Komunikaty PR

Najlepsze pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

2020-01-20  |  01:00
Biuro prasowe

Dziadkowie obchodzą niebawem swoje święto, jest to idealna okazja, aby podziękować im za ich dobre serce. Jaki prezent – oprócz wspólnie spędzonego czasu z wnukami - sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech?

U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką

Jednym z ulubionych wspomnień z dzieciństwa jest bez wątpienia zapach babcinych wypieków. Gotowanie i pieczenie ciast dla wnuków jest jednym z ulubionych zajęć babć, możemy więc zadbać, aby przygotowywanie smakołyków sprawiało im jeszcze więcej przyjemności. Poręczny robot kuchenny, nowy fartuszek czy kolorowe foremki do ciast będą więc idealnymi prezentami.

- Inspiracji najlepiej szukać w sklepach, które specjalizują się w sprzętach gospodarstwa domowego lub akcesoriach kuchennych. Możemy je znaleźć także w formule outletowej, gdzie obowiązują ceny zawsze o co najmniej 30% niższe niż w sklepach regularnych, np. w salonach Dajar, Duka, Tchibo czy Tefal Home&Cook. Pamiętajmy też, że babcie uwielbiają ładną porcelanę, może warto podarować im nowe filiżanki czy dzbanek na herbatę? W naszym centrum znajdziemy je np. w sklepie Villeroy & Boch – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Wspólne zakupy

Nie zapominajmy o tym, że babcia, jak każda kobieta – lubi dobrze wyglądać. Jej święto jest dobrą okazją na podarowanie eleganckiego dodatku, który z pewnością sprawi sporo radości. Może nim być jedwabna apaszka, skórzana torebka czy portfel. Babcia ucieszy się także z prezentu, który na co dzień będzie jej przypominał o wnukach – np. z bransoletki czy łańcuszka. Dobrym pomysłem jest karta podarunkowa do całego centrum outletowego. Dzięki temu będzie mogła spędzić dzień na zakupach i kawie z ukochanymi wnukami.

Zaproponuj dziadkowi nowe hobby

Jeżeli nasz dziadek jest majsterkowiczem lub modelarzem, to wybranie prezentu nie powinno nam sprawić większych trudności. Jeśli nie ma żadnego hobby, to jest to dobry moment, aby mu jakieś zaproponować. Wspólne wędkowanie, spacery górskie czy nordic walking mogą być wspaniałym sposobem na budowanie więzi między pokoleniami.

- Podarujmy więc dziadkowi ciepłą, wodoodporną kurtkę, wędkę lub wygodny plecak. Z pewnością ucieszy się z możliwości poznawania nowych zainteresowań z wnuczkami i z możliwości spędzania z nimi dodatkowego czasu. Warto szukać okazji, np. w sklepach outletowych Bergson, Hi-Tec, Mountain Warehouse czy Outhorn – dodaje Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Doskonałym uzupełnieniem takiego prezentu będzie własnoręcznie przygotowana pamiątka – laurka lub oprawione wspólne zdjęcie. Tego typu upominek docenią wszyscy dziadkowie.

 

 
   

 

 

 

Centra outletowe Designer Outlet obecne są w Polsce w trzech lokalizacjach – w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie pod Warszawą. Każde z nich oferuje unikalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, również grupę marek segmentu premium. Szeroka oferta daje niepowtarzalną okazję do nabycia najwyższej jakości produktów w cenach zawsze 30-70% niższych od cen regularnych. W ofercie centrów możemy znaleźć m.in. marki: Armani, Calvin Klein, Guess, Levi’s, New Balance, Nike, Pandora, Tommy Hilfiger i wiele więcej.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Nowoczesna opcja zakupów ze skanerem debiutuje w Auchan Manufaktura Biuro prasowe
2024-02-23 | 09:50

Nowoczesna opcja zakupów ze skanerem debiutuje w Auchan Manufaktura

Auchan Manufaktura nie zwalnia tempa. Jeden z największych hipermarketów w Łodzi wprowadził kolejne rozwiązanie ułatwiające zakupy - mobilną aplikację Scan&Go. Polacy coraz
Zakupy Czy piróg to pasztet? Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City
2024-02-21 | 12:09

Czy piróg to pasztet? Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

Jest kilka rzeczy więcej niż pewnych - podatki, data Bożego Narodzenia, a także to, że co miesiąc w Blue City kupimy rzemieślnicze produkty spożywcze, których próżno szukać
Zakupy Smaczne zakupy – czy można dobrze zjeść w galerii handlowej?
2024-02-12 | 12:00

Smaczne zakupy – czy można dobrze zjeść w galerii handlowej?

Zbliżająca się wiosna dla wielu z nas oznacza jedno – wielkie wyjście do galerii handlowej po zastrzyk ubrań i dodatków z nowych kolekcji. Dzień spędzony na zakupach nie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Firma

Firmy w coraz większym stopniu dbają o dobre samopoczucie pracowników. Sposobem na jego poprawę może być ustanowienie dnia przyjemności w pracy

Po pandemii COVID-19 wellbeing pracowników stał się ważnym zagadnieniem dla firm, z których wiele wprowadziło w ostatnim czasie benefity i programy obejmujące m.in. opiekę psychologiczną, warsztaty z radzenia sobie ze stresem, promowanie aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej czy działania wspierające work–life balance. Pluxee zachęca z kolei firmy do ustanowienia oryginalnej inicjatywy z zakresu wellbeingu, jaką jest dzień przyjemności w pracy. – Warto pomyśleć o takim jednym dniu w roku ukierunkowanym na potrzeby i motywacje pracowników. Zachęcamy do tego, żeby organizować go zimową porą, kiedy dopada nas zmęczenie, spadek energii i nastroju. To też szansa na integrację zespołu i zachęta do powrotu do biura – mówi Arkadiusz Rochala, dyrektor generalny Pluxee Polska.

Teatr

Jerzy Stuhr: Kończę swoją karierę teatralną i pedagogiczną. Już nie wyjdę na scenę, ale jeszcze mam ciągotki filmowe

Wybitny aktor, reżyser i pedagog żegna się z teatralną sceną dramatem Tadeusza Słobodzianka zatytułowanym „Geniusz”. Artysta wyreżyserował ten spektakl, a także gra w nim jedną z głównych ról. Wciela się w niezwykle ważną dla niego postać Konstantina Stanisławskiego, mistrza metody gry aktorskiej, którą sam przez wiele lat rozpowszechniał studentom na całym świecie. To pierwsza rola Jerzego Stuhra po dłuższej przerwie i jak się okazuje – ostatnia. Tą sztuką podsumowuje bowiem swój dorobek zawodowy i kończy karierę. Przedstawienie będzie wystawiane na deskach Teatru Polonia.