Komunikaty PR

Nowa szkoła językowa w Galerii Zaspa

2021-08-31  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Wraz z nowym rokiem szkolnym często stoimy przed wyborem zajęć pozalekcyjnych dla naszych dzieci. Wrzesień to również czas, gdy dorośli zastanawiają się nad dodatkowymi zajęciami dla siebie. Wartymi uwagi są lekcje języka angielskiego. Jego znajomość jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna i przydaje się podczas wielu okazji. Gdzie rozpocząć naukę? 4 września w Galerii Zaspa otworzy się Centrum Języków Obcych – Gerlang. Z tej okazji szkoła przygotowała masę atrakcji, m.in. malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, gry planszowe, spotkanie z misiem Teddy Eddie oraz bezpłatne warsztaty pokazowe dla najmłodszych.  

Nauka języków obcych jest w dzisiejszych czasach standardem. Poza tym umiejętność rozmowy w innym języku niż ojczysty otwiera drzwi na świat i oferuje mnóstwo możliwości. Praca za granicą czy podróżowanie to tylko część z nich. Dlatego warto rozpocząć naukę w każdym momencie i bez względu na wiek. I można to zrobić już w najbliższych dniach. W Galerii Zaspa otwiera się nowa szkoła językowa Gerlang. 

Szkoła zaprasza na kursy języka angielskiego, których metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników. Dla dzieci od 2 do 6 lat zajęcia prowadzone są licencjonowaną metodą „Teddy Eddie”. Jej głównym założeniem jest łączenie nauki z zabawą. Przekonają się o tym odwiedzający Galerię Zaspa w najbliższą sobotę, ponieważ wtedy odbędą się lekcje pokazowe. Uwaga – warto skontaktować się ze szkołą wcześniej, by ustalić konkretną godzinę spotkania. Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie: https://teddyeddie.szkolajezykowagdansk.pl/, pisząc na adres e-mail: szkola@gerlang.pl lub dzwoniąc na numery 533 987 661 lub 501 754 198. 

Starszym dzieciom w wieku 7-11 lat szkoła proponuje nauczanie metodą „Sevvy Ed”. Jej atutem jest fakt, że dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele się uczą. Nauka nie sprawia im problemów, gdyż nauczyciele bazują na ich doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach. Szkoła oferuje również lekcje dla młodzieży, dorosłych oraz firm. Zajęcia w szkole prowadzone są przez lektorów, którzy mają wykształcenie kierunkowe i posiadają wieloletnie doświadczenie. Miła atmosfera i nauka w małych grupach pozwala na przełamywanie barier językowych i umożliwia szybkie opanowanie języka. Warto przyjść i przekonać się samemu. 

Szkoła otwiera się 4 września i będzie zlokalizowana na poziomie 1 w okolicach sklepów Natalia Strojna i Krawieckim Expressem. Centrum Języków Obcych Gerling w sobotę zaprasza też do udziału w dodatkowych, bezpłatnych atrakcjach. Dla dzieci przygotowano m.in. spotkanie z misiem „Teddy Eddie”, malowanie twarzy, gry planszowe oraz liczne konkursy z nagrodami. 

Firma wykonuje również tłumaczenia przysięgłe, pisemne i ustne z zakresu języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, norweskiego, duńskiego, szwedzkiego, włoskiego, hiszpańskiego, flamandzkiego, rosyjskiego, ukraińskiego, holenderskiego i innych.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo

Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Farmacja

Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.