynika ze statystyk.
2024-03-27 | 18:00

Duża moc zwiększa ryzyko wypadków. Tak wynika ze statystyk.

Bezpośrednia korelacja między mocą silnika, a wskaźnikiem uszkodzeń W badaniu carVertical przeanalizowano raporty historii pojazdów 43 marek samochodów. We

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Handel

Kakao podrożało w ekspresowym tempie. Czekolada może się stać towarem luksusowym

Błyskawicznie rosnące w tym roku ceny kakao na globalnym rynku przyciągają uwagę już nie tylko inwestorów, ale i mediów skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Przyczyną dynamicznego wzrostu cen są niesprzyjające warunki pogodowe w Afryce Zachodniej, której kraje są głównymi dostawcami kakao na światowe rynki. Przekłada się to na wielkość i jakość zbiorów, a przy tym trudno oczekiwać zmiany trendu w krótkim terminie. W konsekwencji rosną ceny produktów czekoladowych na rynku detalicznym.

Problemy społeczne

Doświadczenie gnębienia w dzieciństwie rzutuje na zdrowie w całym życiu. Naukowcy alarmują, że osoby gnębione mogą żyć krócej

Doświadczenia znęcania się w dzieciństwie pogarszają dobrostan psychiczny i rzutują na całe dorosłe życie – wykazali brytyjscy naukowcy na podstawie trwającej 60 lat analizy. Mogą mieć wpływ również na funkcjonowanie na rynku pracy, a nawet zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci. Naukowcy podkreślają, że należy się skupić na tym, by zapobiegać zjawisku gnębienia dzieci, które okazuje się być wciąż niepokojąco powszechne. Przemocy chociaż raz w swoim życiu doświadczyło niemal 80 proc. polskich dzieci, a jedna czwarta jest zaniedbywana emocjonalnie.