Komunikaty PR

Zawody Slot Cars w Atrium Kasztanowa

2022-09-22  |  08:21
Biuro prasowe

Pilskie centrum handlowe zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów wyścigów samochodowych. Z okazji Dnia Chłopaka w Atrium Kasztanowa odbędą się zawody motoryzacyjne na profesjonalnym torze Slot Cars. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody.

 

Slot Cars to połączenie dobrej zabawy ze zdrową rywalizacją. Zawody odbywają się na wyścigowych torach dla samochodzików sterowanych zdalnie lub przez kontroler. Szeroki wybór modeli i konfiguracji torów jest wspaniałą atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każdy, kto odwiedzi Atrium Kasztanowa w dniach 30 września – 1 października br. będzie mógł spróbować swoich sił na mierzącym 35 metrów torze Slot Cars.

 

Piątek i sobota upłyną pod znakiem motoryzacyjnych wyzwań w Atrium Kasztanowa. 30 września świętujemy Dzień Chłopaka i to głównie z myślą o nich przygotowaliśmy atrakcję w formie zawodów w Slot Cars. Z całą pewnością zabawa będzie wspaniałą atrakcją także dla dzieci, młodzieży i kobiet w każdym wieku – od 10 do 101 lat. Na mistrzów kierownicy czekają wyjątkowe nagrody. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Uczestnicy zabawy będą mieli do wyboru wiele precyzyjnie odwzorowanych modeli aut w skali 1:32, a wśród nich samochody wyścigowe czy tradycyjne pojazdy. W zawodach jednocześnie może wystartować 6 zawodników na ustalonym dystansie okrążeń, a w trakcie godziny do rywalizacji może stanąć w sumie aż 60 osób. Auta rozpędzają się już nawet do 30 km/h. Dla lepszego efektu i realizmu, sterowane samochodziki, wydają motoryzacyjne dźwięki niczym wielkie maszyny na stadionie. Specjalny system pomiaru czasu gwarantuje wyłonienie najlepszego zawodnika toru. Każdego dnia na najlepszego zawodnika czeka atrakcyjna nagroda, ponadto wyróżniony zostanie Mistrz Kierownicy, czyli uczestnik, który uzyskał najlepszy wynik w trakcie dwudniowej rywalizacji.

 

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody! Zawodnik, który uzyska najlepszy czas zawodów w danym dniu, otrzyma model samochodu firmy Burago w skali 1:32, a najlepszy zawodnik całej rywalizacji dostanie nagrodę główną – zestaw cyfrowy toru Slot Cars CARRERA DIGITAL.

 

Zawody odbędą się w piątek 30 września oraz w sobotę 1 października br. w godzinach 11.00-19.00. Tor Slot Cars zostanie ustawiony w głównym holu centrum handlowego Atrium Kasztanowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie ma konieczności zapisów, o udziale w rywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Więcej informacji na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Przygotuj swój jednoślad do wiosny Biuro prasowe
2023-03-27 | 13:45

Przygotuj swój jednoślad do wiosny

Przed pierwszą jazdą motocyklem lub skuterem należy obowiązkowo naładować akumulator, nasmarować łańcuch, oraz napełnić bak. Warto także sprawdzić poziom oleju oraz cieczy w układzie
Motoryzacja Wyścig NASCAR z gwiazdami Formuły 1 i komentarzem Mikołaja Sokoła
2023-03-23 | 01:00

Wyścig NASCAR z gwiazdami Formuły 1 i komentarzem Mikołaja Sokoła

Szósta runda tegorocznego sezonu w NASCAR Cup Series, przenosi kierowców najpopularniejszej serii wyścigowej Ameryki na teksański tor drogowy Circuit of The Americas. Samochody
Motoryzacja Georgia przywita kierowców NASCAR Cup Series - Ambetter Health 400 w Motowizji!
2023-03-17 | 01:00

Georgia przywita kierowców NASCAR Cup Series - Ambetter Health 400 w Motowizji!

Atlanta Motor Speedway to kolejny przystanek na tegorocznej mapie cyklu NASCAR Cup Series. Obiekt, który przed ubiegłym sezonem przeszedł rekonfigurację i stał się trzecim

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.