Komunikaty PR

Niezwykły duet wokalny na Święta!

2020-12-11  |  18:10
Biuro prasowe
Kontakt
Pracownia Artystyczna




pr.artystyczna|gmail.com| |pr.artystyczna|gmail.com
+48609194985
brak

 

 

https://youtu.be/zIRjNsIA5SA

„Jestem tu dla Ciebie” to melodyjna i radosna piosenka, klimatycznie osadzona w atmosferze Bożego Narodzenia. Kompozytorką i autorką tekstu jest Karo Szczurowska. Produkcją zajął się Grzegorz Stasiuk, z którym Karo przygotowała swój pierwszy album, który ukaże się lada chwila.

„Już od dawna nosiłam się z zamiarem stworzenia utworu w klimacie „okołoświątecznym”. Ten rok był dla mnie bardzo pracowity, bo nagrałam swoją pierwszą płytę, zrobiłam 3 teledyski i w zasadzie to powinnam już tylko odpoczywać i czekać na premierę albumu, ale jednak chęć tworzenia jest silniejsza. Po kilku akordach na moim ukulele już miałam pomysł na całość. Ale żeby nie było zbyt łatwo, stwierdziłam, że muszę to nagrać z inną wokalistką. Piosenka jest o wsparciu drugiego człowieka, cokolwiek złego miałoby się wydarzyć. Alicja zwróciła moją uwagę utworem „Inni” . Zaprosiłam ją do duetu i wszystko potoczyło się bardzo szybko…W zasadzie to od razu między nami „zaiskrzyło” i zarówno utwór jak i teledysk powstały w ciągu 2 tygodni! Mam nadzieję, że poczujecie tę moc pozytywnej energii, jaką chcemy Wam przesłać wraz z naszą piosenką.  Niech Was umacnia nie tylko na Święta!”. 

Karo Szczurowska to 18-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Była częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego.  

Po programie ukazały się jej dwa single: „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”. W lipcu tego roku  premierę miał klip do utworu „Czekam na znak”, który sama napisała i skomponowała.  W sierpniu do stacji radiowych trafił utwór „Poranna” - duet z Antkiem Smykiewiczem. 

Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka. Jej debiutancki album w stylu pop ukaże się w grudniu tego roku.

https://www.facebook.com/Karolina-Szczurowska-1193991844067032  https://www.instagram.com/karolina.szczurowska/

https://www.youtube.com/c/KaroSzczurowska/videos

Alicja Sękowska to wokalistka i dziennikarka telewizyjna, autorka tekstów piosenek i melodii. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego i dziennikarstwa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynała w Studiu Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli. Jest laureatką i uczestniczką wielu konkursów wokalnych. Współpracowała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in zespołem Blue Café. W październiku ukazał się singiel z Jackiem Moore’em pt. „Inni”., który sama napisała i skomponowała. 

https://www.instagram.com/alicjasekowska/

https://www.facebook.com/AlicjaPL

https://cutt.ly/ALICjA_SEKOWSKA_VIDEOS

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu Biuro prasowe
2025-02-21 | 16:30

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

Choć istnieją już ponad dwadzieścia lat, postanowili uczcić inny jubileusz. W dziesięciolecie powstania największego hitu, czyli utworu „Kamień z napisem love”, ruszają
Muzyka BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
2024-12-17 | 17:17

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Posłuchaj ich wersji „Rock 'N' Roll Star”! „Rock 'N' Roll Star” to trzeci singiel duetu BNDK, będący
Muzyka Święta cały rok - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
2024-12-09 | 11:00

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą

Na płycie pojawił się niesamowity gość - Czadoman! Artysta jest niezwykle popularny w świecie muzyki rozrywkowej, zwycięzca 13-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Razem z Ciocią

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.